Vzhůru na výlet s piknikovým košem

 

Vzhůru na výlet s piknikovým košem

Vychutnejte si krásy CHKO Beskydy při vycházce do přírody spojené s piknikem. Spa hotel Lanterna, Wellness hotel Horal i Bistro Razula s příchodem pěkného počasí opět nabízí službu piknikových košů, která je oproti „běžným“ piknikům přizpůsobena zdejším horským podmínkám. Pro kratší výlet si můžete zapůjčit klasický piknikový koš, pro delší procházku doporučujeme piknikový "batoh". Součástí je také pikniková mapa doporučených míst.

Vybírat můžete ze široké nabídky: piknikové koše pro dva i celou rodinu na Lanterně, táborákový koš na Razule, fitness koš, sladkou či slanou variantu nebo menu pro děti na Horalu.

NÁŠ TIP: Hosté Letní dovolené v Beskydech ubytovaní ve Wellness hotelu Horal nebo Spa hotelu Lanterna na 7 nocí mají piknikový koš v ceně pobytu. Více informací u jednotlivých pobytů.

Nabídka piknikových košů

Rezervace

Piknikový koš či batoh je určen ubytovaným i neubytovaným hostům a vyzvednout si  jej můžete na jednotlivých místech i bez rezervace  - nachystáme ho pro vás do cca 30 minut (výjimku tvoří pouze Wellness hotel Horal, který nabízí piknikové koše pouze pro své ubytované hosty na základě rezervace min. 1 den předem do 12:00). Pikniky  na nabízíme v letním období.

Piknik si můžete zarezervovat na telefonu +420 571 477 300 (Lanterna, Razula) nebo  +420 571 495 500 (Horal) nebo na e-mailu.