Venkovní terasa Wellness hotelu Horal

 

Venkovní terasa Wellness hotelu Horal

V letních měsících vás zveme k posezení na venkovní terase hotelu Horal. Vychutnejte si kávu, zmrzlinu či speciality našich kuchařů pod širým nebem s krásným výhledem do údolí. V letních měsících během týdne na terase nabízíme pokrmy a nápoje ze stálého menu Valašské hospůdky, ochutnat můžete i vynikající škrábanou zmrzlinu nebo domácí dezerty.

Venkovní terasa je částečně krytá proti slunci a má kapacitu minimálně 100 míst. K dispozici jsou i komfortní sedačky pro pohodlnou relaxaci. Atmosféru terasy dotváří vodní jezírko, ukončené vodopádem.

Pro děti je k dispozici malý dětský koutek v zastřešené části terasy, chráněný proti dešti i ostrému polednímu slunci. Kousek od terasy vyrostlo ve spolupráci s Kofolou a společností Moje chytré dítě nové venkovní hřiště pro zvídavé děti i jejich rodiče.

NÁŠ TIP: Podvečery s živou hudbou a grilovanými specialitami

V letních měsících vás zveme na posezení u dobrého jídla a pití na venkovní terase hotelu:

  • středeční podvečery jsou zasvěceny živé hudbě (vždy 18:30-22:00 v podání Bolka Vjaclovského nebo Ivana Klímy)
  • každou sobotu a neděli si od 11:30 do 16:00 (nebo do vyprodání) můžete vychutnat grilované speciality, od neděle 5. 7. v čase 11:30-15:30 navíc v doprovodu cimbálu Broni Dočkalové

Aktuální menu víkendového grilování

Otevírací doba terasy

Terasa gril bar je otevřen dle počasí, zpravidla v rámci obvyklé provozní doby restaurací hotelu Horal.

V zimním období je terasa uzavřena. Pokud není otevřen venkovní gril bar, obslouží vás číšníci z vnitřní restaurace.

 

NAŠE DALŠÍ TIPY

Spojte pěší či cyklistickou túru nebo návštěvu termálních bazénů Wellness Horal s gurmánským zážitkem pod širým nebem. Na terase Wellness hotelu Horal se nachází také nabíjecí stanice elektrokol.

Dětem nabízíme Kulíškovu specialitu - dětský pokrm s plyšovým kulíškem v ceně. Víte, kdo je kulíšek a co je Kulíškova naučná stezka? Čtěte zde.