Ubytování na hotelu:

  • Check-in: od 15:00
  • Check-out: do 12:00

Při příjezdu je pro vás v pokoji připravena spa taška s županem a osuškou k zapůjčení. Přezůvky, které také naleznete ve spa tašce, si můžete v případě zájmu odvézt z pobytu s sebou.

STORNO PODMÍNKY: V případě zrušení rezervovaného pobytu či již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky. Kompletní informaci o storno podmínkách najdete zde.

​Do prostor restaurace a wellness není možný vstup se psem či jiným zvířetem, všechny vnitřní prostory hotelu jsou nekuřácké.

Děkujeme, že při svém pobytu dodržujete aktuální nařízení vlády.

+420 571 495 500  //  horal@valachy.cz  //  mapa: zde.

 

Děláme vše pro to, aby váš pobyt u nás byl bezpečný a současně příjemný. Děkujeme, že respektujete všechna současná nařízení. POZOR, INFORMACE NA TÉTO STRÁNCE SE MOHOU MĚNIT DLE AKTUÁLNÍCH NAŘÍZENÍ - SLEDUJTE VÍCE  ZDE.

Stravování, restaurace, bar:

Snídaně a večeře

  • Snídaně podáváme od 7:00 do 10:00
  • Večeře podáváme od 17:30 do 20:00 formou bufé. V případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírovaného menu.

POZOR! Aktuálně jsou snídaně a večeře rozděleny do dvou bloků (při příjezdu si host vybere svůj čas: snídaně 7:00-8:30 a 8:30-10:00, večeře 17:00-18:30 a 18:30-20:00)

Restauraci najdete v hlavní budově hotelu, kde se nachází také Sport bar.

Zážitková restaurace Vyhlídka a Cocktail bar Lanterna

Doporučujeme využít hotelový shuttle servis k návštěvě Cocktail baru Lanterna a zážitkové restaurace Vyhlídka v 3,5 km vzdáleném Spa hotelu Lanterna. Užijte si posezení bez starostí s dopravou tam i zpět. V restauraci Vyhlídka je omezený počet míst, doporučujeme rezervaci již nyní!

POZOR! Od 28. 9. 2020 Cocktail bar Lanterna dočasně uzavřen.


Relaxační centrum Wellness Horal

Ubytovaní hosté mají volný vstup do Wellness Horal s termálními bazény, fitness centrem a saunovým světem se saunovými rituály. Saunový svět je přístupný od 14 let, dětem je denně vyhrazen čas od 9:30 do 11:00.

Otevírací doba:

  • Termální bazény, fitness: 7:00 – 21:30
  • Saunový svět, Vital bar: 9:30 – 21:30
  • Masáže, Beauty salon: 10:00 – 21:30 (nabídka masáží, nabídka beauty)

Další informace pro váš spokojený pobyt:

  • Hotelový shuttle servis: Nabízíme Vám využití našeho shuttle servisu. V časech dle jízdního řádu je přeprava mezi hotely Horal a Lanterna zdarma, za poplatek se můžete nechat přepravit i v jiných časech či na jiná místa ve Velkých Karlovicích.
  • Půjčování LEKI holí pro nordic walking nebo setu pro běžecké lyžování: Objevte krásy přírody Beskyd a s nimi i jednu z nejvyhledávanějších sportovních aktivit poslední doby, nordic walking. Ve spolupráci s předním výrobcem sportovního vybavení LEKI vám nabízíme bezplatné zapůjčení holí pro nordic walking v recepci Vašeho hotelu. V zimním si můžete zapůjčit běžkařský set (běžky, hole boty). Nutná rezervace předem. Využijte k výletům Turistické okruhy Resortu Valachy (při vhodných klimatických podmínkách).
  • Seznam všech služeb a aktivit najdete ZDE, kalendář akcí ve Velkých Karlovicích ZDE.

Najdete nás také na Facebooku Instagramu


Děkujeme, že při svém pobytu dodržujete následující instrukce:

(pro zvětšení na obrázek klikněte)