Svatební oslavy v Resortu Valachy

Přemýšlíte, kde uspořádat svatební hostinu? Nebo hledáte místo pro svatební cestu či oslavu výročí? V Resortu Valachy si můžete snadno vybrat. Náš Spa hotel Lanterna je jako stvořený pro menší romantické svatby i oslavy v úzkém kruhu rodiny a přátel, hotel Galik zase uvítají příznivci větších svatebních veselic s možností cenově dostupného ubytování pro větší skupinu hostů. Oba hotely nabízejí také páteční termíny svatebních oslav. Využijte tuto stále oblíbenější možnost oslavy v klidnější části týdne.

SPA HOTEL LANTERNA  //  HOTEL GALIK  // TIP NA SVATEBNÍ DAR

 

Romantika ve Spa hotelu Lanterna

Svatba ve Spa hotelu Lanterna je ideální volbou pro ty, kteří preferují klid, soukromí a vynikající zážitkovou gastronomii. Vhodná je i pro „větší akci“ svatbu za předpokladu uzavření hotelu jen pro tuto toto příležitost.

  • maximální kapacita  zážitkové restaurace Vyhlídka je 45 míst (9 stolů po 5 osobách)
  • svatbu vám rádi zorganizujeme se všemi náležitostmi – od zajištění výzdoby, květin, svatebního dortu, hudby, obřadu atd.
  • svatba v našem hotelu je možná i pro vyšší počet osob (až 100) v případě, že bude součástí i blokace ubytovacích kapacit – podle domluvy je možná rezervace celého hotelu jen pro svatební akci 
  • ochotně vám poradíme s jednotlivými svatebními záležitostmi a rádi se s vámi potkáme osobně za účelem prohlídky prostor a projednání vašich představ

TIP PRO NOVOMANŽELE: doporučujeme zvolit pobyt v Suite Spa a vychutnat si společné chvíle ve vířivé vaně nebo romantiku u plápolajícího krbu.

A pokud teprve plánujete zásnuby nebo hledáte místo pro romantickou večeři k oslavě výročí, tou nejlepší kulisou se může stát zážitková restaurace Vyhlídka. Komorní restaurace s výhledem do údolí nabízí každý měsíc jiné menu snoubené s kvalitními víny a její lahodná gastronomie uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. 

Posezení u dobrého jídla můžete v Lanterně spojit i s odpočinkem ve dvou v relaxačním centru L-Spa, nebo s některou z nabídky exotických masáží.

Více informací a rezervace na: VasutovaZ@valachy.cz, rezervace@valachy.cz nebo na telefonu: +420 571 477 300

 


Svatební veselice v hotelu Galik

Pro větší akce v kruhu širší rodiny a přátel je ideální blízký hotel Galik.  Můžete zde využít také cenově dostupné ubytování a hotel mít doslova celý pro sebe. Oblíbené jsou zde svatební obřady pod širým nebem. Galik nabízí také zajištění svatebního dortu a cukroví vlastní produkce.

  • prostorná restaurace umožňuje pohostit desítky svatebních hostů
  • rádi zajistíme svatební dort a cukroví vlastní produkce, nazdobíme tabuli a zajistíme doprovodný program včetně hudby
  • nabízíme také cenově dostupné ubytování a hotel mít doslova celý pro sebe

Galik je vyhlášený výbornou krajovou kuchyní, svatební hostinu nebo třeba i různé oslavy k životním událostem vám tu připraví i s nazdobenou tabulí a na přání zajistí program včetně hudby. Přímo v restauraci je k dispozici i bowling.

Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu: +420 571 477 390

Tip na svatební dar: Romantika ve dvou na Lanterně

Poohlížíte se po skutečně hodnotném svatebním daru nebo milé pozornosti pro drahou polovičku? Věnujte relaxační pobyt Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna, který zahrnuje ubytování na 2 nebo 3 noci s neomezeným vstupem do L-Spa a Wellness Horal s termálními bazény, romantickou večeří v restauraci Vyhlídka, snídaní do postele, exotickou masáží a beauty ošetřením.

Za zapůjčení fotografií děkujeme Radovan Chvíla - fotograf.