Letní dovolená v Beskydech pro rodiny s dětmi

 

Letní dovolená v Beskydech pro rodiny s dětmi

Informace o ceně: od 8 490 Kč za osobu/pobyt

Objevte ideální místo pro letní rodinnou dovolenou v srdci beskydské přírody, nyní navíc s ubytováním dětí zdarma, programem na každý den. Resort Valachy ve Velkých Karlovicích se Spa hotelem Lanterna**** a Wellness hotelem Horal***+ nabízí neomezenou relaxaci ve dvou wellness centrech s bazény, saunovým světem a kardio fitness, výbornou valašskou kuchyni v moderním pojetí i zajímavý program pro děti i dospělé. Turistům preferujícím nenáročné ubytování rádi  poskytneme zázemí v hotelu Pod Javorem**

NÁŠ TIP: Chystáte se na letní dovolenou jen se svou drahou polovičkou? Využijte Letní dovolenou ve dvou.

Svou dovolenou rezervujte na rezervace@valachy.cz nebo +420 571 477 300 (Lanterna), +420 571 495 500 (Horal).

Co u nás zažijete?

  • Vychutnejte si třeba exotickou masáž od terapeutů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali nebo Indie, zážitkovou degustační gastronomii i piknik v přírodě, výlet s holemi na nordic walking, lekce jogy nebo oddych s drinkem v ruce při západu slunce na hotelové trase s výhledem do údolí.
  • A na své si přijdou také děti: vyřádit se mohou na dvou dětských hřištích s obřím pískovištěm nebo v letním dětském parku na Bílé (nově v rámci pobytu zdarma - více informací), vydat se po stopách pokladu a oblíbené sovy Kulíška nebo si zahrát golf. (Co vše nabízíme rodinám s dětmi?) Zkrátka ideální letní dovolená pro rodiny s dětmi

Ceník Letní dovolené 2020 pro rodiny s dětmi

Spa hotel Lanterna**** je ideální pro náročnou klientelu, která preferuje klid běžného ruchu, osobní péči a zážitkovou gastronomii. Hotel má vlastní L-Spa s bazénem, nově nabízí také saunové rituály. Hosté mohou bezplatně využívat i blízké Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitness
 
Více informací na: rezervace@valachy.cz nebo +420 571 477 300.

Letní dovolenou nabízíme v termínu 28. 6.-30. 8. 2020

*Ubytování dítěte do 15 let (včetně) na přistýlce zdarma (účtován je doplatek za bazény, oběd, večeři a dětský park v Bílé). Bonus se vztahuje na 1 dítě na 1 dospělou osobu. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

Wellness hotel Horal***+ vyhovuje rodinám s dětmi a aktivním cestovatelům, kteří vyhledávají aktivní zábavu i odpočinek. Na atraktivitě mu dodává forma ubytování v rezidencích rozesetých nad typickým valašským údolím, v úzkém sepětí s přírodou. Největším lákadlem je Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem s bohatou nabídkou exotických masáží a saunových rituálů a letní terasa.  Rezidence E je na wellness spojovací chodbou přímo napojena. Přímo u hotelu najdete rodinnou sjezdovku Horal Ski areálu Razula. 
 

Rezidence ABC***

Rezidence E***+

Více informací na: rezervace@valachy.cz nebo na telefonu +420 571 495 500.

Letní dovolenou nabízíme v termínu 28. 6.-30. 8. 2020

Ubytování dítěte do 12 let (včetně) na přistýlce zdarma (účtován je doplatek za bazény, snídani, večeři a dětský park v Bílé). Bonus se vztahuje na 1 dítě na 1 dospělou osobu. Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

Hotel Pod Javorem** je vhodný pro nenáročné cestovatele, kteří preferují jednodušší styl ubytování s výhodou umístění uprostřed přírody, přímo u cyklostezky Bečva, Kulíškovy stezky a poblíž Golfového hřiště Horal. Jen 200 metrů odtud se nachází Wellness hotel Horal s nabídkou sportovních a wellness aktivit.
 
Více informací na: rezervace@valachy.cz nebo +420 571 477 390.

Letní dovolenou nabízíme v termínu 28. 6.-30. 8. 2020

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

 


Resort Valachy a okolí

Resort Valachy se nachází ve Velkých Karlovicích a tvoří jej Spa hotel Lanterna****, Wellness hotel Horal***+, hotel Galik** a hotel Pod Javorem**. Najdete zde také dvě relaxační centra, devítijamkové Golfové hřiště Horal, Ski areál Razula s Bistrem Razula a další nabídku služeb a aktivit uprostřed krásné přírody Chráněné krajinné oblasti Beskydy. Celý komplex je situován v údolí Léskové ve Velkých Karlovicích, jen pár kilometrů od hranice se Slovenskem.

Díky nabídce ubytování různé kategorie si v Resortu Valachy najdou to své jak nenáročné cestovatelé, tak milovníci komfortních služeb. Jednotlivé hotely jsou od sebe vzdáleny do 3,5 km, s možností zajištění hotelového transferu. Hostům se tak nabízí příležitost využívat služby jednotlivých hotelů. 

Jsme držitelem certifikátu Family Friendly Society, v hotelu Lanterna i Horal je dětský koutek a na jídelníčku u nás najdete také dětská jídla.  Všechny hotelu Resortu Valachy jsou nekuřácké.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.