Ochutnejte výbornou gastronomii v moderním pojetí i (nejen) valašskou domácí kuchyni.  S našimi šéfkuchaři Josefem Tydlačkou a Jaroslavem Orságem se můžete seznámit zde.

NÁŠ TIP: Naučte se péct pravé valašské frgály pod vedením zkušených pekařek Resortu Valachy nebo si osvojte znalost pečení domácí pizzy.

Restaurace Spa hotelu Lanterna

Reprezentativní restaurace čtyřhvězdičkového hotelu Lanterna na první pohled zaujme unikátními prostory v moderním a svěžím designu.

Dokonalou harmonii barev a stylového vybavení korunují umělecká díla kuchařských velmistrů servírovaná profesionálními číšníky. V kavárenské části je instalován dětský koutek a knihovna.

 

Více informací

Zážitková restaurace Vyhlídka

Je určena všem, kteří se nespokojí s „obyčejným“ jídlem. V této restaurační části Spa hotelu Lanterna se zážitková gastronomie snoubí s perfektním servisem kvalifikovaného personálu a mistrovskými díly z rukou šéfkuchaře Josefa Tydlačky a jeho týmu. To vše v citlivě vyřešeném interiéru s krásným výhledem do krajiny.

Šestichodové degustační menu je pravidelně obměňováno, lze jej doplnit o snoubená vína prémiových vinařství.

Více informací  //  Aktuální menu


Valašská hospůdka Horal

Útulná hospůdka Wellness hotelu Horal se stylovým nábytkem a dřevěným obložením nabízí tradiční valašskou kuchyni v moderním pojetí. 

V letních měsícíh nabízíme nejen grilované speciality na slunící terase s možností venkovního posezení, ve středu také v doprovodu živé muziky. Výbornou gastronomiin nabízíme také ve Sport baru, který je součástí hotelu.

Více informací

Cocktail bar Lanterna

Cocktail bar nabízí přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Večer si tak můžete zpříjemnit skleničkou něčeho dobrého z rozsáhlé nabídky čítající přes sto druhů rumů, sto druhů whisek a dalších druhů destilátů, najdete u nás ale i míchané koktejly, piva, vína, champagne, cognac, brandy, doutníky a další.

Do 21:30 nabízíme také zkrácený jídelní lístek restaurace Lanterna.

Více informací


Bistro Razula

Bistro Razula nabízí v letním období posezení uvnitř i na kryté terase s grilovanými specialitami, piknikové koše, opékání špekáčků v doprovodu kytary, kurzy pečení pizzy, herní zónu a další aktivity pro děti i jejich rodiče.

V zimě si můžete vychutnat posezení u krbu s nabídkou občerstvení přímo pod stejnojmennou sjezdovkou. Ochutnat můžete typické valašské speciality i řadu novinek.  

Více informací

Restaurace Pod Javorem

Restaurace Pod Javorem nabízí domácí kuchyni - ochutnat zde můžete pravé valašské pokrmy, slivovici Resortu Valachy, moravská vína, ovocné knedlíky i řadu zvěřinových specialit. 

 Restaurace Pod Javorem