Co získáte s Beskydy Valašsko Card?

Co získáte s Beskydy Valašsko Card?

Přijeďte na letní nebo zimní dovolenou do Spa hotelu Lanterna nebo Wellness hotelu Horal a získejte díky Beskydy Valašsko Card řadu výhod (platí pro pobyty od 1 noci).

Co je Beskydy Valašsko Card? 

Regionální návštěvnická karta díky které získáte přes 100 zajímavých slev a výhod v restauracích, hotelích, na sjezdovkách či kulturních i jiných památkách v Beskydech. Je platná 12 měsíců od vystavení, využít ji tak můžete při letní tůře i v zimě na svahu (v zimním období budeme nabízet 20% slevu na lyžování). 

Celoročně se můžete těšit na slevu na:

V zimním období potom můžete slevu navíc využít na: skipas Skiregionu Valašsko (získáte 20% slevu na společný skipas - platí na sjezdovku Horal našeho Ski areálu Razula, ale také ve Ski areálu Synot-KyčerkaSki areálu KarolinkaSkicentru Kohútka a Ski areálu Bílá.

V letním období je pro vás navíc připravena sleva do: půjčovny elektrokol (získáte 20% slevu na celodenní a půldenní půjčovné i služby průvodce)

Kromě těchto benefitů můžete čerpat výhody také u dalších zapojených provozovatelů. Jejich přehled najdete zde:

Jak kartu Beskydy Valašsko Card získáte?

Stačí vyplnit registrační formulář na recepci hotelu (každá osoba, vč. dětí = 1 registrace, pro 4 osoby jsou tedy potřeba 4 registrace) a recepční vám kartu vystaví.  Pro využití výhody potom již jen stačí přijít na vybranou službu a kartou se pro získání slevy prokázat.

>> Více informací a podmínky Beskydy Valašsko Card 

Co získáte s Beskydy Valašsko Card?