• Platnost ceníku: 3. 1. - 22. 12. 2021
  • Ceník neplatí: 1.–7. 1. 2021, 1. 2. – 14. 3. 2021, 1.–5. 4. 2021, 1. 7. - 31. 8. 2021, 24.–28. 9. 2021, 27.–30. 9. 2021, 1.-3.10. 2021, 28.–31. 10. 2021, 15.–18. 11. 2021, 23.–31. 12. 2021. V období 1.-3. 10. 2021 platí speciální Ceník ubytování při Karlovském gastrofestivalu.
  • Další informace - v níže uvedených termínech rezervace pouze na daný počet nocí, při ubytování na méně nocí se ke standardní ceně přičítá 350 Kč/osobu/noc (100 Kč/osobu/noc v případě hotelu Pod Javorem):
    • o víkendech (pá-ne), svátcích a 24.-28. 9. 2021 je minimální délka pobytu 2 noci
    • v termínech 28.-31. 10. 2021 a 15.-18. 11. 2021 je minimální délka pobytu 3 noci
    • v termínu 1.-5. 4. 2021 je minimální délka pobytu 4 noci

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace. Možnost změn v ceníku vyhrazena.

NÁŠ TIP: Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. 

POZOR! Důležité informace k aktuální situaci kvůli vládním nařízením v souvislosti s COVID-19 naleznete ZDE

Ceník ubytování v roce 2021

Pobyt ve Spa hotelu Lanterna**** zahrnuje neomezenou relaxaci v hotelovém L-Spa i nedalekém Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) - vzdálený cca 3,5 km, saunové rituály, snídani s rozšířenou nabídkou superpotravin, večeři formou teplého a studeného bufé (v případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírovaného menu o čtyřech chodech), parkování a wifi. 

>> Více informací o Spa hotelu Lanterna // Popis pokojů

Standard

Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem, LCD televizorem fénem a připojením k internetu.

Vybrané pokoje jsou s možností až 2 přistýlek, pokoj 201 je bezbariérový.  

 

 

pondělí-čtvrtek: 1 990 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 2 390 Kč za osobu a noc

REZERVOVAT  // VÍCE INFORMACÍ

Suite

Prostorné apartmá se sedací soupravou, fénem a připojením k internetu.  V některých apartmá je oddělená dvoulůžková ložnice.

Pokoje jsou s možností až 2 přistýlek. 

 

 

pondělí-čtvrtek: 2 490 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 2 690 Kč za osobu a noc

REZERVOVAT  //  VÍCE INFORMACÍ

Suite Spa

Unikátní apartmá s krbem, vířivou vanou, espressem, audio/video technikou, připojením k internetu a moderní sedací soupravou.

V ceně navíc degustační večeře zážitkové restauraci Vyhlídka.

Pokoje jsou s možností až 2 přistýlek.

 

pondělí-čtvrtek: 3 490 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 3 690 Kč za osobu a noc

REZERVOVAT  //  VÍCE INFORMACÍ


Přistýlka

Ve vybraných pokojích typu Standard a všech pokojích Suite a Suite Spa lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let .

 

pondělí-čtvrtek: 990 Kč / 1 590 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 990 Kč / 1 690 Kč za osobu a noc

 

REZERVOVAT 

Dítě na pevném lůžku

Ubytování dítěte od 3 do 12 let na pevném lůžku v pokojích typu Standard a Suite.

 

pondělí-čtvrtek: 1 690 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 1 690 Kč za osobu a noc

REZERVOVAT 

Dítě do 3 let

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

 

​​​​

 

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

Ceny jsou účtovány vždy za osobu a příslušný počet nocí, uvedené ceny platí v případě obsazení pokoje dvěma dospělými osobami. K pokoji typu single je navíc účtován doplatek ve výši 70 % z ceny za dospělou osobu, v případě obsazení pokoje jednou dospělou osobou a dítětem nebo pouze dětmi je účtován doplatek ve výši 30 % z ceny za dospělou osobu. Cena nezahrnuje místní poplatek z pobytu (21 Kč/osobu/den)

Pobyt ve Wellness hotelu Horal***+ zahrnuje neomezenou relaxaci ve  Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), saunové rituály, snídani a večeři formou bufé (v případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírovaného menu o čtyřech chodech), parkování a wifi. Rezidence E je spojovacím krčkem přímo napojena na Wellness Horal.

>> Více informací o Wellness hotelu Horal  // Popis pokojů

Rezidence A, B, C***

Standard

Dvoulůžkový pokoj v horském stylu s LCD televizorem, pracovním stolem, moderním sociálním zařízením se sprchovým koutem, internetovým připojením a prostorem pro odkládání lyží na chodbě u pokoje.

 

pondělí-čtvrtek:  2 190 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 2 490 Kč za osobu a noc

 VÍCE INFORMACÍ

Rodinný pokoj

Rodinný pokoj vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, sociálním zařízením se sprchovým koutem, internetovým připojením a prostorem pro odkládání lyží na chodbě u pokoje.

Pokoje jsou s možností až 2 přistýlek, pokoj 301 je bezbariérový.

pondělí-čtvrtek: 2 390 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 2 790 Kč za osobu a noc

 VÍCE INFORMACÍ

Přistýlka

V Rodinných pokojích lze objednat přistýlku na pokoji pro děti do 12 let / osobu nad 12 let. 

 

 

pondělí-čtvrtek: 990 Kč / 1 490 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 990 Kč / 1 490 Kč za osobu a noc

 VÍCE INFORMACÍ

Dítě na pevném lůžku

Ubytování dítěte do 12 let na pevném lůžku v pokojích typu Standard a Rodinný pokoj.

 

pondělí-čtvrtek: 1 590 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 1 690 Kč za osobu a noc

Dítě do 3 let

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

 

Rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu  +420 571 495 500.

Z důvodu přechodu na nový systém nelze dočasně rezervovat online

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

Ceny jsou účtovány vždy za osobu a příslušný počet nocí, uvedené ceny platí v případě obsazení pokoje dvěma dospělými osobami. K pokoji typu single je navíc účtován doplatek ve výši 70 % z ceny za dospělou osobu, v případě obsazení pokoje jednou dospělou osobou a dítětem nebo pouze dětmi je účtován doplatek ve výši 30 % z ceny za dospělou osobu. Cena nezahrnuje místní poplatek z pobytu (21 Kč)


Rezidence E****

Standard Deluxe

Luxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem, LCD televizorem, pracovním stolem, moderním sociálním zařízením se sprchovým koutem, lyžárnou v budově a internetovým připojením.

Pět pokojů je propojených s vedlejší místností uzamykatelnými dveřmi. 

pondělí-čtvrtek: 2 690 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 2 790 Kč za osobu a noc

REZERVACE  //  VÍCE INFORMACÍ

Suite Spa

Luxusní rodinný pokoj se stylovou obývací částí, LED televizorem s 5.1 domácím kinem, vlastní saunou, krbem a balkonem. WC je odděleno od koupelny s vanou. Nechybí minibar, telefon a připojení k internetu. 

 

pondělí-čtvrtek: od 3 690 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 3 890 Kč za osobu a noc

REZERVACE  //  VÍCE INFORMACÍ

Přistýlka

Ve všech pokojích rezidence E lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. 

 

pondělí-čtvrtek: 990 Kč / 1 590 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 990 Kč / 1 690 Kč za osobu a noc

REZERVACE

Dítě na pevném lůžku

Ubytování dítěte do 12 let na pevném lůžku v pokoji typu Standard Deluxe

 

pondělí-čtvrtek: 1 790 Kč za osobu a noc

čtvrtek-neděle: 1 790 Kč za osobu a noc

REZERVACE

Dítě do 3 let

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma

 

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

Ceny jsou účtovány vždy za osobu a příslušný počet nocí, uvedené ceny platí v případě obsazení pokoje dvěma dospělými osobami. K pokoji typu single je navíc účtován doplatek ve výši 70 % z ceny za dospělou osobu, v případě obsazení pokoje jednou dospělou osobou a dítětem nebo pouze dětmi je účtován doplatek ve výši 30 % z ceny za dospělou osobu.

Pobyt v hotelu Galik** zahrnuje také slevu 50 % na vstup do termálních bazénů Wellness Horal* (vzdálený cca 3,5 km) a parkování. Hosté mohou využívat také saunu nebo bowling v restauraci za příplatek.

POZOR! Hotel Galik funguje v režimu depandance (hotel je bez stálého provozu recepce a restaurace). Ubytování po předchozí rezervaci pouze pro skupiny nad 20 osob!

>> Více informací  o hotelu Galik // Popis pokojů

 

Standard 

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení. Popis pokojů.

 

Cena 650 Kč za osobu a noc

Classic 

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Televizor je k dispozici ve společenské místnosti v 1. patře a v restauraci Galik. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi. Více informací vám poskytneme na rezervačním oddělení. Popis pokojů.

Cena 390 Kč za osobu a noc

Dítě / přistýlka dítě

Cena za dítě 3-12 let na pokoji typu Standard. Požadavek na přistýlku na pokoji, prosím, nahlaste předem při objednávce ubytování. 

 

 

Cena 290 Kč /250 Kč za osobu a noc

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

Ceny jsou účtovány vždy za osobu a příslušný počet nocí, uvedené ceny platí v případě obsazení pokoje dvěma dospělými osobami. K pokoji typu single je navíc účtován doplatek ve výši 70 % z ceny za dospělou osobu, v případě obsazení pokoje jednou dospělou osobou a dítětem nebo pouze dětmi je účtován doplatek ve výši 30 % z ceny za dospělou osobu. Cena nezahrnuje místní poplatek z pobytu (21 Kč)

 

Svůj pobyt můžete rezervovat na galik@valachy.cz.

POZOR! Hotel Galik v režimu depandance, ubytování po předchozí rezervaci pouze pro skupiny nad 20 osob!

 

* Sleva 50 % se vztahuje k základním cenám vstupného (dětské, dospělé), nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny (rodinné a seniorské vstupné).

Pobyt v hotelu Pod Javorem** zahrnuje slevu 50 % na vstup do termálních bazénů Wellness Horal* (vzdálený cca 0,5 km) a parkování. 

POZOR! Hotel Pod Javorem funguje v režimu depandance (hotel je bez stálého provozu recepce a restaurace). Ubytování po předchozí rezervaci.

>>  Více informací  o hotelu Pod Javorem

 

Standard

Ubytování v třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem a toaletou (sprchy umístěny v zvlášť v ubytovací části hotelu)

 

Cena 390 Kč za osobu a noc

Dítě

Ubytování dítěte do 12 let na samostatném lůžku. Děti do 3 let (včetně) ubytování zdarma. 

 

Cena 250 Kč za osobu a noc

Přistýlka dítě/dospělý

Přistýlku nabízíme pouze ve vybraných pokojích (s patrovou postelí) pro dítě / dospělého, cena je platná při obsazení pokoje 4 osobami pro 1 ubytovanou osobu na přistýlce (vrchní patro postele)

Cena 190 Kč / 290 Kč za osobu a noc

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

Ceny jsou účtovány vždy za osobu a příslušný počet nocí, uvedené ceny platí v případě obsazení pokoje dvěma dospělými osobami. K pokoji typu single je navíc účtován doplatek ve výši 50 % z ceny za dospělou osobu, v případě obsazení pokoje jednou dospělou osobou a dítětem nebo pouze dětmi je účtován doplatek ve výši 30 % z ceny za dospělou osobu. Cena nezahrnuje místní poplatek z pobytu (21 Kč)

REZERVACE NA podjavorem@valachy.cz

 

* Sleva 50 % se vztahuje k základním cenám vstupného (dětské, dospělé), nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny (rodinné a seniorské vstupné).


Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou v jednotlivých dnech roku 2021 lišit.