Kurz etikety s Ladislavem Špačkem a zážitkovým menu

 

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem a zážitkovým menu

Informace o ceně: od 4 990 Kč osobu

Smart casual, business dress code, banket. Jak si poradit se záludnými pravidly etikety ve společnosti? Mistr etikety Ladislav Špaček vás při večeři v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna**** provede pravidly etikety psanými i nepsanými.

Dozvíte se, jak si poradit se zasedacím pořádkem v restauraci, na obchodní večeři nebo na banketu, jak se vhodně obléct pro každou příležitost a komu podat ruku jako první. Zjistíte, jak číst zkratky na pozvánkách, jak si poradit se lžící, která upadne na zem nebo jak si připravit a přednést dechberoucí proslov nebo přípitek.

Degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka pak bude tou pravou příležitostí, kde si nové poznatky vyzkoušet v praxi.

NÁŠ TIP: Věnujte Kurz etikety s L. Špačkem jako dárek. Dárkové poukazy můžete zakoupit zde.

Děláme vše pro to, aby váš pobyt u nás byl bezpečný a současně příjemný. Děkujeme, že respektujete všechna současná nařízení. AKTUÁLNÍ INFORMACE COVID-19 A POBYT V RESORTU VALACHY ZDE.

Termín a místo

 • 19. 12. 2020, od 19:30
 • Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice, zážitková restaurace Vyhlídka

Co vás čeká?

 • kurz etikety Ladislava Špačka (v délce cca 4 hodiny)
  • oblékání (společenské oblečení, business dress code, oblečení do společnosti pro muže i pro ženy)
  • kontaktní situace (představování, zdravení, navazování rozhovoru, oslovování, vizitky, dary a květiny)
  • společenské akce a účast na nich, pozvánky a jak jim rozumět (jak číst zkratky  na pozvánkách, např. R.S.V.P., co znamená smart casual nebo black tie)
  • etiketa běžných každodenních situací (na ulici, ve výtahu, v autě, v restauraci, v divadle)
  • nehody a jak je řešit
  • jak si připravit a jak přednést proslov či přípitek
  • stolování (zasedací pořádek, večeře s klientem, chování na banketu i v restauraci, zásady společenského stolování – prostírání stolu, ubrousek, držení příboru, překládací příbor, sklenice, jak jíst exotická jídla atd.)
 • zážitkové degustační menu o 4-5 chodech v restauraci Vyhlídka
 • kniha Ladislava Špačka Obrazová etiketa (1 kniha na 1 pokoj, 1 kniha na osobu pro neubytované)

Cena

 • 5 690 Kč / osoba vč. ubytování na 1 noc ve Spa hotelu Lanterna**** (v ceně  snídaně formou bufé, neomezený vstup do L-Spa a Wellness Horal)  
 • 4 990 Kč / osoba bez ubytování

*Nabídka se vztahuje na noc a osobu v pokoji Standard v termínu 19. -20. 12. 2020  při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Na tuto akci nelze využít žádné slevy a nelze ji kombinovat s akčními či jinými zvýhodněnými nabídkami. Cena 5 690 Kč za osobu platí pro pokoj Standard. Další ceny: pokoj Suite 6 190 Kč, pokoj Suite Spa 6 690 Kč, k pokoji typu single navíc účtován doplatek ve výši 50% z ceny za dospělou osobu. Knižní dárek obdržíte při příjezdu na hotel. Ceny platné od 16. 12. 2019. Pořadatel si vyhrazuje právo potvrdit konání akce, změny vyhrazeny. V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

O Ladislavu Špačkovi a jeho kurzech etikety

Ladislav Špaček působil více než 10 let jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Doprovázel jej do více než 50 zemí, setkal se s vrcholnými státníky i se členy královských rodin po celém světě. Účastnil se banketů, recepcí, plesů, audiencí i státních oslav. Díky svým zkušenostem patří mezi největší odborníky na etiketu a pravidla společenského chování v Čechách a právě díky němu se u nás o etiketě vůbec hovoří veřejně. Je autorem řady knih o etiketě i televizního seriálu Etiketa. Jeho poslední publikací je obsáhlá kniha Business etiketa a komunikace. Školí ty nejlepší manažery, politiky i představitele firem a institucí.

Více informací na:  rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.