Elektrokolo - to je dopravní prostředek, který otevírá možnosti terénních výletů i méně zdatným cyklistům. Díky elektrokolu se snadněji dostanete i na místa, kam byste jinak vlastními silami na kole dojeli stěží nebo se u toho pořádně zapotili. Užijte projížďky beskydskými lesy i výhledy do okolí s elektrokolem z naší půjčovny.

Půjčovna elektrokol

  • Provozní doba: aktuálně mimo provoz
  • Půjčovna: u Wellness hotelu Horal (v letním období u Bistra Razula)
  • Ceník: celý den - 990 Kč (​​​​​​Pro neubytované hosty Resortu Valachy je podmínkou zapůjčení vratná kauce 10 000 Kč/kolo)
  • Nutná rezervace předem na tel: +420 571 495 500.
 
K dispozici 4 kola značky Scott a 1 dětské kolo KTM. K dispozici 2 elektrokola o velikosti rámu 29'' (M), 2 elektrokola 27,5" (S) a 1 elektrokolo pro děti (cca od 8 do 12 let).  Dojezd kola je 100 km na 1 nabití baterie.

 

NOVINKA: Síť nabíjecích stanic pro elektrokola v Beskydech - nyní také přímo u hotelu Horal - více informací

CASH BACK! Při zapůjčení elektrokola KTM obdržíte POUKAZ NA 5 000 Kč na koupi elektrokola v prodejně MADEJA sport, která je partnerem půjčovny elektrokol. Pokud s sebou přinesete i ústřižek o zaplacení půjčovného, bude vám tato částka rovněž odečtena z ceny kola.

PRO FIRMY: Okořeňte si firemní teambuilding výletem na elektrokole. Provozní doba dle domluvy.

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury, aktivity) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.