Vzhůru na výlet s piknikovým košem

 

Vzhůru na výlet s piknikovým košem

Vychutnejte si krásy CHKO Beskydy při vycházce do přírody spojené s piknikem. Spa hotel Lanterna, Wellness hotel Horal i Bistro Razula s příchodem pěkného počasí opět nabízí službu piknikových košů, která je oproti „běžným“ piknikům přizpůsobena zdejším horským podmínkám. Pro kratší výlet si můžete zapůjčit klasický piknikový koš, pro delší procházku doporučujeme piknikový "batoh". Součástí je také pikniková mapa doporučených míst 

Vybírat můžete ze široké nabídky: piknikové koše pro dva i celou rodinu na Lanterně, táborákový koš na Razule, fitness koš, sladkou či slanou variantu nebo menu pro děti na Horalu.

NÁŠ TIP: Hosté Letní dovolené v Beskydech ubytovaní ve Wellness hotelu Horal nebo Spa hotelu Lanterna na 7 nocí mají piknikový koš v ceně pobytu. Více informací u jednotlivých pobytů.

Nabídka piknikových košů

V případě ztráty koše/batoh a vybavení případně jejich poškození účtujeme poplatek 500 Kč.

Piknik si můžete zarezervovat na telefonu +420 571 477 300 (Lanterna, Razula) nebo  +420 571 495 500 (Horal) nebo na e-mailu.

Kam vyrazit na piknik?

Velké Karlovice a jejich okolí jsou nádherné. Vyrazit můžete na procházku po některé ze značených turistických tras a vychutnat si dobroty na okraji louky či lesa. Pokud ovšem chcete jít "na jistotu", připravili jsme pro vás mapu vytipovaných míst. 

  • papírová mapa je součástí každého piknikového koše či batohu
  • stáhnout si ji můžete také zde