Nechejte se inspirovat bohatou nabídkou služeb a akcí pořádaných nejen Spa hotelem Lanterna, ale celým Resortem Valachy, jehož jsme součástí.

Co vše zažijete ve Spa hotelu Lanterna

Exotické masáže

Oddejte se relaxaci a nechejte spočnout tělu i mysli při exotických masážích od zkušených masérů z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie.

VÍCE O MASÁŽÍCH

hammam_wellness_horal_velke_karlovice


Degustační menu

Zážitková gastronomie inspirovaná kvalitními sezónními surovinami, tradicemi Valašska i moderními trendy. Jedinečné menu zážitkové restaurace Vyhlídka je doplněné o kvalitní vína předních českých vinařství.

Navštívit můžete také naši restauraci Lanterna s vinotékou a novou terasou.

zážitková restaurace vyhlídka


Odpočinek v L-Spa

Komorní spa s bazénem, whirlpool, saunou, párou a nově také saunovými rituály.  Pouze pro ubytované hosty a návštěvníky masáží.

VÍCE O L-SPA

odpocinek_l_spa_lanterna_velke_karlovice


Společenské a gastronomické akce

Zajímavé osobnosti i jedinečná gastronomická setkání. Nenechejte si ujít chvíle plné příjemných zážitků.

KALENDÁŘ AKCÍ


Nordic walking i jóga

Krásná příroda a láska ke sportu. Vychutnejte si ranní lekce jógy nebo se vydejte na výlet s holemi na nordic walking. Pro ubytované hosty v ceně pobytu.

lekce_jogy_resort_valachy
Pohádková zima na Valašsku

Vyrazte na lyže, snowboard či skialpy nebo naskočte do běžkařské stopy přímo u hotelu. Rádi vás vše naučíme i zapůjčíme vybavení.

Ski areál Razula


Výlety i zajímavé akce

Objevte zajímavá místa, tipy na výlety pro celou rodinu či zajímavé akce v okolí. Velké Karlkovice jsou nádherné a mají své nezaměnitelné kouzlo.

tipy na výlety

Spa hotel Lanterna je součástí Resortu Valachy, který nabízí řadu zajímavých aktivit. Navštívit můžete třeba nedaleké relaxační centrum Wellness Horal (v rámci pobytu zdarma), vypůjčit si elektrokolo, zahrát golf, naučit se péct pizzu nebo frgály a spoustu dalšího.

CO VŠE ZAŽIJETE V RESORTU VALACHY

(english version here)