Ochutnejte výbornou gastronomii v moderním pojetí, valašské speciality i světovou kuchyni. Restaurace Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích nabízí skvělé pokrmy z lokálních sezónních surovin, které několikrát do roka obměňujeme. 

NÁŠ TIP: Degustační večeře v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna


Restaurace Spa hotelu Lanterna s terasou

Reprezentativní restaurace čtyřhvězdičkového hotelu Lanterna na první pohled zaujme unikátními prostory v moderním a svěžím designu.

Dokonalou harmonii barev a stylového vybavení korunují umělecká díla kuchařských velmistrů servírovaná profesionálními číšníky. 

NOVINKA: částečně krytá terasa s nádherným výhledem na sjezdovku Razula (v letních měsících otevřena do 22:00)

Otevírací doba

  • denně 7:00-24:00 (provozní doba kuchyně do 21:00)

VÍCE INFORMACÍ

 


Valašská hospůdka Horal

Útulná hospůdka Wellness hotelu Horal se stylovým nábytkem a dřevěným obložením nabízí tradiční valašskou kuchyni v moderním pojetí. 

V letních měsícíh nabízíme nejen grilované speciality na slunící terase s možností venkovního posezení, ve středu také v doprovodu živé muziky. Výbornou gastronomiin nabízíme také ve Sport baru, který je součástí hotelu.

Otevírací doba: 

  • Valašská hospůdka Horal: ne - čt 7:00 - 22:00, pá - so 7:00 - 24:00 (provozní doba kuchyně do 21:30)
  • hotelová restaurace: snídaně    7:00 - 10:00, večeře 17:30 - 20:00

VÍCE INFORMACÍ

 


Zážitková restaurace Vyhlídka

Je určena všem, kteří se nespokojí s „obyčejným“ jídlem. V této restaurační části Spa hotelu Lanterna se zážitková gastronomie snoubí s perfektním servisem kvalifikovaného personálu a mistrovskými díly z rukou šéfkuchaře Pavola Pikuláka a jeho týmu. To vše v citlivě vyřešeném interiéru s krásným výhledem do krajiny.

Pětichodové degustační menu lze doplnit o snoubená vína prémiových vinařství.

Otevírací doba

  • 18:00-22:00, příchod hostů do 19:30

VÍCE INFORMACÍ


 

 

Bistro Razula

Bistro Razula je dočasně uzavřeno. Oblíbené valašské frgály můžete zakoupit na recepci Wellness hotelu Horal a Spa hotelu Lanterna (doporučujeme objednat 1 den předem).​​​

 


Cocktail bar Lanterna

Zpestřete si večerní program skvělým drinkem i příjemnou společností barmanů v Cocktail baru Lanterna. Těšit se můžete také na degustace, barmanské akce nebo tematické večery za doprovodu hudby.

Prostor Cocktail baru je možné využít pouze pro uzavřenou společnost od 20 osob, v nabídce tématické degustace vín, rumů aj. 

Otevírací doba

  • pouze na rezervaci předem (pouze pro skupiny nad 20 osob)

VÍCE INFORMACÍ