Aktuálně do Resortu Valachy hledáme zaměstnance na tyto pracovní pozice:

Můžete se k nám přidat ihned, a to na hlavní pracovní poměr nebo třeba i brigádu. Více informací o Resortu Valachy.

Své životopisy s uvedením pozice můžete zasílat na jolana.prokopova@valachy.cz více informací na +420 771 132 764.
  •  

POKOJSKÁ / PRACOVNÍK POKOJOVÉ SLUŽBY

  • Místo výkonu práce: Wellness hotel Horal, Velké Karlovice
  • Můžete se k nám přidat ihned a to na hlavní pracovní poměr

POKLADNÍ SKI AREÁLU RAZULA

  • Místo výkonu práce: Ski areál Razula, Velké Karlovice
  • Další informace: směny 8:00-18:00, krátký a dlouhý týden
  • Můžete se k nám přidat od začátku zimní sezóny a to na hlavní pracovní poměr i DPP

ROLBAŘ/KA, VLEKAŘ/KA

Přidejte se do týmu Ski areálu Razula a zahajte s námi novou zimní sezónu na pozici vlekaře/ky a rolbaře/ky. Na starost dostanete zasněžování, obsluhu vleku, skútra a případně i rolbu. Požadujeme minimální věk 18 let, předložení výpisu z rejstříku trestů, technickou a manuální zručnost. Kromě výše zmíněných benefitů můžeme nabídnout individuální plánování směn, kvalitní výbavu, oblečení a skipas zdarma. Možnost spolupráce i na další sezóny.

  • Místo výkonu práce: Ski areál Razula, Velké Karlovice
  • Můžete se k nám přidat od začátku zimní sezóny, a to na DPP

INSTRUKTOR/KA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU

Staňte se instruktory lyžování a snowboardingu ve Ski areálu Razula, jehož sjezdovky leží v těsné blízkosti nebo přímo u hotelů vyhlášeného Resortu Valachy s wellness centry. Ski areál je ideálním místem pro všechny úrovně lyžařů a snowboardistů. Součástí je také dětský park s 52m pojízdným kobercem a atrakcemi nejen pro děti. Vaším úkolem bude zajišťovat individuální a skupinovou výuku lyžování nebo snowboardingu na svahu pod Wellness hotelem Horal a na sjezdovce Razula, pomáhat při přípravě a sklízení dětského parku a podílet se na organizaci akcí lyžařské školy (závody, karneval). Hledáme komunikativní lidi nad 16 let, které baví práce s dětmi i dospělými, mají licenci instruktora lyžování a/nebo snowboardingu a ideálně také mluví anglicky (není podmínkou, ale výhodou).

  • Místo výkonu práce: Ski areál Razula, Velké Karlovice
  • Můžete se k nám přidat od začátku zimní sezóny, a to na DPP

NÁŠ TIP: Chcete se přihlásit na práci instruktora, ale nemáte potřebné kurzy? Přihlaste se na Základní kurz lyžování 10.-13. 12. 2020, který pořádáme v Resortu valachy.


Své životopisy s uvedením pozice můžete zasílat na e-mail jolana.prokopova@valachy.cz nebo na adresu: HP TRONIC Zlín, spol. s r.o., HR oddělení - kontaktní osoba J. Prokopová, náměstí Práce 2523, 760 01 Zlín. Více informací také na  +420 771 132 764