Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna

 

Romantické hýčkání ve Spa hotelu Lanterna

Informace o ceně: od 6 490 Kč za osobu/2 noci

Probudit se v načechraných peřinách vedle toho, koho máte nejraději a mít celý víkend jenom pro sebe. To by bylo něco. Ve Spa hotelu Lanterna pro vás máme pobyt se snídaní do postele, s romantickou večeří i s masážemi a odpočinkem ve wellness. To všechno uprostřed nádherné přírody Beskyd.

Romantické hýčkání jsme připravili pro ty, kdo se mají opravdu rádi. Daleko od městského shonu a starostí, v nádherné přírodě a v komorní atmosféře hotelu, kde se o vás budeme starat jako o královskou rodinu. Odpočiňte si v termálních bazénech, dejte si masáž, užijte si saunový rituál nebo se běžte jenom tak projít do luk a lesů. Na večer si spolu dejte šestichodové zážitkové menu při svíčkách a ráno vám přineseme snídani do postele, co vy na to? Není kam spěchat, přijeli jste se přece nechat trochu rozmazlovat.

NÁŠ TIP: Při ubytování v termínu 1. 9.-20. 12. 2020 si můžete k pobytu navíc užít lekce jógy a Aqua fitness v ceně. Více informací.

Děláme vše pro to, aby váš pobyt u nás byl bezpečný a současně příjemný. Děkujeme, že respektujete všechna současná nařízení. VÍCE INFORMACÍ A AKTUÁLNÍ INFORMACE COVID-19 A POBYT V RESORTU VALACHY ZDE.

Cena ubytování

Vzhledem k omezené nabídce služeb způsobené vládním nařízením v souvislosti s COVID-19 poskytujeme pro ubytování po tuto dobu 20% slevu z níže uvedených cen!

Jedná se zvýhodněný/akční pobyt - nelze čerpat slevy. Ceny jsou účtovány vždy za osobu a příslušný počet nocí při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. K pokoji typu single doplatek ve výši 50 % k ceně za osobu. V případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírované menu o čtyřech chodech. Provozovatel si vyhrazuje možnost změn.

  • Platnost ceníku 2020: do 20. 12. 2020. NEPLATÍ: 20. 12. 2019 - 2. 1. 2020, 9.-13. 4. 2020, 5.-6. 7. 2020, 2.-4. 10. 2020
Rezervace na rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 477 300.

V případě nedostupnosti či omezení služeb, k nimž dojde v důsledku vládního nařízení, není poskytována cenová kompenzace

NÁŠ TIP: Pro náročné tu máme luxusní apartmá Suite Spa s ohněm plápolajícím v krbu, vlastní vířivkou nebo espressem přímo na pokoji.

KOUPIT POBYT JAKO DÁREK

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Respektujeme všechna hygienická nařízení pro hotelový, restaurační a wellness provoz a děkujeme, že dodržujete instrukce a doporučení personálu. Více informací zde