Valašská hospůdka Horal

Valašská hospůdka Horal

Útulná atmosféra, poctivé suroviny a valašská pohostinnost. Poznejte poctivou regionální gastronomii v moderním pojetí, jejíž nabídku pravidelně obměňujeme. Na menu najdete nejen tradiční valašské pokrmy, ale i méně běžnou zvěřinu či jehněčí maso.

V sousedství Valašské hospůdky se nachází Sport bar (s totožnou nabídkou), bowlingem a dětským koutkem. V létě si můžete užít grilování a živou hudbu  na venkovní částečně kryté terase s krásným výhledem do okolí.

NÁŠ TIP: V nabídce máme také řadu pokrmů pro děti a Kulíškovu specialitu - dětské menu s plyšovou hračkou jako dárek. (Kdo je kulíšek? Vydejte se po jeho stopách)

SEZONNÍ MENU   POLEDNÍ MENU

Otevírací doba restaurace:

  • 7:00-22:00 neděle-čtvrtek nebo 7:00-24:00 pátek-sobota (objednávky na kuchyni přijímáme do 21:30)
  • 11:00-15:00 (nebo do vyprodání) v nabídce také polední menu
  • více informací pro ubytované hosty (časy snídaní a večeří) zde

Změny v otevírací době sledujte zde.

Další informace:

  • všechny vnitřní prostory hotelu jsou nekuřácké
  • do Valašské hospůdky Horal a na terasu je umožněn vstup se psem (na vodítku), do Sport baru a hotelové restaurace není psům vstup umožněn 
Ziskali jsme prestižní ocenění Hvězda sládků 2022, které uděluje Plzeňský prazdroj restauracím „za příkladné dodržování zásad a požadavků péče o kvalitu čepovaného piva“.

Valašská restaurace Horal nabízí 70 míst k sezení a lze ji propojit s vedlejším Sport Barem a hotelovou restaurací (početnější firemní či společenské akce tak mohou využít celkem 170 míst s možností variabilního uspořádání prostoru).
 

Valašská hospůdka Horal