Beauty salon Horal

 

Ve Wellness Horal nově nabízíme vysoce kvalitní přírodní kosmetické produkty s bio certifikáty, vyrobené v dokonalé harmonii s přírodou a v souladu s principy ajurvédy  - kosmetickou řadu Lakshmi. Nechejte se hýčkat a dopřejte své pokožce exkluzívní ošetření.

NÁŠ TIP: Každé dva měsíce nabízíme některou z procedur se zvýhodněnou cenou. Více informací.

Nabídka a ceník Beauty Horal

Beauty Horal nabízí zajímavou nabídku beauty rituálu s kosmetikou značky Lakshmi. V ceně rituálu je také celodenní jednorázový vstup do Wellness Horal (samostatně jsou procedury neprodejné)

REZERVOVAT RITUÁL

Kosmetické ošetření Lakshmi

Přírodní kosmetika Lakshmi se zaměřuje výhradně na přírodní produkty s rostlinným složením, které jsou zdravé, bezpečné, důvěryhodné a účinné. Udržují pleť svěží a vitální, poněvadž jsou vyrobeny ze surovin vytvořených v laboratoři Matky Přírody: rostlin, semen, plodů a včelích produktů.

Jsou velmi bohaté na ty nejcennější látky, které nám příroda nabízí, jako bambucké máslo, aloe vera, jojoba, sezam, pupečník asijský (Gotu Kola), růže, myrha, esenciální oleje.

Zavřete oči, uvolněte svou mysl a nechejte se hýčkat. Užijte si soukromý oddechový čas v péči našich terapeutů a vychutnejte si blahodárné účinky produktů Lakshmi. Tělové i obličejové produkty můžete také zakoupit ve Wellness shopu v recepci

Provozní doba Beauty Horal

NÁŠ TIP: Kosmetická ošetření Lakshmi nabízíme také v dalším hotelu našeho Resortu Valachy - v Beauty salonu ve Spa hotelu Lanterna.