Objevte krásy Beskyd po celý školní rok. V zimě jsou ve Velkých Karlovicích a okolí ideální podmínky k lyžování či běžkování, na jaře, v létě či na podzim láká okolní příroda k turistice či pořádání školních či cyklistických výletů. Přijeďte s třídou do Resortu Valachy a objevte ideální místo pro ozdravné pobyty, školy v přírodě, lyžařské kurzy či jednodenní výlety se pestrou nabídkou dalších aktivit.

Ze všech větších moravských měst jste u nás za hodinku a půl. Čeká vás tu čistá příroda, spousta přírodních zajímavostí i turistických atrakcí, dětské naučné stezky, cyklostezka na dosah a v zimě běžecká stopa i dětská sjezdovka. Pár kilometrů od nás leží dřevěné městečko a skanzen v Rožnově pod Radhoštěm. Děti se tady prostě nudit nebudou.

V případě zájmu o školní akci nás kontaktujte na e-mailu sales@valachy.cz, pro lyžařský kurz na  lyzarskaskola@valachy.cz.
Nabídka týdne
Ubytování i zajímavý program pro děti MŠ, ZŠ, SŠ i VŠ. Objevte krásy Beskyd, užijte si aktivně vzdělávací i seznamovací pobyty.
Více o nabídce
od 220 Kč za program, od 600 Kč za ubytování
Vaření v přírodě, orientace v terénu, geocaching, portášské dovednosti! Zajímavý program pro děti z MŠ a SŠ plný nových dovedností i dobrodružství se…
Více o nabídce
od 180 Kč za dítě
I v zimní sezóně 2020/2021 vám ve Ski areálu Razula nabízíme speciální výjezdové kurzy lyžování pro děti z MŠ a ZŠ - bez ubytování.…
Více o nabídce
od 2 650 Kč za dítě/kurz