Apartmány Suite Spa Lanterna

 

Nejluxusnější pokoje Spa hotelu Lanterna - apartmány Suite Spa - ocení zejména milovníci moderního designu a nadstandardního vybavení. Užijte si romantiku u hořícího krbu nebo s prostornou vířivou vanu. K dispozici je také audio/video systém a espresso s možností přípravy voňavé kávy, latté nebo cappuccina.

Apartmány Suite Spa jsou ideální volbou pro náročné hosty. Velmi oblíbené a vyhledávané jsou při pobytech pro páry, například jako svatební dar novomanželům na svatební cestu nebo k oslavě výročí společně prožitých let.

Spa hotel Lanterna nabízí celkem čtyři apartmány Suite Spa s dvoulůžkovou postelí a možností dvou přistýlek, s ložnicí oddělenou od obývacího pokoje. Pátý apartmán bez oddělené ložnice je možno propojit se sousedním dvoulůžkovým pokojem Standard.

Vířivá vana a krb na pokoji, zážitková degustační večeře

Dva apartmány mají vlastní terasu s možností posezení s výhledem do údolí Léskové.

Nejoblíbenější součástí nadstandardního vybavení apartmánů Suite Spa je vířivá vana. Kdykoli během dne si tak můžete užívat naprosté soukromí a hydromasáže přímo ve svém pokoji.

Příjemnou a intimní atmosféru vytváří v apartmánech Suite Spa také oboustranný krb. Výhodou lihového krbu je maximální bezpečnost i naprosto čistý a téměř bezúdržbový provoz. Především během zimních měsíců krb zútulní a zahřeje každý z pokojů.

Pokoje jsou vybaveny také LED televizorem (u tří pokojů i v koupelně) a espressem Dolce Gusto.

Na objednávku vám do pokoje rádi doručíme do pokoje šampaňské, víno, ovocnou mísu nebo čerstvý valašský frgál pro opravdu romanticky strávený pobyt na horách. V rámci room servisu lze objednat také snídaně do postele nebo druhou večeři.

Věříme, že pobyt v našich nejkrásnějších apartmánech se pro vás stane nevšedním zážitkem nebo splněným snem.

Náš tip na zvýhodněné pobyty pro páry, při nichž si dokonale vychutnáte soukromí apartmánů Suite Spa: