Hledáte ideální místo pro firemní teambuilding, důležitou poradu, vánoční večírek nebo setkání s obchodními partnery? Ve Wellness hotelu Horal, který je součástí Resortu Valachy, vám nabízíme kompletní služby: ubytování (na Horalu 130 lůžek, v rámci resortu celková kapacita přes 260 lůžek), bohatou gastronomii a catering, konferenční sály, originální firemní programy, večírky i akce na míru a krásné wellness centrum s termálními bazény, saunovými rituály a masážemi. Pokud hledáte pěkný dárek, rádi vám na naše služby vystavíme také dárkový poukaz. 

Najdete nás ve Velkých Karlovicích, v srdci beskydské přírody, jen kousek od hranic se Slovenskem.

Jak to u nás vypadá? Podívejte se na naše videa.

V případě zájmu o firemní akci nás kontaktujte na e-mailu sales@valachy.cz  nebo prostřednictvím rezervačního formuláře online.
Nabídka týdne
Chystáte podzimní setkání se svými obchodními partnery nebo potřebujete udělat se svými kolegy důležitou poradu před nadcházející sezonou a nechcete být rušeni?…
Více o nabídce
Až 25% sleva na ubytování, konferenční prostory zdarma. Nepropásněte výhodnou jarní nabídku Spa hotelu Lanterna a Wellness hotelu Horal z Resortu Valachy.
Více o nabídce
Potěšte své obchodní partnery nebo zaměstnance pěkným vánočním dárkem a vyberte si ze široké nabídky služeb Resortu Valachy.
Více o nabídce
Zpestřete si firemní teambuilding některým z originálních (nejen) valašských firemních programů
Více o nabídce
Zajistíme pro vás kompletní cateringový servis: od slavnostního menu až po bohaté rauty s mezinárodními i tradičními valašskými specialitami, kterými jsme vyhl…
Více o nabídce
Kvalitní konferenční zázemí, ubytování s bohatými možnostmi relaxace, zábavy i originálních teambuildingových programů na míru, které jinde nenajdete. 
Více o nabídce
Zpříjemněte si předvánoční čas setkáním s kolegy či přáteli. Zapomeňte na chvíli na všední starosti a užijte si společné chvíle při gurmánských zážitc…
Více o nabídce