Letní dovolená 2021 v Beskydech

 

Letní dovolená 2021 v Beskydech

Informace o ceně: od 8 890 Kč za osobu/pobyt

Léto a dovolená v Beskydech. Co si představíte? Vůni lesní pryskyřice a dlaně od borůvek? Koupání a výlety na kole? Dobré jídlo a sem tam večer táborák u lesa? 

Přidejte k tomu ještě neomezený vstup do wellness s bazény, saunami a vířivkami, cvičení nebo jógu pod širým nebem a program pro děti. Tak nějak vypadá letní dovolená u nás v Resortu Valachy.

Ve Spa hotelu Lanterna**** a Wellness hotelu Horal***+ ve Velkých Karlovicích je navíc pořád co dělat. I kdyby léto propršelo.

REZERVACE S ODLOŽENOU PLATBOU: Nevíte, jestli vám pandemická opatření dovolí přijet? Nemějte strach. Letní dovolenou v Beskydech si u nás rezervujte teď a zaplaťte ji, až bude jasné, že se vládní opatření uvolní.

Co u nás můžete zažít

  • 13 nejlepších věcí na dovolené v Beskydech:  půjčovna kol, pikniky, kurzy pečení frgálů, jóga a cvičení na loukách, wellness a saunový svět, táborák s kytarou, večery na terase nad údolím, skvělá gastronomie, výlety na Radhošť, Soláň, Pustevny a další valašské kopce
  • Co jsme připravili pro děti: nebojte, nudit se nebudou. Vyrazit s nimi můžete do letního dětského parku na Bílé (v rámci pobytu zdarma), u nás máme dětské kempy, skvělá hřiště, animační programy, bazény, ale také krmení oveček, dětské saunování, kurz pečení skvělé pizzy nebo hravou Kulíškovu naučnou stezku. 

NOVINKY NA LÉTO 2021: klimatizované pokoje"aperitivo moment" v duchu čaje o páté a s podvečerní svačinkou a bohatý sportovní program na Lanterně. Na Horalu vás zase potěší nová sluneční lehátka v rezidenci E pro letní pohodu a nabídka sportovních aktivit. U Razuly vznikl nový okruh s QR kódy.


Ceník Letní dovolené 2021 v Beskydech

Pokud se chystáte na dovolenou jen se svou drahou polovičkou, doporučujeme pro svůj pobyt zvolit komfortní Spa hotel Lanterna s klidnější atmosférou, rodiny s dětmi zase potěší nabídka aktivit ve Wellness hotelu Horal.

Termální bazény, kardio fitness, beauty, masáže a saunový svět Wellness Horal otevřeny (tepidárium a parní lázně mimo provoz), kapacita omezena. Aktuální informace v souvislosti s COVID-19 ZDE

 

Spa hotel Lanterna**** je ideální pro náročnou klientelu, která preferuje klid běžného ruchu, osobní péči a zážitkovou gastronomii. Hotel má vlastní L-Spa s bazénem, nově nabízí také saunové rituály. Hosté mohou bezplatně využívat i blízké Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem a kardio fitnessNOVINKA LÉTA 2021: všechny pokoje na jižní straně hotelu (s výhledem na sjezdovku Razula) a některé další vnitřní prostory klimatizovány, aperitivo moment.
 
NÁŠ TIP: Nejen pro výjimečné příležitosti doporučujeme ubytování v luxusním apartmá Suite Spa s krbem a vířivou vanou přímo na pokoji.
 

ZJISTIT CENY A REZERVOVAT POBYT

Letní dovolenou nabízíme v termínu 27. 6. – 31. 8. 2021

Wellness hotel Horal***+ vyhovuje rodinám s dětmi a aktivním cestovatelům, kteří vyhledávají aktivní zábavu i odpočinek. Na atraktivitě mu dodává forma ubytování v rezidencích rozesetých nad typickým valašským údolím, v úzkém sepětí s přírodou. Největším lákadlem je Wellness Horal s termálními bazény a saunovým světem s bohatou nabídkou exotických masáží a saunových rituálů a letní terasa.  Rezidence E je na wellness spojovací chodbou přímo napojena. 
POZOR! Poslední volný pokoj na termín 25.-31. 7. a 2021 a poslední tři pokoje na 1.-5. 8. 2021!
 

Rezidence ABC***

Rezidence E***+

ZJISTIT CENY A REZERVOVAT POBYT

Letní dovolenou nabízíme v termínu 27. 6. – 31. 8. 2021


Resort Valachy, Velké Karlovice

Resort Valachy se nachází v samém srdci čisté přírody CHKO Beskydy a tvoří jej Spa hotel Lanterna****, Wellness hotel Horal***+, hotel Galik** a hotel Pod Javorem**. Termální bazény a relaxační centra hotelů, skvělá gastronomie, sportoviště i golf, pečlivě připravené programy pro děti i dospělé a nádherné výhledy jsou přesně ty důvody, proč k nám jezdí lidé z celé republiky, ale i Slovenska.

Díky nabídce ubytování různé kategorie si v Resortu Valachy najdou to své jak nenáročné cestovatelé, tak milovníci komfortních služeb. Jednotlivé hotely jsou od sebe vzdáleny do 3,5 km, s možností zajištění hotelového transferu. Hostům se tak nabízí možnost využívat služeb celého resortu.

Jsme držitelem certifikátu Family Friendly Society, v hotelu Lanterna i Horal je dětský koutek a na jídelníčku u nás najdete také dětská jídla.  Všechny hotelu Resortu Valachy jsou nekuřácké.