Ceník ubytování v hotelu Galik**

Pobyt v hotelu Galik** zahrnuje také slevu 50 % na vstup do termálních bazénů Wellness Horal (vztahuje se k základním cenám vstupného, nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny (rodinné a seniorské vstupné), vzdálený cca 3,5 km) a parkování. Hosté mohou využívat také saunu nebo bowling v restauraci za příplatek. Snídaně a další stravování bude zajišťováno po individuální domluvě (není součástí uvedené ceny).

>> Ceník ubytování na rok 2021 najdete ZDE.

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace.

Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku 2020/2021. Ceny se mohou lišit v jednotlivých dnech roku. Ceny jsou účtovány vždy za osobu a příslušný počet nocí, uvedené ceny platí v případě obsazení pokoje dvěma dospělými osobami. K pokoji typu single je navíc účtován doplatek ve výši 70 % z ceny za dospělou osobu, v případě obsazení pokoje jednou dospělou osobou a dítětem nebo pouze dětmi je účtován doplatek ve výši 30 % z ceny za dospělou osobu. Cena nezahrnuje místní poplatek z pobytu.

NÁŠ TIP: Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. 

POZOR! Od 1. 12. 2019 hotel v režimu depandance, ubytování po předchozí rezervaci pouze pro skupiny nad 20 osob.

Ceník ubytování 2020

Standard

Dvoulůžkový nebo čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením a televizorem. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi.

590 Kč za osobu/noc
Více informací

Classic

Jednoduše zařízené pokoje s velmi pěkným společným sociálním zařízením na patře. Některé z pokojů jsou vybaveny patrovými postelemi.

390 Kč za osobu/noc
Více informací

Standard - dítě 3-12 let

Cena za dítě 3-12 let na pokoji typu Standard. Požadavek na přistýlku na pokoji, prosím, nahlaste předem při objednávce ubytování.

250 Kč za osobu/noc
Více informací

Classic - dítě 3-12 let

Cena za dítě 3-12 let na pokoji typu Classic. Požadavek na přistýlku na pokoji, prosím, nahlaste předem při objednávce ubytování.

220 Kč za osobu/noc
Více informací

Single

Jedna osoba samostatně na pokoji

70 % k běžné ceně za osobu/noc
Více informací