Ceník ubytování v hotelu Galik**

Hotel Galik funguje v režimu depandance (hotel je bez stálého provozu recepce a restaurace). Ubytování po předchozí rezervaci pouze pro skupiny nad 20 osob!

Pobyt v hotelu Galik** zahrnuje také slevu 50 % na vstup do termálních bazénů Wellness Horal (vztahuje se k základním cenám vstupného, nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny (rodinné a seniorské vstupné), vzdálený cca 3,5 km) a parkování. Snídaně a další stravování bude zajišťováno po individuální domluvě (není součástí uvedené ceny).

Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb a stanovení minimálního počtu nocí. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku. Ceny jsou účtovány vždy za osobu a příslušný počet nocí, uvedené ceny platí v případě obsazení pokoje dvěma dospělými osobami. K pokoji typu single je navíc účtován doplatek ve výši 70 % z ceny za dospělou osobu, v případě obsazení pokoje jednou dospělou osobou a dítětem nebo pouze dětmi je účtován doplatek ve výši 30 % z ceny za dospělou osobu. Cena nezahrnuje místní poplatek z pobytu (30 Kč). 

Informace k akceptaci stravenek, ubytovací poplatek, ubytování psa, storno podmínky

 

NÁŠ TIP: Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. 

POZOR! Informace o změnách v naší nabídce služeb v souvislosti s COVID-19 ZDE.

Ceník ubytování 2022

Standard

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi.

650 Kč za osobu/noc
Více informací

Classic

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi.

490 Kč za osobu/noc
Více informací

Standard - dítě 3-12 let

Cena za dítě 3-12 let na pokoji typu Standard. Požadavek na přistýlku na pokoji, prosím, nahlaste předem při objednávce ubytování.

od 250 Kč za osobu/noc
Více informací