Společenské a gastronomické akce

Vychutnejte si výbornou (nejen) krajovou gastronomii, kterou jsem hotely Resortu Valachy vyhlášeny, ve společnosti našich vážených a milých hostů. Osvěžte si etiketu s Ladislavem Špačkem, zasmějte se se známým knězem Zbigniewem Czendlikem či dalšími hosty. A bude nám ctí, když u nás uspořádáte svatbu či oslavíte výročí nebo narozeniny.

NÁŠ TIP: Umocněte svůj zážitek ze společenských a gastronomických akcí v Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích a dopřejte si také komfortní ubytování s neomezeným wellness.


 

Společenské a gastronomické akce

Nabídka týdne
Manažerský pobyt na Lanterně s Marianem Jelínkem, špičkou v oboru osobnostího rozvoje, od které se učí vrcholoví sportovci i manažeři.
Více o nabídce
od 12 490 Kč za osobu a pobyt
Vychutnejte si krásný večer ve slavnostním duchu se speciálním hostem a velkolepým gastronomickým zážitkem! Několikachodové grand menu pro vás sestavil a i připraví s…
Více o nabídce
od 2 890 Kč za osobu
Jaké je tajemství umění žit? O tom si budou s nadhledem a vtipem povídat Marek Orko Vácha a Zbigniew Czendlik ve Spa hotelu Lanterna.
Více o nabídce
1 490 Kč za osobu
To, že stav naší mysli úzce souvisí s projevy těla už dávno víme. Jak ale ovládnout emoční mistrovství a umění být zdráv? Jak pochopit propojení mezi fyzick…
Více o nabídce
od 12 990 Kč za osobu a pobyt
Seminář oblíbené koučky a mentorky Jitky Ševčíkové ve Spa hotelu Lanterna. Přijďte a osvojte si techniky zdravého spánku a spánkové psychohygieny.
Více o nabídce
od 12 990 Kč za pobyt
Etiketa s Ladislavem Špačkem a degustačním menu, 16. 12. 2022
Více o nabídce
od 5 490 Kč osobu
O biologii vztahů, vzniku konfliktů i mezigeneračních problémech s J. Ševčíkovou a J. Vojáčkem.
Více o nabídce
Naučte se užívat si život naplno i po padesátce, bez lakování na růžovo.  Nechejte se inspirovat koučkami Jitkou Ševčíkovou a Helenou Harabinovou.
Více o nabídce
od 12 990 Kč za osobu a pobyt
VYPRODÁNO. Poznejte církevních tradice spjaté s obdobím od Dušiček až k Hromnicím, poznejte rodinné zvyky našich hostů a ochutnejte tradiční speciality.
Více o nabídce
1 490 Kč za osobu