Spa hotel Lanterna = Ideální místo pro firemní teambuilding, poradu, vánoční večírek nebo setkání s obchodními partnery. 

49 pokojů (98 lůžek, 34 přistýlek)  //    4 konferenční sály až pro 120 osob  

Jsme součástí Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, v srdci beskydské přírody, jen kousek od hranic se Slovenskem. Jak to u nás vypadá? Podívejte se na naše videa nebo do fotogalerie.

 KONTAKTUJTE NÁS

Nabídka týdne
Až 25% sleva na ubytování, konferenční prostory zdarma. Nepropásněte výhodnou jarní nabídku Spa hotelu Lanterna a Wellness hotelu Horal z Resortu Valachy.
Více o nabídce
Zpestřete si firemní teambuilding některým z originálních (nejen) valašských firemních programů
Více o nabídce
Konferenční sály hotelů Lanterna, Horal a Galik jsou plně technicky vybavené a dovolují více možností uspořádaní stolů a židlí. Některé sály lze vzájemně propojit,…
Více o nabídce
Zajistíme pro vás kompletní cateringový servis: od slavnostního menu až po bohaté rauty s mezinárodními i tradičními valašskými specialitami, kterými jsme vyhl…
Více o nabídce
Potkejte se se zajímavými osobnostmi, které vás posunou o pořádný kus dál: M. Jelínek, J. Vojáček, J. Ševčíková, L. Špaček a další.
Více o nabídce
Kvalitní konferenční zázemí, ubytování s bohatými možnostmi relaxace, zábavy i originálních teambuildingových programů na míru, které jinde nenajdete. 
Více o nabídce
Potěšte své obchodní partnery nebo zaměstnance pěkným vánočním dárkem a vyberte si ze široké nabídky služeb Resortu Valachy.
Více o nabídce
Zpříjemněte si předvánoční čas setkáním s kolegy či přáteli. Zapomeňte na chvíli na všední starosti a užijte si společné chvíle při gurmánských zážitc…
Více o nabídce