Využijte k přepravě mezi jednotlivými hotely Resortu Valachy náš shuttle servis. Mikrobus Mercedes Sprinter je pro vás dle jízdního řádu připraven zdarma několikrát denně na trase Spa hotel Lanterna – Wellness hotel Horal a zpět (rezervace minimálně 1 hodinu předem).

Shuttle servis lze za poplatek využít také mimo pravidelný jízdní řád (nutná rezervace minimálně 2 hodiny předem)

NÁŠ TIP: Hosté Wellness hotelu Horal mohou shuttle servis využít také pro pohodovou návštěvu zážitkové restaurace Vyhlídka v nedalekém Spa hotelu Lanterna (jízdní řád níže).

Pravidelný jízdní řád

Horal - Lanterna

  • 9:00  /  11:00  /  13:00  /  15:00  /  17:00  /  19:00

Lanterna - Horal

  • 9:15  /  11:15  /  13:15  /  15:15  /  17:15  /  19:15

Pravidelný transfer je nutné objednat minimálně 1 hodinu předem (dodatečné časy transferu na Vyhlídku minimálně 2 hodiny předem). Odjezd z parkoviště před Spa hotelem Lanterna a Wellness hotelem Horal. Změna jízdního řádu je vyhrazena.

V těchto časech je transfer pro ubytované hosty hotelů Lanterna a Horal zdarma.


Přeprava nad rámec jízdního řádu

Mimo jízdní řád si můžete shuttle servis objednat za úhradu na konkrétní čas dle vašich potřeb (minimálně 2 hodiny předem). V čase, který si zvolíte, se tak snadno přepravíte nejen mezi hotely Lanterna a Horal, ale také na další místa v rámci Resortu Valachy. Svézt se můžete také do centra obce či na zastávku autobusu a vlaku. Kapacita vozu je 6 osob.

  • 30 Kč/km (cena platí pro 1 jízdu, bez ohledu na počet přepravovaných osob)