Nordic walking po zbojnických chodníčcích

Objevte krásy přírody CHKO Beskydy a s nimi i jednu z nejvyhledávanějších sportovních aktivit poslední doby - nordic walking, který je vhodný pro účastníky všeho věku.

S našimi instruktory Vás zavedeme po valašských zbojnických chodníčcích, kde se v minulosti potulovali zbojníci nebo na jeden ze sedmi turistických okruhů Resortu Valachy.

Nordic walking je pohybová aktivita spočívající v chůzi s využitím speciálních holí v terénu. Cena zahrnuje zapůjčení nordic walkingových holí LEKI SPIN a účast instruktorů Resortu Valachy (dle počtu účastníků). Program lze realizovat po celý rok. Užijte si teambuilding na čerstvém vzduchu...

Čím se vybavit na výpravu?

  • pohodlné oblečení přizpůsobené aktuálnímu počasí (pamatujte, že se při chůzi ve správném tempu brzy zahřejete)
  • vhodné jsou nízké boty, které nikde netlačí a dobře sedí na patě, například běžecká obuv do terénu nebo trekové boty s lehčí podrážkou
  • dobrou náladu

Další informace:

  • délka programu: cca 2-3 hodiny
  • kapacita: 10-90 osob

Kontakt pro korporátní klientelu

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km.

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz