Valašská hospůdka Horal

Valašská hospůdka Horal

Útulná Valašská hospůdka obložená dubovým dřevem láká k posezení kolemjdoucí turisty, cyklisty, rodiny s dětmi a především pak labužníky, kteří si rádi vychutnají speciality valašské kuchyně. Nabízí 70 míst k sezení a je ideálním místem také pro slavnostní obědy a večeře, obchodní jednání či rodinné oslavy. 

V letních měsících si můžete užít posezení na rozlehlé venkovní terase s grilováním, živou hudbou a krásným výhledem do údolí. Kuchaři hotelu Horal kladou důraz na krajovou gastronomii v moderním pojetí a využití tradičních valašských surovin. V jídelníčku nechybí ani zvěřina či jehněčí maso, což v nabídce restaurací není zcela běžné.

Ziskali jsme prestižní ocenění Hvězda sládků 2022, které uděluje Plzeňský prazdroj restauracím „za příkladné dodržování zásad a požadavků péče o kvalitu čepovaného piva“.

 SEZONNÍ MENU  //  POLEDNÍ MENU   //  VENKOVNÍ TERASA

PRO DĚTI: V nabídce máme také dětské pokrmy (viz jídelní lístek) a Kulíškovu specialitu - boloňské špagety se sýrem a  plyšovou hračkou jako dárek k menu (Kdo je kulíšek? Vydejte se po jeho naučné stezce)

V sousedství Valašské hospůdky můžete využít také Sport bar s totožnou nabídkou jídel a nápojů, bowlingem a dětským koutkem. Sport bar nabízí 35 míst k sezení a má stejnou otevírací dobu, jako Valašská hospůdka Horal.

Otevírací doba:

  • ne-čt    07:00 - 22:00  //  pá-so 07:00 - 24:00 (objednávky na kuchyni přijímáme do 21:30, změny v otevírací době sledujte zde
V termínu 19.-24. 3. 2023 odstávka Wellness hotelu Horal a Wellness Horal.

Do Valašské hospůdky Horal a na terasu je umožněn vstup se psem (na vodítku). Do Sport baru a hotelové restaurace není psům vstup umožněn.


Hotelová restaurace - pro ubytované hosty

Pro hotelové hosty je k dispozici samostatná restaurace Horal s kapacitou 60 míst vedle Sport baru. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně a večeře.

  • snídaně 7:00-10:00 (čerstvé pečivo vyrobené v Resortu Valachy, jogurty, raw dezerty,...)
  • večeře 17:30 - 20:00 (formou teplého bufé*)

 *Při obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme servírovanou večeři o 4 chodech.


Firemní a společenské akce

Valašskou hospůdku Horal, Sport Bar i hotelovou restauraci lze propojit a využít například pro početné firemní a společenské akce. Celková kapacita míst k sezení tak bude činit 170 míst s možností variabilního uspořádání prostoru.

Veškeré vnitřní prostory hotelu Horal jsou nekuřácké.

        
 

Valašská hospůdka Horal