Co se děje ve Velkých Karlovicích a okolí? Na Valašsku se rozhodně nudit nebudete. Nahlédněte do kalendáře akcí pořádaných nejen Resortem Valachy, ale také dalších událostí v našem okolí a zpříjemněte si čas strávený u nás.

Vzhledem k aktuální situaci může být některá z akcí zrušena či přesunuta na jiný termín. Konání akce vždy doporučujeme ověřit u pořadatele.

ODSTÁVKA HOTELU LANTERNA A OMEZENÍ VE WELLNESS: 20. 3.-15. 6. 2022 uzavřen Spa hotel Lanterna včetně všech svých služeb (více informací), 1.-8. 4. 2022  mimo provoz sauna Dome a venkovní bazény ve Wellness Horal (více informací). 

Nabídka týdne
Manažerský pobyt na Lanterně s funkčním lékařem MUDr. Jan Vojáčkem a lektorkou emoční inteligence Jitkou Ševčíkovou (nejedná se o relaxační seminář, ale ná…
Více o nabídce
od 12 990 Kč za osobu a pobyt
Manažerský pobyt s Marianem Jelínkem, špičkou v oboru osobnostního rozvoje.
Více o nabídce
od 10 990 Kč za osobu a pobyt
Velikonoční animační programy pro děti.
Více o nabídce
Další ročník charitativního Týdne kultury na Valašsku je tady! Cirkusové šapitó, v němž se odehraje hned několik představení, vyroste tradičně na louce pod Spa hotelem…
Více o nabídce
Kdy se otevírají hotely, wellness a další služby Resortu Valachy? Přehledný plán v souladu s uvolněním vlády.
Více o nabídce
Kurz etikety s Ladislavem Špačkem ve Velkých Karlovicích.
Více o nabídce
od 4 990 Kč za osobu
Začínáte běhat? Co takhle začít rovnou správně? Ikony českého běhu Miloš a Dana Škorpilovi se vám budou po 4 dny plně věnovat.
Více o nabídce
Naučte se správně běhat pod vedením ikony českého běhu Miloše Škorpila a osvojte si znalosti o vhodné výživě (nejen) sportovců v podání Dany Škorpilové. Čekají v…
Více o nabídce
11. ročník Karlovského gastrofestivalu: užijte si 3,5 km plných chutí a vůní (nejen) valašské kuchyně
Více o nabídce
Poslední závod série DATART VALACHY TOUR 2022 - BĚHEJ VALACHY ve Velkých Karlovicích.
Více o nabídce
Třetí závod série DATART VALACHY TOUR 2022 - VALACHY MAN, tentokrát v Novém Hrozenkově.
Více o nabídce
Z důvodu pravidelné údržby a naplánované rekonstrukce pokojů a dalších prostor hotelu bude v  termínu 20. 3.-15. 6. 2022  Spa hotel Lanterna uzavřen.
Více o nabídce
Užijte si cvičení, zábavu, ale také aktivní odpočinek s Aqua Fitness ve Wellness Horal. Také o prázdninách pořádáme v plaveckém bazénu lekce cvičení.
Více o nabídce
zdarma