Masáže a procedury

 

Masáže a procedury

Masáže a další procedury jsou úžasným prostředkem, jak pomoci či ulevit unavenému organismu, zmírnit stres a předcházet bolestem. Ve Wellness Horal vám jako jedni z mála na Moravě nabízíme pro obnovu vašich fyzických i duševních sil široké spektrum masáží prováděných zkušenými maséry a masérkami z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali, Jávy a Indie.

NÁŠ TIP: Dopřejte si masáž, termální bazény se slanou vodou, jedinečné saunové rituály, trénink ve fitku nebo posezení u dobrého jídla s nádherným výhledem do údolí za zvýhodněnou cenu Wellness dne pro zdraví (bez ubytování).

NÁŠ TIP: Stálým návštěvníkům nabízíme věrnostní program: za každých deset masáží získáte 11. masáž za symbolickou korunu (platí pro Wellness Horal, L-Spa a Fyzio Garden). Více informací

MASÁŽE A PROCEDURY  //  BEAUTY SALON HORAL  //  TĚLOVÉ ZÁBALY RASUL   //  WELLNESS SHOP

Nabídka a ceník masáží

V ceně masáže (kromě ošetření Rasul) je zahrnuto:

  • jednorázový, časově neomezený vstup do všech prostor Wellness Horal (termální bazény, saunový svět se saunovými rituály, kardio fitness),
  • ručníkový servis (zapůjčení županu, osušky a prostěradla),
  • čajový servis (kvalitní čaj dle výběru, servírovaný na odpočinkové lehátko po absolvování masáže). 

 

Rezervovat masáž

Zastavte se ještě před masáží na wellness recepci (u paní lázeňské, nejlépe alespoň 10 minut předem), vyberte si pro Vás ten nejpříjemnější olej z nabídky prémiové kosmetické řady Lakshmi (Vata, Pitta, Kapha) a zvolte si i intenzitu procedury. Poté se jen svěřte do rukou našich masérů a užijte si svou ničím nerušenou chvilku relaxace.

 

Provozní doba masáží a další informace

Ceny masáží jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel si vyhrazuje právo změny ceníku masáží a procedur. Cena masáže je dle standardního ceníku a vždy zahrnuje také vstup do termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness - rozpad na faktuře má pouze informativní charakter a je v souladu s legislativou ČR.

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100 % z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.