Masáže a procedury

 

Masáže a procedury

Masáže v provozu, termální bazény, kardio fitness a saunový svět otevřeny (tepidárium a parní lázně mimo provoz), kapacita omezena. Aktuální informace v souvislosti s COVID-19 ZDE.

Masáže a další procedury jsou úžasným prostředkem, jak pomoci či ulevit unavenému organismu, zmírnit stres a předcházet bolestem. Ve Wellness Horal vám jako jedni z mála na Moravě nabízíme pro obnovu vašich fyzických i duševních sil široké spektrum masáží prováděných zkušenými maséry a masérkami z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali, Jávy a Indie.

NÁŠ TIP: Dopřejte si masáž, termální bazény se slanou vodou, jedinečné saunové rituály, trénink ve fitku nebo posezení u dobrého jídla s nádherným výhledem do údolí za zvýhodněnou cenu Wellness dne pro zdraví (bez ubytování).

MASÁŽE A PROCEDURY  //  BEAUTY SALON HORAL  //  TĚLOVÉ ZÁBALY RASUL   //  WELLNESS SHOP

Nabídka a ceník masáží

Ve Wellness hotelu Horal ve Velkých Karlovicích nabízíme širokou nabídku masáží a dalších procedur. Cena masáže (kromě ošetření Rasul) také zahrnuje jednorázový, časově neomezený vstup do všech prostor Wellness Horal (termální bazény, saunový svět se saunovými rituály, kardio fitness), ručníkový servis (zapůjčení županu, osušky a prostěradla), čajový servis (kvalitní čaj dle výběru, servírovaný na odpočinkové lehátko po absolvování masáže). 

NOVINKA: Zastavte se ještě před masáží na wellness recepci (u paní lázeňské, nejlépe alespoň 10 minut předem), vyberte si pro Vás ten nejpříjemnější olej z nabídky prémiové kosmetické řady Lakshmi (Vata, Pitta, Kapha) a zvolte si i intenzitu procedury. Poté se jen svěřte do rukou našich masérů a užijte si svou ničím nerušenou chvilku relaxace.

Stálým návštěvníkům nabízíme věrnostní program: za každých deset masáží získáte 11. masáž v jakékoli hodnotě za symbolickou jednu korunu. Věrnostní kartu si můžete vyžádat v recepci Wellness Horal.

Rezervovat masáž

Provozní doba masáží