Ceník ubytování v hotelu Galik**

Hotel Galik funguje v režimu depandance (hotel je bez stálého provozu recepce a restaurace). Ubytování po předchozí rezervaci pouze pro skupiny nad 20 osob!

Pobyt v hotelu Galik** zahrnuje také slevu 50 % na vstup do termálních bazénů Wellness Horal (vztahuje se k základním cenám vstupného, nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny (rodinné a seniorské vstupné), vzdálený cca 3,5 km) a parkování. Hosté mohou využívat také saunu nebo bowling v restauraci za příplatek. Snídaně a další stravování bude zajišťováno po individuální domluvě (není součástí uvedené ceny).

NÁŠ TIP: Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. 

POZOR! Informace o změnách v naší nabídce služeb v souvislosti s COVID-19 ZDE.

Ceník ubytování 2021

Standard

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi.

650 Kč za osobu/noc
Více informací

Classic

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi.

490 Kč za osobu/noc
Více informací

Standard - dítě 3-12 let

Cena za dítě 3-12 let na pokoji typu Standard. Požadavek na přistýlku na pokoji, prosím, nahlaste předem při objednávce ubytování.

od 250 Kč za osobu/noc
Více informací

Single

Jedna osoba samostatně na pokoji

70 % k běžné ceně za osobu/noc
Více informací