20% sleva na skipas Skiregionu Valašsko

Vydejte se na Zimní dovolenou nebo na některý jiný pobyt v zimním období do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích a získejte 20% slevu na skipas do Skiregionu Valašsko a další zvýhodnění díky Beskydy Valašsko Card. 

Jak kartu Beskydy Valašsko Card a zvýhodnění získáte?

Stačí vyplnit registrační formulář online, který vám zašleme e-mailem dva dny před ubytováním, případně si ji vyplníte na pokoji či na recepci (1 osoba, vč. dětí = 1 registrace, pro 4 osoby jsou tedy potřeba 4 registrace).

Bílou kartičku Beskydy Valašsko Card si následně vyzvednete na recepci hotelu a získáte tak 1 rok výhod (v rámci Beskydy Valašsko Card je aktuálně přes 100 výhod, mezi nimiž je i 20% sleva na vybrané skipasy Ski regionu Valašsko). Pro využití výhody stačí přijít na vybranou službu a kartou se pro získání slevy prokázat (na sjezdovce Horal s vámi určitě počítáme, u jiných provozovatelů se doporučujeme o způsobu využití slevy informovat předem).

Celoročně se můžete těšit na slevu na:

V zimním období potom můžete slevu navíc využít na: skipas Skiregionu Valašsko (získáte 20% slevu na společný skipas - platí na sjezdovku Horal našeho Ski areálu Razula, ale také ve Ski areálu Synot-KyčerkaSki areálu KarolinkaSkicentru Kohútka a Ski areálu Bílá - viz níže)

V letním období je pro vás navíc připravena sleva do: půjčovny elektrokol (získáte 20% slevu na celodenní a půldenní půjčovné i služby průvodce)

>> Více informací o Beskydy Valašsko Card zde


O Skiregionu Valašsko a Zimní dovolené

Pět lyžařských areálů Beskydech a Javorníkách (v okolí Velkých Karlovic), které se spojily, aby mohly lyžařům poskytnout skvělou jízdu na svahu za jednotnou cenu. Denně tak můžete lyžovat někde jinde a užít si pokaždé jiný terén. Součástí Skiregionu Valašsko jsou kromě Ski areálu Razula také: Ski areál Bílá, Ski centrum Kohútka, Ski areál Synot - Kyčerka, Ski Mezivodí, Skiareál Karolinka a Ski areál Jezerné. A ve všech těchto areálech získáte v rámci Zimní dovolené nebo jiného zimního pobytu u nás 20% slevu na vybrané skipasy.

 

Jaké jsou další výhody Zimní dovolené v Beskydech?

  • neomezený vstup do Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem s jedinečnými saunovými rituály a kardio fitness (v případě ubytování ve Spa hotelu Laterna také vstup do hotelového L-Spa)
  • snídaně a večeře formou studeného a teplého bufé (na Lanterně navíc odpolední snack)
  • relaxační masáž (25 nebo 50 minut dle délky pobytu, pro ubytované v Horalu)
  • skipas do Ski areálu Razula (sjezdovka Horal, 3-7 dní dle délky pobytu, pro ubytované v Horalu)
  • bezplatné zapůjčení běžek, bot a holí značky Yoko a LEKI holí na nordic walking
  • bezplatný shuttle mezi hotely
  • slevy na další naše služby

více informací a rezervace Zimní dovolené

 

Co dalšího Beskydy Valašsko Card nabízí?

Kromě výše zmíněné kartičky, díky které budete moci čerpat více, než 100 výhod, si můžete pořídit také přímo Skipas. Ten se vztahuje na vybrané skipasy (celkem 6 zapojených ski areálů) a můžete tak využít zvýhodněnou nabídku 3 dny z 5 či 4 dny z 8.

20% sleva na skipas Skiregionu Valašsko