To musíte zažít! Adrenalinová a především zábavná jízda v gumovém člunu sněžným korytem je určena pro všechny generace. Zažijte ji na sjezdovce Horal u hotelu Horal.

Snowtubing je provozován ve speciálních kulatých gumových člunech s úchyty, které vyplňuje bezpečnostní duše. Do člunu si jednoduše sednete a necháte se vyvézt na laně na začátek 150 metrů dlouhé dráhy. Dolů čluny kloužou upraveným sněhovým korytem. Díky tomu je tato zábava poměrně bezpečná, protože se držíte v předem dané dráze. 

Využijte toho, že letošní zima nabízí pro snowtubing konečně dobré podmínky a užijte si den plný zábavy ve Ski areálu Razula!

Informace o snowtubingu

  • provozní doba: 10:00 - 16:00 hod  - aktuální není v provozu
  • ceník: 1 jízda 50 Kč / 5 jízd 150 Kč

Snowtubing je závislý na dostatečném množství přírodního sněhu potřebného pro stavbu koryta, na počasí i povětrnostních podmínkách. Než se na snowtubing vydáte, doporučujeme si tedy aktuální stav ověřit na telefonním čísle +420 728 876 659

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.