NOVINKY 2022

Lyžařská škola Razulák

Nabízíme individuální nebo skupinové lekce lyžování či snowboardingu pro veřejnost. Přijďte za námi do Ski areálu Razula a naučte se lyžovat nebo si zlepšete styl jízdy - kurzy jsou určeny pro děti i dospělé.

VÍCE INFORMACÍ


Snowtubing

To musíte zažít! Adrenalinová a především zábavná jízda v gumovém člunu sněžným korytem je určena pro všechny generace. Zažijte ji na sjezdovce Horal u hotelu Horal.

VÍCE INFORMACÍ

​​​​​​
​​​

Občerstvení na Razule a Horalu

Příjemné posezení u krbu s nabídkou občerstvení najdete pod svahem Razula v Bistru Razula, zahřát se teplým nápojem nebo si dát něco k jídlu můžete také u spodní stanice vleku na Horalu.

VÍCE INFORMACÍ


Půjčovna lyžařských potřeb

V prostorách Ski areálu Razula vám nabízíme také služby půjčoven lyžařských potřeb. Vypůjčit si můžete nejen lyže, ale také lyžařské helmy, hůlky, snowbordové komplety a další.
 

PŮJČOVNA POTŘEB RAZULA  //  PŮJČOVNA POTŘEB HORAL

Další služby

  • Ski servis Razula - Aby vaše prkénka uháněla podle vašich představ, potřebují pravidelný servis a kvalitní přípravu provedenou v odborném servisním centru. Nenechávejte servis na poslední chvíli a využijte našich služeb. V případě potřeby vám hrany přebrousíme, skluznici navoskujeme, případně "poštelujeme" vázání.
  • Horská služba - Ve Ski areálu Razula je v případě potřeby k dispozici horská služba, která se stará o Vaši bezpečnost. Proškolení záchranáři jsou připraveni zasáhnout a díky modernímu vybavení zajistit včasné a kvalitní ošetření zraněného.