Resort Valachy tvoří hotely Lanterna, Horal, Galik a Pod Javorem se dvěma relaxačními centry, Ski areálem Razula a další bohatou nabídkou volnočasových aktivit. Vše, co vám může Resort Valachy pro pobyt v Beskydech nabídnout, najdete v údolí Léskové ve Velkých Karlovicích. Jednotlivé hotely a služby jsou od sebe vzdáleny do 3,5 kilometru.

Wellness Horal

Jedno z největších lákadel Resortu Valachy, je častým cílem ubytovaných i jednodenních návštěvníků. Tvoří ho trojice termálních bazénů se slanou vodou vyhřívanou až na 36 °C a bohaté zázemí pro další odpočinek – saunový svět se saunami, párou, tepidariem, venkovním i vnitřním whirlpoolem a nabídkou exotických masáží a saunových rituálů. Najdete tu i kardio fitness centrum a hřiště pro tenis a míčové hry.

Více informací

L-Spa

Relaxační centrum L-Spa v hotelu Lanterna zaujme v porovnání s Wellness Horal komornějšími prostory. Je vybaveno bazénem, saunami, párou a odpočinkovou terasou. Nabízí klasické evropské masáže a beauty rituály Lakshmi využívající vysoce kvalitní přírodní produkty v souladu s ajurvédou. Novinkou jsou saunové rituály.

Více informací


Ski areál Razula

Lyžařský areál se 2 sjezdovkami rozptýlenými v údolí Léskové. Hlavní sjezdovka Razula měří 1 km a má 210 m převýšení. Pro rodiny s dětmi je ideální sjezdovka Horal se snowtubingem a lyžařskou školou Razulák u hotelu Horal.

Ski areál Razula   //  Lyžařská škola Razulák

Turistické okruhy Resortu Valachy

okolí hotelů Resortu Valachy přímo svádí k výletům do přírody. Pro ty, kteří neholdují dlouhým a náročným túrám, jsme připravili novou síť turistických okruhů. Díky názornému značení vás jednoduše provedou okolím a bezpečně zavedou zpět do výchozího bodu.

Více informací


Beauty salon Lanterna

Kosmetický salon využívající kosmetiku Lakshmi vyráběnou v dokonalé harmonii s přírodou a v souladu s principy ayurvédy najdete ve Spa hotelu Lanterna. Resort Valachy je prvním a jediným hotelovým komplexem v České republice, který využívá produkty této prvotřídní značky s třicetiletou tradicí. Nabízí procedury pro ženy i muže.

Více informací

Aktivity pro děti


Fotostezka Valachy

Novinka pro milovníky fotografování a turistiky! Připravujeme pro vás jedinečnou Fotostezku Valachy, která vás zavede na fotograficky zajímavá místa v okolí Velkých Karlovic a přinese navíc rady a tipy, jak co nejlépe zvěčnit krásy přírody během výletu.

Více informací

Golf pro každého // Zimní golf pro každého

Oblíbená novinka pro všechny, kteří by se chtěli poprvé postavit na green! Provedeme je golfovým hřištěm, půjčíme vše potřebné a naučíme je základní golfové údery. Ideální na příjemně strávený čas ve dvou i s celou rodinou. Připravenu máme také zimní variantu "pod střechou".

 Více informací


Kurz pečení frgálů

Naučte se péct pravé valašské frgály pod vedením zkušených pekařek Resortu Valachy a zpestřete si návštěvu u nás neobvyklým zážitkem.

 Více informací

Lekce jógy v Resortu Valachy

Probuďte své tělo i mysl v krásné přírodě Beskyd. Pod širým nebem u hotelu Horal si můžete pod vedením indického lektora zacvičit hatha či power jógu.

Více informací


Týden kultury na Valašsku

Nenechte si ujít sedm dní plných kulturních zážitků na konci prázdnin 21. - 27. srpna 2019. Těšit se můžete na hudební i divadelní představení v kouzelné atmosféře šapitó pod Spa hotelem Lanterna.

 Více informací

Golfové hřiště Horal a Indoor golf

Devítijamkové golfové hřiště rozprostírající se v okolí hotelu Horal mohou využít i golfisté, kteří nevlastní zelenou kartu, k dispozici je také golfový simulátor. Golfový klub nabízí výuku s trenérem pro dospělé i děti.

Více informací


Středeční podvečery s hudbou na Horalu

V letních měsících vás zveme k posezení u dobrého jidla na venkovní terase hotelu Horal, středeční podvečery navíc s živou hudbou a degustací vín.

Více informací

Půjčovna holí nordic walking

Objevte krásy přírody CHKO Beskydy a s nimi i jednu z nejvyhledávanějších sportovních aktivit poslední doby – nordic walking, který je díky své univerzálnosti a příznivému vlivu na pohybový aparát vhodný pro návštěvníky všeho věku. Půjčovny najdete na recepcích hotelů Horal a Lanterna, nutná rezervace předem.

Více informací


Půjčovna segway, elektrokol a koloběžek 

Užijte si poznávání Beskyd netradičně. Vyrazte s námi na vyjížďku na segway nebo si k výletu do terénu vezměte na pomoc elektrokolo či koloběžku - všechny dopravní prostředky si můžete zapůjčit u  hotelu Pod Javorem, v zimním období u Wellness hotelu Horal. 

Segway, elektrokola a koloběžky 

Multifunkční sportovní hřiště / bowling

V hotelu Horal si můžete zahrát tenis či míčové hry na  hřišti vedle termálních bazénů - je vybaveno umělou trávou prosypávanou pískem. K dispozici jsou také dvě bowlingové dráhy.

Sportovní hřiště  / Bowling


Piknikové koše

Vychutnejte si krásy CHKO Beskydy při vycházce do přírody spojené s piknikem. Spa hotel Lanterna s příchodem pěkného počasí opět nabízí ubytovaným hostům službu piknikových košů, která je oproti „běžným“ piknikům přizpůsobena zdejším horským podmínkám. Pro kratší výlet si můžete zapůjčit klasický piknikový koš, pro delší procházku doporučujeme piknikový "batoh". Součástí je také pikniková mapa doporučených míst.

Více informací

 


TIPY NA VÝLETY  //  TURISTICKÁ MAPA 

(mapu si můžete také zdarma vyzvednout na recepci hotelu)

 


V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury, aktivity) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.