Nechejte se inspirovat bohatou nabídkou služeb a akcí pořádaných nejen Wellness hotelem Horal, ale celým Resortem Valachy, jehož jsme součástí.


Co vše zažijete ve Wellness hotelu Horal

bazeny_wellness_horal_velke_karlovice

Relaxace ve wellness

Tři termální bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °Csaunový svět se saunovými rituály až 7x denně, kardio fitness, lekce Aqua fitness. Zažijte neomezenou relaxaci (ubytovaní hosté vstup v rámci pobytu).

WELLNESS HORAL


Exotické masáže a procedury

Oddejte se relaxaci a  nechejte odpočinout tělu i mysli při exotických masážích od zkušených masérů a msérek z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie. Zážitek z masáže je umocněn odpočinkem s výhledem do údolí s šálkem čaje, v ceně je také jednorázový vstup do wellness a ručníkový servis.

nabídka masáží

hammam_wellness_horal_velke_karlovice


Péče o tělo

Vychutnejte si jedinečné beauty rituály s dotekem přírodní kosmetiky Palazzo Rosa. Dopřejte své pokožce skutečně exkluzivní péči.

BEAUTY SALON


Zábava pro rodiny s dětmi

Koupání, saunování, dětské hřiště, výlety, krmení oveček, animační programy, lyžování, golf, hledání pokladu, pohádková cesta lesem, závody i divadlo. U nás jsou zkrátka děti vítány!

CO NABÍZÍME RODINÁM S DĚTMI

detsky_park_velke_karlovice

 

 


HIT LÉTA: Beskydy na elektrokole

Elektrokolo - to je dopravní prostředek, který otevírá možnosti terénních výletů i méně zdatným cyklistům.

V naší půjčovně na Horalu nabízíme celkem 12 kol značky KTM. 

​​​​​​>> Více informací

segway_elektrokola_kolobezky_velke_karloviceVyrazte do přírody s holemi na nordic walking

Objevte krásy přírody CHKO Beskydy a s nimi i jednu z nejvyhledávanějších sportovních aktivit poslední doby – nordic walking, který je díky své univerzálnosti a příznivému vlivu na pohybový aparát vhodný pro návštěvníky všeho věku.

Pro ubytované hosty k zapůjčení na recepci zdarma (nutná rezervace předem)

>> Více informací

nordic_walking_pujcovna_velke_karlovice


lekce_jogy_resort_valachy

Lekce jógy v Resortu Valachy

Probuďte své tělo i mysl v krásné přírodě Beskyd pod širým nebem u hotelu Horal.

Hatha či power jóga vás provede jednotlivými asánami a plným jógovým dechem, prohloubí vaše znalosti o józe a nastartuje do nového dne. Cvičení probíhá ve Wellness hotelu Horal - pouze na základě předchozí rezervace.

>> Více informací


Na výlet s piknikovým košem

Vychutnejte si krásy CHKO Beskydy při vycházce do přírody spojené s piknikem.  Wellness hotel Horal s příchodem pěkného počasí opět nabízí službu piknikových košů, která je oproti „běžným“ piknikům přizpůsobena zdejším horským podmínkám. Pro kratší výlet si můžete zapůjčit klasický piknikový koš, pro delší procházku doporučujeme piknikový "batoh". Součástí je také pikniková mapa doporučených míst.

>> Více informací

piknik_velke_karlovice


golf_pro_kazdeho_velke_karlovice

Vyzkoušejte si golf

Oblíbená novinka pro všechny, kteří by se chtěli poprvé postavit na green! Provedeme je golfovým hřištěm, půjčíme vše potřebné a naučíme je základní golfové údery. Ideální na příjemně strávený čas ve dvou i s celou rodinou. Připravenu máme také zimní variantu "pod střechou".

  • Letní varianta: Golf pro každého
  • Zimní varianta: Zimní golf pro každého

 >> Více informací


Podvečery hudbou a grilováním na terase

Přijďte si vychutnat posezení u dobrého jídla a drinku na venkovní terase hotelu Horal, v létě navíc v doprovodu živé hudby a grilovaných specialit

Letní akce na terase Horal:

  • středeční podvečery jsou zasvěceny živé hudbě
  • každou sobotu a neděli grilované speciality (v neděli s cimbálem)

>> Více informací

grilovani_hudba_horal_velke_karlovice


hriste_horal_velke_karlovice

Multifunkční sportovní hřiště a bowling

Zahrajte si tenis i míčové hry přímo u hotelu Horal vedle termálních bazénů na multifunkčním hřišti vybaveném umělou trávou prosypávanou pískem. Nebo máte raději bowling? U Sport baru Horal jsou k dispozici jsou dvě bowlingové dráhy.


Golfové hřiště Horal a Indoor golf

Přijďte si zahrát na devítijamkové golfové hřiště, které se rozprostírá v těsné blízkosti hotelu Horal a mohou ho využít i golfisté, kteří nevlastní zelenou kartu. Golfová klub nabízí také vzuku s trenérem pro dospělé i děti. K dispozici je také golfový simulátor.

  • Golfové hřiště Horal - 12 jamek
  • Golfový simulátor Indoor golf - špičkový trenažer Aboutgolf s jedinečnou grafikou a dokonalou virtuální simulací třiceti nejznámějších golfových hřišť

>> Více informací

golfove_hriste_velke_karlovice


ski_razula_lyzovani_velke_karlovice

Ski areál Razula

Lyžařský areál se 2 sjezdovkami rozptýlenými v údolí Léskové.  Pro rodiny s dětmi je ideální sjezdovka Horal s pojízdným kobercem, snowtubingem a lyžařskou školou Razulák přímo u hotelu Horal. Hlavní sjezdovka Razula měří 2 km a má 210 m převýšení (aktuálně mimo provoz, k volnému užití).


Běžkování ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice jsou rájem běžkařů. Celá oblast je protkána strojově upravovanými a pečlivě značenými trasami údolím i po hřebeni různé délky a náročnosti, větví se do několika údolí a jen páteřní silnice „od cedule k ceduli“ měří téměř 10 kilometrů. Do stopy můžete naskočit ihned pod Wellness hotelem Horal.

bezkovani_velke_karlovice

 

(english version here)

Nechejte se inspirovat také bohatou nabídku akcí pořádaných nejen Wellness hotelem Horal, ale také  Resortem Valachy, jehož jsme součástí. Relaxujte ve wellness se saunovými rituály a při masážích, vychutnejte si výbornou krajovou gastronomii, zahrajte si golf, vydejte se na výlet na elektrokole nebo si zacvičte jogu s indickým lektorem.

 

 

Wellness hotel Horal  je součástí Resortu Valachy, který nabízí řadu zajímavých aktivit. Navštívit můžete třeba zážitkovou restauraci Vyhlídka v nedalekém Spa hotelu Lanterna, vypůjčit si elektrokolo, naučit se péct pizzu nebo frgály a spoustu dalšího.

CO VŠE ZAŽIJETE V RESORTU VALACHY

 


Mapa Resortu Valachy

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury, aktivity) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.