Ochutnejte výbornou gastronomii v moderním pojetí i valašskou domácí kuchyni. Restaurace Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích nabízí skvělé pokrmy z lokálních sezónních surovin, které několikrát do roka obměňujeme. Speciální šestichodovou degustační večeři ve Spa hotelu Lanterna si můžete vychutnat v novém hávu vždy jednou za dva měsíce. 


 

Zážitková restaurace Vyhlídka

Je určena všem, kteří se nespokojí s „obyčejným“ jídlem. V této restaurační části Spa hotelu Lanterna se zážitková gastronomie snoubí s perfektním servisem kvalifikovaného personálu a mistrovskými díly z rukou šéfkuchaře Tomáše Kunovského a jeho týmu. To vše v citlivě vyřešeném interiéru s krásným výhledem do krajiny.

Pětichodové degustační menu lze doplnit o snoubená vína prémiových vinařství.

VÍCE INFORMACÍ


Restaurace Spa hotelu Lanterna

Reprezentativní restaurace čtyřhvězdičkového hotelu Lanterna na první pohled zaujme unikátními prostory v moderním a svěžím designu.

Dokonalou harmonii barev a stylového vybavení korunují umělecká díla kuchařských velmistrů servírovaná profesionálními číšníky. V kavárenské části je instalován dětský koutek a knihovna.

VÍCE INFORMACÍ

 


 

Valašská hospůdka Horal

Útulná hospůdka Wellness hotelu Horal se stylovým nábytkem a dřevěným obložením nabízí tradiční valašskou kuchyni v moderním pojetí. 

V letních měsícíh nabízíme nejen grilované speciality na slunící terase s možností venkovního posezení, ve středu také v doprovodu živé muziky. Výbornou gastronomiin nabízíme také ve Sport baru, který je součástí hotelu.

VÍCE INFORMACÍ


Cocktail bar Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.

Do 21:30 nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Lanterna.

VÍCE INFORMACÍ


 

Bistro Razula

Bistro Razula nabízí v letním období posezení uvnitř i na kryté terase s grilovanými specialitami, piknikové koše, opékání špekáčků v doprovodu kytary, kurzy pečení pizzy, herní zónu a další aktivity pro děti i jejich rodiče.

V zimě si můžete vychutnat posezení u krbu s nabídkou občerstvení přímo pod stejnojmennou sjezdovkou. Ochutnat můžete typické valašské speciality i řadu novinek.  

VÍCE INFORMACÍ