Ochutnejte výbornou gastronomii v moderním pojetí, valašské speciality i světovou kuchyni. Restaurace Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích nabízí skvělé pokrmy z lokálních sezónních surovin, které několikrát do roka obměňujeme.  NÁŠ TIP: Degustační večeře v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna


Restaurace Spa hotelu Lanterna s terasou

Reprezentativní restaurace čtyřhvězdičkového hotelu Lanterna na první pohled zaujme unikátními prostory v moderním a svěžím designu.

Dokonalou harmonii barev a stylového vybavení korunují umělecká díla kuchařských velmistrů servírovaná profesionálními číšníky. 

NOVINKA: částečně krytá terasa s nádherným výhledem na sjezdovku Razula 

VÍCE INFORMACÍ

 


Valašská hospůdka Horal

Útulná hospůdka Wellness hotelu Horal se stylovým nábytkem a dřevěným obložením nabízí tradiční valašskou kuchyni v moderním pojetí. 

V letních měsícíh nabízíme nejen grilované speciality na slunící terase s možností venkovního posezení, ve středu také v doprovodu živé muziky. Výbornou gastronomiin nabízíme také ve Sport baru, který je součástí hotelu.

VÍCE INFORMACÍ

 


Zážitková restaurace Vyhlídka

Je určena všem, kteří se nespokojí s „obyčejným“ jídlem. V této restaurační části Spa hotelu Lanterna se zážitková gastronomie snoubí s perfektním servisem kvalifikovaného personálu a mistrovskými díly z rukou šéfkuchaře Pavola Pikuláka a jeho týmu. To vše v citlivě vyřešeném interiéru s krásným výhledem do krajiny.

Pětichodové degustační menu lze doplnit o snoubená vína prémiových vinařství.

VÍCE INFORMACÍ