(english version here)

Nechejte se inspirovat bohatou nabídkou služeb a akcí pořádaných nejen Spa hotelem Lanterna, ale celým Resortem Valachy, jehož jsme součástí. Relaxujte ve wellness a při masážích, vychutnejte si výbornou krajovou gastronomii v moderním pojetí, vydejte se na výlet na elektrokole nebo si zacvičte jogu s indickým lektorem.


 

Co vše zažijete ve Spa hotelu Lanterna

Zážitková restaurace Vyhlídka

Zážitková gastronomie je určena všem, kteří se nespokojí s „běžným“ jídlem. V naší zážitkové restauraci Vyhlídka se vysoká gastronomie snoubí s perfektním servisem a mistrovskými díly našeho týmu. Jídla si zde vychutnáte skutečně všemi smysly.

>> Více informací


Exotické masáže a procedury

Oddejte se relaxaci a  nechejte odpočinout tělu i mysli při exotických masážích od zkušených masérů a masérek z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali a Indie. Zážitek z masáže je umocněn odpočinkem s výhledem do beskydských kopců s šálkem čaje, v ceně je také jednorázový vstup do wellness a ručníkový servis. 

  • thajské, bali a ayurvédské masáže
  • novinka: jávské masáže

Exotické masáže a další procedury nabízíme také ve Wellness hotelu Horal.

>> Více informací

hammam_wellness_horal_velke_karlovice


odpocinek_l_spa_lanterna_velke_karlovice

Odpočinek v L-Spa

Relaxační centrum L-Spa nabízí ve srovnáním s Wellness Horal komornější prostory s bazénem, saunami, párou a odpočinkovou terasou. Novinkou jsou saunové rituály, které se konají o víkendu až 4x denně.

  • krytý bazén s vodními atrakcemi, whirlpool se slanou vodou
  • finská sauna, parní lázeň, ochlazovací jezírko
  • odpočinková terasa s vyhlídkou, ochlazovací venkovní terasa

L-Spa je určeno pouze pro ubytované hosty Spa hotelu Lanterna.

>> Více informací​​​​​​
Vyrazte do přírody s holemi na nordic walking

Objevte krásy přírody CHKO Beskydy a s nimi i jednu z nejvyhledávanějších sportovních aktivit poslední doby – nordic walking, který je díky své univerzálnosti a příznivému vlivu na pohybový aparát vhodný pro návštěvníky všeho věku.

Pro ubytované hosty k zapůjčení na recepci zdarma (nutná rezervace předem)

>> Více informací

nordic_walking_pujcovna_velke_karlovice


lekce_jogy_resort_valachy

Lekce jógy v Resortu Valachy

Probuďte své tělo i mysl v krásné přírodě Beskyd, pokud počasí dopřeje, tak  pod širým nebem.

Hatha či power jóga vás provede jednotlivými asánami a plným jógovým dechem, prohloubí vaše znalosti o józe a nastartuje do nového dne. Cvičení probíhá na základě předchozí rezervace.

>> Více informací


Na výlet s piknikovým košem

Vychutnejte si krásy CHKO Beskydy při vycházce do přírody spojené s piknikem. Spa hotel Lanterna a Wellness hotel Horal s příchodem pěkného počasí opět nabízí službu piknikových košů, která je oproti „běžným“ piknikům přizpůsobena zdejším horským podmínkám. Pro kratší výlet si můžete zapůjčit klasický piknikový koš, pro delší procházku doporučujeme piknikový "batoh". Součástí je také pikniková mapa doporučených míst.

>> Více informací

piknik_velke_karlovice


ski_razula_lyzovani_velke_karlovice

Ski areál Razula

Lyžařský areál se 2 sjezdovkami rozptýlenými v údolí Léskové. Hlavní sjezdovka Razula se nachází naproti Spa hotelu Lanterna, měří 2 km a má 210 m převýšení (pro rodiny s dětmi je ideální sjezdovka Horal s pojízdným kobercem, snowtubingem a lyžařskou školou Razulák přímo u hotelu Horal)

Běžkování ve Velkých Karlovicích

Velké Karlovice jsou rájem běžkařů. Celá oblast je protkána strojově upravovanými a pečlivě značenými trasami údolím i po hřebeni různé délky a náročnosti, větví se do několika údolí a jen páteřní silnice „od cedule k ceduli“ měří téměř 10 kilometrů. Do stopy můžete naskočit přímo pod Spa hotelem Lanterna.

 

Spa hotel Lanterna je součástí Resortu Valachy, který nabízí řadu zajímavých aktivit. Navštívit můžete třeba nedaleké relaxační centrum Wellness Horal (v rámci pobytu zdarma), vypůjčit si elektrokolo, zahrát golf, naučit se péct pizzu nebo frgály a spoustu dalšího.

CO VŠE ZAŽIJETE V RESORTU VALACHY

 


Mapa Resortu Valachy

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury, aktivity) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.