Přemýšlíte, kde uspořádat svatební hostinu? Nebo hledáte místo pro svatební cestu či oslavu výročí? V Resortu Valachy si můžete snadno vybrat. Spa hotel Lanterna je jako stvořený pro menší romantické svatby i oslavy v úzkém kruhu rodiny a přátel, nabízí také páteční termíny svatebních oslav. Využijte tuto stále oblíbenější možnost oslavy v klidnější části týdne.

SVATEBNÍ HOSTINY  //  DALŠÍ VÝZNAMNÉ UDÁLOSTI A OSLAVY

Romantika ve Spa hotelu Lanterna

Svatba ve Spa hotelu Lanterna je ideální volbou pro ty, kteří preferují klid, soukromí a vynikající zážitkovou gastronomii. Vhodná je i pro „větší akci“ svatbu za předpokladu uzavření hotelu jen pro tuto toto příležitost.

  • maximální kapacita  zážitkové restaurace Vyhlídka je 45 míst (9 stolů po 5 osobách)
  • svatbu vám rádi zorganizujeme se všemi náležitostmi – od zajištění výzdoby, květin, svatebního dortu, hudby, obřadu atd.
  • svatba v našem hotelu je možná i pro vyšší počet osob (až 100) v případě, že bude součástí i blokace ubytovacích kapacit – podle domluvy je možná rezervace celého hotelu jen pro svatební akci 
  • ochotně vám poradíme s jednotlivými svatebními záležitostmi a rádi se s vámi potkáme osobně za účelem prohlídky prostor a projednání vašich představ

TIP PRO NOVOMANŽELE: Doporučujeme zvolit pobyt v Suite Spa a vychutnat si společné chvíle ve vířivé vaně nebo romantiku u plápolajícího krbu.

Tip na svatební dar: Romantika ve dvou na Lanterně

Poohlížíte se po skutečně hodnotném svatebním daru nebo milé pozornosti pro drahou polovičku? Věnujte relaxační pobyt Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna, který zahrnuje ubytování na 2 nebo 3 noci s neomezeným vstupem do L-Spa a Wellness Horal s termálními bazény, romantickou večeří v restauraci Vyhlídka, snídaní do postele, exotickou masáží a beauty ošetřením.

 

Další důležité události

A pokud teprve plánujete zásnuby nebo hledáte místo pro romantickou večeři k oslavě výročí, tou nejlepší kulisou se může stát zážitková restaurace Vyhlídka. Komorní restaurace s výhledem do údolí nabízí každý měsíc jiné menu snoubené s kvalitními víny a její lahodná gastronomie uspokojí i ty nejnáročnější gurmány. 

Posezení u dobrého jídla můžete v Lanterně spojit i s odpočinkem ve dvou v relaxačním centru L-Spa, nebo s některou z nabídky exotických masáží.

 

Více informací a rezervace na: VasutovaZ@valachy.cz, rezervace@valachy.cz nebo na telefonu: +420 571 477 300

Za zapůjčení fotografií děkujeme Radovan Chvíla - fotograf.