Ochutnejte výbornou gastronomii v moderním pojetí, valašské speciality i světovou kuchyni. Restaurace Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích nabízí skvělé pokrmy z lokálních sezónních surovin, které několikrát do roka obměňujeme.  NÁŠ TIP: Degustační večeře v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna

V termínu 19.-24. 3. 2023 odstávka Wellness hotelu Horal a Wellness Horal.

Restaurace Spa hotelu Lanterna s terasou

Reprezentativní restaurace čtyřhvězdičkového hotelu Lanterna na první pohled zaujme unikátními prostory v moderním a svěžím designu.

Dokonalou harmonii barev a stylového vybavení korunují umělecká díla kuchařských velmistrů servírovaná profesionálními číšníky. 

NOVINKA: částečně krytá terasa s nádherným výhledem na sjezdovku Razula (v letních měsících otevřena do 22:00)

Otevírací doba

  • denně 7:00-24:00 (provozní doba kuchyně do 21:00)

VÍCE INFORMACÍ

 


Valašská hospůdka Horal

Útulná hospůdka Wellness hotelu Horal se stylovým nábytkem a dřevěným obložením nabízí tradiční valašskou kuchyni v moderním pojetí. 

V letních měsícíh nabízíme nejen grilované speciality na slunící terase s možností venkovního posezení, ve středu také v doprovodu živé muziky. Výbornou gastronomiin nabízíme také ve Sport baru, který je součástí hotelu.

Otevírací doba: 

  • Valašská hospůdka Horal: ne - čt 7:00 - 22:00, pá - so 7:00 - 24:00 (provozní doba kuchyně do 21:30)
  • hotelová restaurace: snídaně    7:00 - 10:00, večeře 17:30 - 20:00

VÍCE INFORMACÍ

 


Zážitková restaurace Vyhlídka

Je určena všem, kteří se nespokojí s „obyčejným“ jídlem. V této restaurační části Spa hotelu Lanterna se zážitková gastronomie snoubí s perfektním servisem kvalifikovaného personálu a mistrovskými díly z rukou šéfkuchaře Pavola Pikuláka a jeho týmu. To vše v citlivě vyřešeném interiéru s krásným výhledem do krajiny.

Pětichodové degustační menu lze doplnit o snoubená vína prémiových vinařství.

Otevírací doba

  • 18:00-22:00, příchod hostů do 19:30

VÍCE INFORMACÍ


 

Zimní bufet v hotelu Galik

Přijďte se zahřát výbornou polévkou, gulášem, teplým čajem nebo něčím ostřejším. (Nejen) pro všechny běžkaře a  turisty jsme otevřeli na zimní sezonu kuchyni hotelu Galik.

  • kdy: sobota a neděle, 10:00-16:00 (dle aktuální sněhové situace a běžkařských stop - za nepříznivých podmínek zavřeno)
  • kde: hotel Galik, Velké Karlovice 

Nově v prodeji i hotové výrobky z naší kuchyně: kyselice, hříbková polévka, chutney, karamel, škvarky...

JÍDELNÍ LÍSTEK