Přemýšlíte, kde uspořádat svatební hostinu nebo oslavu jiné životní události? Hotel Galik je ideálním místem pro pořádání větších svatebních veselic i narozenin s možností cenově dostupného ubytování pro větší skupinu hostů. 

SVATEBNÍ VESELICE  //  RODINNÉ OSLAVY A PLESY

Svatební veselice v hotelu Galik

V hotelu Galik můžete uspořádat větší akce v kruhu širší rodiny a přátel.  Můžete zde využít také cenově dostupné ubytování a hotel mít doslova celý pro sebe. Oblíbené jsou svatební obřady pod širým nebem. Galik nabízí také zajištění svatebního dortu a cukroví vlastní produkce.

  • prostorná restaurace umožňuje pohostit desítky svatebních hostů
  • rádi zajistíme svatební dort a cukroví vlastní produkce, nazdobíme tabuli a zajistíme doprovodný program včetně hudby
  • nabízíme také cenově dostupné ubytování a hotel mít doslova celý pro sebe
  • možnost využít pátečního termínu svatebních oslav

Galik je vyhlášený výbornou krajovou kuchyní, svatební hostinu nebo třeba i různé oslavy k životním událostem přípravíme i s nazdobenou tabulí a na přání zajistíme program včetně hudby. Přímo v restauraci je k dispozici i bowling.

Hotely Lanterna****, Horal***+ a Galik** jsou vzájemně propojené a cenově dostupné pro co nejširší klientelu. Mezi jednotlivými hotely po dohodě zajišťujeme transfer mikrobusem.

Rodinné oslavy a plesy

Díky pohodové atmosféře a široko daleko vyhlášené domácí kuchyni je restaurace Galik vyhledávaným místem pro konání rodinných oslav a společenských plesů. Ochutnat zde můžete tradiční valašské pokrmy, domácí slivovičku, moravská vína i řadu zvěřinových specialit. 

Nabídka restaurace a hotelu Galik

Restaurace Galik nabízí kapacitu 115 míst a v létě možnost posezení na venkovní terase s kapacitou dalších 30 míst. O perfektní průběh každé oslavy se postará zkušený a spolehlivý personál, který vždy vyjde vstříc Vašim požadavkům.

Výhodou Resortu Valachy je především pestrá nabídka služeb, špičkový cateringový servis a variabilita nabízených míst pro konání:

  • svateb
  • rodinných oslav
  • promocí
  • oslav významných životních jubileí
  • společenských plesů

Nabízíme domácí kuchyní a tradiční českými, moravskými a mezinárodními specialitami i tematické pohoštění (zvěřinové či zabijačkové hody nebo raut s mořskými plody)

Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv hotel Resortu Valachy, restauraci či služby, vážíme si, že jste si pro oslavu důležitých životních událostí vybrali právě nás. Děkujeme za Vaši důvěru.

Více informací a rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu: +420 571 477 390