Valašská hospůdka Horal

Valašská hospůdka Horal

Útulná Valašská hospůdka obložená dubovým dřevem láká k posezení kolemjdoucí turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a především pak labužníky, kteří si rádi vychutnají speciality valašské kuchyně. Nabízí 70 míst k sezení a je ideálním místem také pro slavnostní obědy a večeře, obchodní jednání či rodinné oslavy. V letních měsících si můžete užít posezení na rozlehlé venkovní terase s grilováním a krásným výhledem do údolí.

Kuchaři hotelu Horal kladou důraz na krajovou gastronomii v moderním pojetí a využití tradičních valašských surovin. V jídelníčku nechybí ani zvěřina či jehněčí maso, což v nabídce restaurací není zcela běžné.

 JÍDELNÍ LÍSTEK  (do 1. 12.) // JÍDELNÍ LÍSTEK (od 2. 12.)  POLEDNÍ MENU  //  GRILOVÁNÍ

 

Navíc pro děti

  • Dětem nabízíme také dětské pokrmy: hovězí vývar s nudlemi a zeleninou, hovězí kýta s rajskou omáčkou a rýží, přírodní krůtí plátek s demi-glace a bramborovou kaší, smažené krůtí prso s bramborovou kaší, krupička s máslem a kakaem
  • Kulíškova specialita - boloňské špagety se sýrem, plyšový kulíšek jako dárek k menu (Kdo je Kulíšek? Vydejte se po jeho naučné stezce)

V sousedství Valašské hospůdky můžete využít také Sport bar s totožnou nabídkou jídel a nápojů, bowlingem a dětským koutkem. Sport bar nabízí 35 míst k sezení.

 

Otevírací doba Valašské hospůdky Horal a Sport baru

  • POZOR! Z důvodu vládních nařízení je otevírací doba restaurace pouze do 22:00! 
  • ne - čt    07:00 - 22:00 (POZOR! Ve dnech 24. 12.-2. 1. upravena otevírací doba)
  • pá - so   07:00 - 24:00 (POZOR! Ve dnech 24. 12.-2. 1. upravena otevírací doba)

Objednávky na kuchyni přijímáme do 21:30. Změny v otevírací době sledujte zde.


Hotelová restaurace - pro ubytované hosty

Pro hotelové hosty je k dispozici samostatná restaurace Horal s kapacitou 60 míst vedle Sport baru. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně podávaná formou bufé a večeře formou teplého bufé*.  

Ke snídaním vám nabízíme čerstvé pečivo vyrobené v Resortu Valachy, jogurty a raw dezerty pro váš zdravý životní styl.

  

Otevírací doba hotelové restaurace Horal

  • Snídaně    07:00 - 10:00
  • Večeře      17:30 - 20:00

 *Při obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme servírovanou večeři o 4 chodech.

Firemní a společenské akce

Valašskou hospůdku Horal, Sport Bar i hotelovou restauraci lze propojit a využít například pro početné firemní a společenské akce. Celková kapacita míst k sezení tak bude činit 170 míst s možností variabilního uspořádání prostoru.

Veškeré vnitřní prostory hotelu Horal jsou nekuřácké.