Masáže a procedury

 

Masáže a procedury

Masáže jsou úžasným prostředkem, jak pomoci či ulevit unavenému organismu, zmírnit stres a předcházet bolestem. Ve Wellness Horal vám jako jedni z mála na Moravě nabízíme pro obnovu vašich fyzických i duševních sil široké spektrum masáží prováděných zkušenými maséry a masérkami z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie.

Exotické masáže mají zcela mimořádné terapeutické i relaxační účinky. Jsou prověřeny tisíciletou tradicí a předávány z generace na generaci. Nikdo je neumí praktikovat tak, jako právě a jen rodilí maséři. V jejich umění se snoubí dokonale zvládnutá technika s celkovým pojetím vnímání ducha a těla, které je pro východní země typické. Objevte i vy blahodárné účinky asijských masáží, svěřte se do rukou našich masérů.

V prostorách Wellness Horal nabízíme také tělové zábaly Rasul, které pomáhají regenerovat pokožku celého těla - nově je nabízíme ve spolupráci s přírodní značkou Lakshmi. Doporučujeme je zvláště jako partnerskou proceduru.

NÁŠ TIP: Každé dva měsíce nabízíme speciální nabídku v beauty salonu Horal za zvýhodněnou cenu. Více informací.

Aby byl váš požitek z relaxace dokonalý, nabízíme vám ve Wellness Horal jedinečný bonus. Při objednání jakékoli masáže získáte časově neomezený vstup do všech prostor Wellness Horal – termálních bazénů, saunového světa i kardio fitness centra. Přijďte libovolně dlouho před masáží a zůstaňte po ní, jakkoli dlouho chcete. Dopřejte si dosyta veškeré možnosti relaxačního centra Wellness Horal.

NÁŠ TIP: Dopřejte si masáž, termální bazény se slanou vodou, jedinečné saunové rituály, trénink ve fitku nebo posezení u dobrého jídla s nádherným výhledem do údolí za zvýhodněnou cenu Wellness dne pro zdraví (bez ubytování)

MASÁŽE A PROCEDURY  //  BEAUTY SALON HORAL  //  TĚLOVÉ ZÁBALY RASUL   //  WELLNESS SHOP // REZERVACE ONLINE

Cena masáže zahrnuje:

  • jednorázový, časově neomezený vstup do všech prostor Wellness Horal
  • ručníkový servis (zapůjčení županu, osušky a prostěradla)
  • čajový servis (kvalitní čaj dle výběru, servírovaný na odpočinkové lehátko po absolvování masáže)

Stálým návštěvníkům nabízíme věrnostní program: za každých deset masáží získáte 11. masáž v jakékoli hodnotě za symbolickou jednu korunu. Věrnostní kartu si můžete vyžádat v recepci Wellness Horal.

Ceník masáží