Zakládáme si na vysoké úrovni gastronomie s důrazem na krajovou kuchyni v moderním pojetí a využití místních surovin. Dopřejte si vybrané speciality našich zkušených kuchařů.

GASTRONOMICKÝ A SPOLEČENSKÝ KALENDÁŘ SPA HOTELU LANTERNA

Restaurace & Café Lanterna

Hotelová restaurace se řídí aktuálními trendy moderní gastronomie, pokrmy jsou připravovány s láskou a úctou k surovinám i životnímu prostředí: z čerstvých surovin, bez využití polotovarů a s důrazem na krajové recepty a regionální suroviny. 

Snídaně jsou podávány formou bufé s rozšířenou nabídkou superpotravin pro váš zdravý životní styl. 

Restaurace nabízí také zdravá jídla pro děti, v restauraci je dětský koutek.

​​​​​​jídelní lístek  //  dětský jídelní lístek  // pokrmy ze stařeného masa

>> Více informací

 

Zážitková restaurace Vyhlídka

V zážitkové restauraci Vyhlídka se snoubí vysoká gastronomie s perfektním servisem a mistrovskými díly z rukou šéfkuchaře Josefa Tydlačky a jeho týmu.  Je určena všem, kteří se nespokojí s „běžným“ jídlem. 

Šestichodového degustační menu je obměňována co dva měsíce, dokonalý zážitek umocňuje degustace vín prémiových vinařství za asistence sommeliéra.  

Aktuální nabídka:

>> Více informací


Cocktail Bar Lanterna

Zpestřete si večerní program skvělým drinkem i příjemnou společností barmanů v Cocktail baru Lanterna.  Ochutnat můžete přes 400 druhů destilátů z celého světa, nejvíce jsme ale pyšní na sbírku rumů a whisek. Vychutnat si můžete třeba speciální drink menu, které vás zavede po zajímavých místech Velkých Karlovic.

O sobotách se navíc můžete těšit na degustace, barmanské akce nebo tematické večery za doprovodu hudby.

>> Více informací

Společenské akce a svatby

Hotel Lanterna je díky svým reprezentativním prostorám a špičkové gastronomii na mezinárodní úrovni vyhledávaným místem pro konání nejrůznějších společenských akcí od rodinných oslav, až po početné svatby a eventy jakékoli náročnosti.

Rádi se postaráme nejen o slavnostní menu, ale také o program či ubytování.

společenské akce  //  svatby