Tříkrálový pobyt v Resortu Valachy

Tříkrálový pobyt v Resortu Valachy

Že jste ještě neměli čas si pořádně odpočinout? Přijďte se po vánočním pečení, návštěvách babiček i silvestrovském veselí odreagovat k nám. Vychutnejte si ten klid, krásnou přírodu, vyhřáté wellness s termálními bazény, jedinečné saunové rituály, masáže, lyžování či běžky. Uvidíte, že start do nového roku bude skutečně nezapomenutelný.

NÁŠ TIP: 4. 1. 2024 pořádáme ve Spa hotelu Lanterna Večer (před)tříkrálový aneb jak to bylo od Dušiček po Hromnice s Z. Czendlikem a V. M. Kopeckou.

Ceník a rezervace:

SPA HOTEL LANTERNA    WELLNESS HOTEL HORAL


Tříkrálový pobyt v Resortu Valachy

  • termín: pondělí-pátek 1.-5. 1. 2024 (rezervace možná již od 1 noci, v případě rezervace 3 a více nocí 10% sleva na pobyt!)

 

Pobyt v Lanterně obsahuje:

REZERVOVAT POBYt v lanterně

Platí pro rezervace s ubytováním vytvořené od 3. 11. 2023. Ceny platné při ubytování od 1 noci. Cena je uvedena za osobu a noc a platí při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Na tento pobyt nelze čerpat žádné další slevy či zvýhodnění. V případě pokoje typu single příplatek k běžné ceně za osobu. V případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírované menu o čtyřech chodech. V ceně není zahrnut místní poplatek z pobytu.

  • termín: pondělí-pátek 1.-5. 1. 2024 (rezervace možná již od 1 noci, v případě rezervace 3 a více nocí 15% sleva na pobyt!)

 
 

Pobyt obsahuje:

REZERVOVAT pobyt v horalu

Platí pro rezervace s ubytováním vytvořené od 3. 11. 2023. Ceny platné při ubytování od 1 noci.  Ceny jsou uvedeny za osobu a noc a platí při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Na tento pobyt nelze čerpat žádné další slevy či zvýhodnění. V případě pokoje typu single příplatek k běžné ceně za osobu. V případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírované menu o čtyřech chodech. V ceně není zahrnut místní poplatek z pobytu.

Tříkrálový pobyt v Resortu Valachy