4 tipy na krásného Valentýna v Resortu Valachy

Přemýšlíte, čím překvapit svou drahou polovičku na Valentýna? Tím nejlepším dárkem je společně strávený čas ve dvou. Opravdovou romantiku zažijete ve Spa hotelu Lanterna ve Velkých Karlovicích. Stačí si jen vybrat ze 4 tipů na valentýnský čas.

1. Romantický víkend s wellness a snídaní do postele

Pozváním na pobyt ve Spa hotelu Lanterna svou lásku určitě nadchnete. Dopřejte si poklidné společné okamžiky plné rozmazlování uprostřed zasněžených lesů, daleko od všedních starostí s balíčkem Romantické hýčkání.

  • ubytování na 2 nebo 3 noci,
  • snídaně, odpolední snack i večeře (jednou za pobyt i pětichodové degustační menu v restauraci Vyhlídka a snídani do postele)
  • volný vstup do dvou wellness center,
  • relaxační masáž

REZERVOVAT POBYT

Spa hotel Lanterna loni prošel rekonstrukcí, díky tomu můžete vyzkoušet také nové unikátní pokoje se zimní zahradou a vanou s výhledem na Beskydy. Apartmány Suite Spa zase mají mají vlastní vířivku a krb pro romantické večery. V únoru v hotelu pořádají i saunové rituály v L-Spa a lekce jógy. To vše vám zpříjemní chvíle ve dvou.


2. Valentýnské menu v zážitkové restauraci Vyhlídka

Romantické večery v Lanterně rozhodně umocní také večeře v zážitkové restauraci Vyhlídka, kde se vysoká gastronomie snoubí s komorní atmosférou a perfektním servisem.

Na 11. až 19. února šéfkuchař Pavol Pikulák připravil speciální Valentýnské menu. Udělejte si výlet na večeři ve dvou, stačí si jen rezervovat stůl na lanterna@valachy.cz nebo tel: +420 571 477 300.

VALENTÝNSKÉ MENU


3. Spa day – jednodenní restart vašeho vztahu

I jediný den plný hýčkání dokáže udělat zázraky – s vaším tělem, náladou a třeba i s vaším vztahem. Občas všichni potřebujeme trochu vypnout a nechat o sebe pečovat. Právě to na vás čeká ve Spa hotelu Lanterna v rámci balíčku Spa Day:

  • celodenní pobyt v L-Spa s masáží i obědem (bez ubytování)

Ponoříte se do teplých vod vyhřátého bazénu, užijete si bublinky ve vířivce, celé tělo nahřejete při saunování a naprosté uvolnění vás čeká pod rukama zkušených masérek z Asie. Pak se uvelebíte na pohodlném lehátku, dáte si dobrý čaj a budete se společně kochat výhledem do údolí. Dokonalý den završí tříchodové spa menu v hotelové restauraci. Domů se večer vrátíte jako znovuzrození…

VÍCE INFORMACÍ A REZERVACE

 


4. Hudební večery s šansonem a saxofonem

Večeři či posezení u sklenky vína a koktejlu s výhledem do zasněženého údolí z lounge baru Spa hotelu Lanterna vám zpříjemní: