Užijte si poznávání Beskyd netradičně a vyrazte s námi na vyjížďku na segway nebo si k výletu do terénu vezměte na pomoc elektrokolo. Novinkou je také půjčovna koloběžek.

Půjčovna segway

Segway je dvoukolový dopravní prostředek pro jednoho pasažéra, poháněný elektromotory a ovládaný pro pohyb vpřed i vzad pouhým náklonem těla. K řízení není zapotřebí žádných speciálních dovedností, zvládnutí segway je otázkou krátké instruktáže. 
 
Vyjížďky se konají výhradně v doprovodu instruktora, který vám nejen pomůže dobře zvládnout segway, ale také vás provede některou z vytipovaných tras. Pro výlet vás vybavíme také ochrannou přilbou (v ceně). Aktuálně je k dispozici 1 segway.
 
Půjčovna segway se nachází u Ski areálu Razula

Půjčovna elektrokol

Elektrokolo - to je dopravní prostředek, který otevírá možnosti terénních výletů i méně zdatným cyklistům. Díky elektrokolu se snadněji dostanete i na místa, kam byste jinak vlastními silami na kole dojeli stěží. Užívejte si cyklistiku úměrně momentální fyzické kondici.
 
K dispozici je 5 kol rakouské značky KTM vhodných i pro jízdu v terénu – Macina Cross a Macina Action. K dispozici 2 elektrokola o velikosti rámu 29'' (M), 2 elektrokola 27,5" (S) a 1 elektrokolo pro děti (cca od 8 do 12 let).  Dojezd kola je 100 km na 1 nabití baterie.
 
NOVINKA: Síť nabíjecích stanic pro elektrokola v Beskydech - nyní také přímo u hotelu Horal - více informací
 
Půjčovna elektrokol se nachází v letních měsících u Ski areálu Razula, od 2. září ji naleznete u Wellness hotelu Horal.
 

>> Více informací o elektrokolech 

CASH BACK! Při zapůjčení elektrokola KTM obdržíte POUKAZ NA 5.000 Kč na koupi elektrokola v prodejně MADEJA sport, která je partnerem půjčovny elektrokol. Pokud s sebou přinesete i ústřižek o zaplacení půjčovného, bude vám tato částka rovněž odečtena z ceny kola.

PRO FIRMY: Okořeňte si firemní teambuilding výletem na elektrokole. Provozní doba dle domluvy.


Půjčovna koloběžek

Užijte si spoustu zábavy a přitom protáhněte celé tělo! Stále oblíbenější koloběžky vhodné i pro nesportovce si u nás můžete nově zapůjčit u Kulíškova dětského parku na 4 hodiny nebo klidně i celý den. Vydejte se na výlet a vychutnejte si pohodové kilometry na cyklostezce Bečva, která se prolíná Velkými Karlovicemi třeba až do Přerova (více informací o cyklostezce). 
 
K dispozici je 5 koloběžek  Kostka Tour univerzální velikosti, které jsou vhodné pro dospělé a děti od 12 let (cca od 140 cm). Součástí půjčovného je také přilba.
 
Půjčovna koloběžek se nachází u Ski areálu Razula.
 

Kontakt

O aktuálním provozu půjčovny elektrokol a segway se doporučujeme informovat na:

V chladnějším počasí doporučujeme vybavit se na výlet teplým oblečením - zejména teplejší bundou, rukavicemi, případně i čelenkou či lehčí čepicí pod ochrannou přilbu.

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury, aktivity) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.