Co zažijete v Resortu Valachy

Dvě relaxační centra, výborná gastronomie, lyžování, elektrokola, jóga, aktivity pro rodiče s dětmi a spousta dalšího....Objevte širokou nabídku služeb a aktivit, které Resort Valachy se svými hotely nabízí.

Relaxace ve wellness

Tři termální bazény se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °C, saunový svět se saunovými rituály až 7x denně, kardio fitness, lekce Aqua fitness. Zažijte neomezenou relaxaci (ubytovaní hosté vstup v rámci pobytu).

Hosté ubytovaní ve Spa hotelu Lanterna mají navíc také vstup do hotelového L-Spa.

wellness horAL


Exotické masáže a beauty

Oddejte se relaxaci a nechejte odpočinout tělu i mysli. Zkušení maséři z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie se postarají o jedinečný zážitek. Exkluzivní beauty rituály potěší mladou i zralou pleť. A po péči na vás čeká odpočinek s výhledem do údolí a šálek čaje.

Vybrané masáže a procedury nabízíme také ve Spa hotelu Lanterna.

NABÍDKA WELLNESS HORAL


odpocinek_beauty_resort_valachy_velke_karlovice

Saunové rituály

Zpestřete si saunování jedinečnými saunovými rituály. Ty pro vás naši zkušení saunéři připravují až 7x denně, speciální ceremoniál mají přichystán také pro děti.

Nově pořádáme saunové rituály také ve Spa hotelu Lanterna.

Saunové rituály


Zážitková gastronomie

Degustační menu inspirované kvalitními sezónními surovinami, tradicemi Valašska i moderními trendy. Jedinečná gastronomie Spa hotelu Lanterna doplněná o kvalitní vína předních českých vinařství.

DEGUSTAČNÍ MENU


kurz_peceni_frgalu_velke_karlovice

Kuchařské kurzy

Výborné frgály, domácí pizza, valašské halušky nebo borůvkové knedlíky. Nahlédněte pod ruce našim šikovným kuchařům a cukrářkám a naučte se po jejich boku vařit a péct ty nejlepší dobroty.

všechny kurzy


Zábava pro rodiny s dětmi

Koupání, saunování, dětské hřiště, výlety, krmení oveček, animační programy, lyžování, hledání pokladu, pohádková cesta lesem, závody i divadlo. U nás jsou zkrátka děti vítány!

Co nabízíme rodinám s dětmi


lekce_jogy_resort_valachy

Jóga

Probuďte své tělo s lekcemi jógy v nádherné beskydské přírodě. Protáhněte se v rytmu hatha či power jógy pod širým nebem, zpomalte, nalaďte se na nový den a prohlubte svůj dech se zkušenými lektory. Ubytovaní hosté mají lekce v ceně pobytu.

lekce jógy


Podvečery s hudbou i grilováním

Vůně grilovaných specialit, drink s posezením na terase při západu slunce, živá muzika. Vychutnejte si léto v Resortu Valachy plnými doušky.

  • středeční podvečery s živou hudbou na Horalu
  • hudební večery se saxofonem, harfou, či houslemi na Lanterně
  • víkendové grilování (s neděli s cimbálem) na Horalu


Kulturní i sportovní akce

Divadelní představení s kouzelnou atmosférou šapitó i sportovní tour. U nás se zkrátka nudit nebudete.

KALENDÁŘ AKCÍ


Krásná příroda

Poznejte čistou valašskou krajinu: hluboké lesy plné hub, louky poseté ovečkami i lučním kvítím, zurčící potůčky plné života.

NÁŠ TIP: Přiberte na výlet i piknikový koš


golfove_hriste_velke_karlovice

Golf, bowling nebo tenis na Horalu


Zimní aktivity

Užijte si odpoledne na svahu, naskočte do běžkařské stopy rovnou u hotelu, svezte se na snowtubingu nebo si vyzkoušejte skialpy. Velké Karlovice jsou rájem pro všechny, kteří milují zimní aktivity.

SKI AREÁL RAZULA

bezkovani_velke_karlovice

(english version here)