Lyžařská škola pro veřejnost

 

Lyžařská škola pro veřejnost

I v zimní sezoně 2019/2020 vám nabízíme individuální nebo skupinové lekce lyžování či snowboardingu pro veřejnost. Přijďte za námi do Ski areálu Razula a naučte se lyžovat nebo si zlepšete styl jízdy - kurzy jsou určeny pro děti i dospělé.

Pro zimní sezónu 2019/2020 nabízíme individuální i skupinové lekce lyžování a snowboardingu pro veřejnost. Doporučujeme rezervaci předem.

Informace o lekcích:

  • lekce probíhají od 8:30 do 12:30 hodin, poté od 13:00 do 16:00  - nutná rezervace předem
  • délka lekce 50 minut
  • lekce lyžování nabízíme na všech sjezdovkách Ski areálu Razula (sjezdovka Razula a rodinná sjezdovka Horal) - základna a platba za kurz na sjezdovce Horal
  • děti a začátečníci využívají sněžných pásů (pojízdný koberec), u pokročilých a dospělých je potřeba k ceně lekce dokoupit skipas (zvýhodněná cena 90 Kč/lekci)
  • v ceně lekce také:   
    • pro děti: vstup do areálu dětského lyžařského zimního parku  (vstup platný po dobu lekce s instruktorem, jinak cena 200 Kč/dítě/den), dětský punč v Cocktail baru Lanterna
    • k výuce je možno zapůjčit ski komplet (lyže, hole, lyžáky, helma) za zvýhodněnou cenu 150 Kč/lekci
Více informací a rezervace na e-mailu  lyzarskaskola@valachy.cz nebo na tel. čísle +420 778 111 200.

V případě rezervace e-mailem nám, prosím, napište své požadavky (datum, čas a zda máte zájem o zapůjčení vybavení – velikost nohy a výška, zdatnost lyžaře: stojí poprvé na lyžích/umí sám zastavit/umí oblouky; a své telefonní číslo).

Ceník 2019/2020

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.