Masáže Lanterna

Relaxační centrum hotelu Lanterna nabízí řadu klasických i exotických masáží pro ubytované i neubytované hosty v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích. Nabídka zahrnuje i tělové ošetření a rituály s kosmetikou Lakshmi, která je vyráběna v dokonalé harmonii s přírodou a v souladu s principy ajurvédy. Vychutnejte si ozdravné doteky, které uvolní vaše tělo i mysl v krásném a klidném prostředí L-Spa.

NÁŠ TIP: Stálým návštěvníkům nabízíme věrnostní program: za každých deset masáží získáte 11. masáž za symbolickou korunu (platí pro L-Spa, Wellness Horal a Fyzio Garden). Více informací

Nabídka a ceník L-Spa

V L-Spa hotelu Lanterna vám nabízíme množství relaxačních procedur a exotických masáží pro váš dokonalý odpočinek. 

V ceně masáže je také zahrnuto:

  • jednorázový celodenní vstup do relaxačního centra L-Spa ve Spa hotelu Lanterna
  • čajový servis s odpočinkem na lehátku po masáži
  • ručníkový servis (zapůjčení županu, osušky, prostěradla)

NÁŠ TIP: Masáž či jinou proceduru si můžete vychutnat také v nedalekém Wellness hotelu Horal.

Rezervovat masáž

Cena masáže je dle standardního ceníku a vždy zahrnuje také vstup do termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness - rozpad na faktuře má pouze informativní charakter a je v souladu s legislativou ČR.

Ceny masáží jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel si vyhrazuje právo změny ceníku masáží a procedur. Nedílnou součástí masáží je neomezený vstup do L-Spa v hodnotě 1000 Kč. Samostatná masáž či rituál jsou bez vstupu do L-Spa neprodejné. 

Provozní doba L-Spa

  • provozní doba: 10:00 - 21:00, poslední masáž či proceduru si můžete vychutnat ve 20:00 
  • masáže si můžete rezervovat ONLINE nebo na telefonu +420 571 477 300

Prosíme, dodržujte provozní pokyny našeho personálu a návštěvní řád. Nedodržení může být důvodem vykázání z L-Spa.  Služby objednané v L-Spa nelze zaměňovat za služby ve Wellness Horal.
Masáže Lanterna