Galavečer Romana Pauluse, bílé lanýže i stezka odvahy: podzim Resortu Valachy je nabitý akcemi

Několik akcí pro gurmány i sportovce, k tomu Podzimní kouzlení se stezkou odvahy pro děti nebo setkání se Zbigniewem Czendlikem a dalšími zajímavými osobnostmi: tím vším zpestří návštěvníkům Velkých Karlovic podzimní dny Resort Valachy.  

Podzimní sezónu otevře v sobotu 9. září degustační večer s vinařstvím Mikrosvín ve Spa hotelu Lanterna s průvodním slovem šéfkuchaře Pavola Pikuláka a vinaře Davida Chrápka, a o týden později 16. a 17. září se uskuteční cyklistický závod Bike Valachy Bílá s pestrým doprovodným programem pro celou rodinu, s místem konání v blízkém Ski areálu Bílá. Ve čtvrtek 1. října do Velkých Karlovic zamíří známý kněz Zbigniew Czendlik. Besedy s ním se konají ve Spa hotelu Lanterna pravidelně, tentokrát si s sebou „Zibi“ přiveze jako hosta Marka Orko Váchu, další pozoruhodnou osobnost církevního světa. Povídání a beseda na téma Umění žít začne v 17 hodin a zbývají na ni poslední volná místa.

Mimořádný zážitek: Gastrovíkend 7.-8. 10.

Akce pro děti i sportovce

Pro děti se v říjnu chystá oblíbené Podzimní kouzlení se stezkou odvahy, pro sportovce závod Běhej Valachy nebo Wellness víkend v hotelu Horal, zasvěcený nejrůznějším druhům cvičení, který je tradičně vyhledávaný zejména ženami.

Podzimní delikatesy a osobnostní rozvoj

Listopad bude zasvěcen jak tradičním Svatomartinským vínům a husám, tak také vyhlášené delikatese. Degustační večer Noc bílých lanýžů se stal ve Spa hotelu Lanterna pojmem a každoroční vyhledávanou tradicí.

Osobnostní rozvoj s předními českými kouči :


Další zajímavé akce Resortu Valachy

KOMPLETNÍ KALENDÁŘ AKCÍ