Svatby v Resortu Valachy

Přemýšlíte, kde uspořádat svatební obřad či hostinu? Nebo hledáte místo pro svatební cestu či oslavu výročí? V Resortu Valachy, který je nejen svým umístěním v srdci beskydské přírody pro tyto příležitosti jako stvořený, si můžete snadno vybrat: komfortní Spa hotel Lanterna**** je krásným místem pro romantické svatby i oslavy v úzkém kruhu rodiny a přátel, hotel Galik** zase uvítají příznivci větších svatebních veselic s možností cenově dostupného ubytování pro větší skupiny hostů. 

S pořádáním svateb a oslav máme více, než 10leté zkušenosti, a za tu dobu jsme pomohli splnit sen o krásných chvílích při nejdůležitějších momentech v životě více, než 200 párům a jejich rodinám.

Pokud váháte, zda si termín svatby či oslavy kvůli aktuální nejisté situaci rezervovat, nemusíte mít obavy. K plánování akcí přistupujeme seriózně: pokud uhradíte zálohovou fakturu a následně by bylo nutné z důvodu nových opatření k zamezení šíření COVID-19 akci zrušit, rádi ses  vámi domluvíme na náhradním termínu, případně budeme vstřícní k vrácení zálohových plateb.

Pro roky 2021 a 2022 máme ještě dostatečný výběr termínů na duben, květen, říjen a listopad.  Nabízíme také stále oblíbenější páteční termíny svatebních oslav! 

HOTEL GALIK   //  SPA HOTEL LANTERNA   //   TIP NA SVATEBNÍ DAR

Svatební veselice v hotelu Galik

Hotel Galik je ideálním místem pro větší akce – jak svatby, tak i velké rodinné a jiné oslavy k různým životním událostem či firemní akce a večírky. Velkou výhodou je prostorná restaurace v přízemí a poloha na klidném místě u lesa, takže se nemusíte obávat, že byste rušili okolí. V hotelu nabízíme i cenově dostupné ubytování pro vaše pozvané hosty.

Svatební obřad i hostina na jednom místě

 • Prostorná restaurace umožňuje pohostit desítky svatebních hostů, k dispozici je také venkovní terasa (hotel i restauraci budete mít celé pro sebe - uzavřená společnost)
 • Krásy okolní přírody lákají k obřadům pod širým nebem
 • Na přání zajistíme svatební dort a cukroví z vlastní pekárny, nazdobíme tabuli a zařídíme doprovodný program včetně hudby
 • Cenově dostupné ubytování v hotelu zahrnuje celkem 22 pokojů (až 100 lůžek)

Hotel Galik je vyhlášený výbornou krajovou kuchyní, gastronomii zajišťuje tým blízkého Spa hotelu Lanterna****, jehož hotelová kuchyně patří k nejvýše hodnoceným u nás.

U hotelu je prostorné parkoviště, v restauraci je k dispozici i bowling. 

Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu: +420 571 477 390

Romantika ve Spa hotelu Lanterna

Svatba ve Spa hotelu Lanterna je ideální volbou pro ty, kteří preferují klid, soukromí a vynikající zážitkovou gastronomii. Vhodná je i pro „větší akci“ svatbu za předpokladu uzavření hotelu jen pro tuto toto příležitost.

 • maximální kapacita  zážitkové restaurace Vyhlídka je 45 míst (9 stolů po 5 osobách)
 • svatbu vám rádi zorganizujeme se všemi náležitostmi – od zajištění výzdoby, květin, svatebního dortu, hudby, obřadu atd.
 • svatba v našem hotelu je možná i pro vyšší počet osob (až 100) v případě, že bude součástí i blokace ubytovacích kapacit – podle domluvy je možná rezervace celého hotelu jen pro svatební akci 
 • ochotně vám poradíme s jednotlivými svatebními záležitostmi a rádi se s vámi potkáme osobně za účelem prohlídky prostor a projednání vašich představ

TIP PRO NOVOMANŽELE: doporučujeme zvolit pobyt v Suite Spa a vychutnat si společné chvíle ve vířivé vaně nebo romantiku u plápolajícího krbu.

Více informací a rezervace na: VasutovaZ@valachy.cz, rezervace@valachy.cz nebo na telefonu: +420 571 477 300

Zásnuby, výročí nebo tipy na svatební dary

 • Pokud teprve plánujete zásnuby nebo hledáte místo pro romantickou večeři k oslavě výročí, tou nejlepší kulisou se může stát zážitková restaurace Vyhlídka Spa hotelu Lanterna. Komorní restaurace s výhledem do údolí nabízí každé dva měsícejiné menu snoubené s kvalitními víny a její lahodná gastronomie uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. 
 • Posezení u dobrého jídla můžete v Lanterně spojit i s odpočinkem ve dvou v relaxačním centru L-Spa, nebo s některou z nabídky exotických masáží.
 • TIP NEJEN PRO FIRMY: V nabídce máme také vybavené konferenční sály
 • TIP NA SVATEBNÍ DAR: Romantika ve dvou na Lanterně - Poohlížíte se po skutečně hodnotném svatebním daru nebo milé pozornosti pro drahou polovičku? Věnujte relaxační pobyt Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna, který zahrnuje ubytování na 2 nebo 3 noci s neomezeným vstupem do L-Spa a Wellness Horal s termálními bazény, romantickou večeří v restauraci Vyhlídka, snídaní do postele, exotickou masáží a beauty ošetřením.

Za zapůjčení fotografií děkujeme Radovan Chvíla - fotograf.