Ochutnejte výbornou krajovou gastronomii v moderním pojetí i (nejen) valašskou domácí kuchyni. 

Seznamte se s šéfkuchaři Resortu Valachy: Josefem Tydlačkou a Jaroslavem Orságem a "nováčkem" v týmu, kreativním šéfkuchařem Peterem Džurňákem.

Restaurace Spa hotelu Lanterna

Reprezentativní restaurace čtyřhvězdičkového hotelu Lanterna na první pohled zaujme unikátními prostory v moderním a svěžím designu.

Dokonalou harmonii barev a stylového vybavení korunují umělecká díla kuchařských velmistrů servírovaná profesionálními číšníky. V kavárenské části je instalován dětský koutek a knihovna.

 

Více informací

Zážitková restaurace Vyhlídka

Je určena všem, kteří se nespokojí s „obyčejným“ jídlem. V této restaurační části Spa hotelu Lanterna se zážitková gastronomie snoubí s perfektním servisem kvalifikovaného personálu a mistrovskými díly z rukou šéfkuchaře Jozefa Tydlačky a jeho týmu. To vše v citlivě vyřešeném interiéru s krásným výhledem do krajiny.

Šestichodové degustační menu je pravidelně obměňováno, lze jej doplnit o snoubená vína prémiových vinařství.

Více informací  //  Aktuální menu


Valašská hospůdka Horal

Útulná hospůdka Wellness hotelu Horal se stylovým nábytkem a dřevěným obložením nabízí tradiční valašskou kuchyni v moderním pojetí. 

V letních měsícíh nabízíme nejen grilované speciality na slunící terase s možností venkovního posezení, ve středu také v doprovodu živé muziky. Výbornou gastronomiin nabízíme také ve Sport baru, který je součástí hotelu.

Více informací

Cocktail bar Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.

Do 21:30 nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Lanterna.

Více informací


Bistro Razula

Bistro Razula nabízí čerstvě upečené pečivo z vlastní pekárny a vyhlášené valašské frgály.

NÁŠ TIP: Naučte se péct pravé valašské frgály v Bistru Razula. Více informací.

Více informací

Restaurace Pod Javorem

Restaurace Pod Javorem nabízí domácí kuchyni - ochutnat zde můžete pravé valašské pokrmy, slivovici Resortu Valachy, moravská vína, ovocné knedlíky i řadu zvěřinových specialit. 

 Restaurace Pod Javorem