Masáže Spa hotelu Lanterna

Masáže Spa hotelu Lanterna

Staletími prověřená tradice v péči o těli o duši se skutečně autentickým prožitkem. Okuste naše exotické masáže z rukou zkušených terapeutů z Thajska, Indie, Jávy i Filipín. Po masáži se zabalte do hřejivé deky a nechejte příjemné prožitky doznít s šálkem čaje a nádherným výhledem do přírody.

NÁŠ TIP: Užijte si celodenní relaxaci s masáží a občerstvením bez ubytování při Spa day.

Nabídka masáží L-Spa

Masáže nabízíme ubytovaným i neubytovaným hostům. Součástí masáže je i jednorázový celodenní vstup do relaxační centra L-Spa, čajový servis s odpočinkem na lehátku po masáži a ručníkový servis

Rezervovat masáž

Stálým návštěvníkům nabízíme věrnostní program: za každých deset masáží získáte 11. masáž za symbolickou korunu (platí pro L-Spa, Wellness Horal a Fyzio Garden). Více informací


Provozní doba L-Spa

  • 10:00 - 21:00 (poslední masáž či proceduru si můžete vychutnat ve 20:00)
  • Spa hotel Lanterna, Velké Karlovice

Změny v otevírací době sledujte zde.


Prosíme, dodržujte provozní pokyny našeho personálu a návštěvní řád. Nedodržení může být důvodem vykázání z L-Spa.  Služby objednané v L-Spa nelze zaměňovat za služby ve Wellness Horal.

Cena masáže je dle standardního ceníku a vždy zahrnuje také vstup do termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness - rozpad na faktuře má pouze informativní charakter a je v souladu s legislativou ČR. Ceny masáží jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel si vyhrazuje právo změny ceníku masáží a procedur. Nedílnou součástí masáží je neomezený vstup do L-Spa v hodnotě 1000 Kč. Samostatná masáž či rituál jsou bez vstupu do L-Spa neprodejné. 

Masáže Spa hotelu Lanterna