Užijte si poznávání Beskyd netradičně a vyrazte s námi na vyjížďku na segway nebo si k výletu do terénu vezměte na pomoc elektrokolo.

Půjčovna elektrokol uzavřena, půjčovna segway v provozu do konce září 2020.

Půjčovna segway

Segway je dvoukolový dopravní prostředek pro jednoho pasažéra, poháněný elektromotory a ovládaný pro pohyb vpřed i vzad pouhým náklonem těla. K řízení není zapotřebí žádných speciálních dovedností, zvládnutí segway je otázkou krátké instruktáže. 
 
15minutové vyjížďky v areálu Ski areálu Razula se konají výhradně v doprovodu instruktora (pomůže vám dobře zvládnout segway), vybavíme vás také ochrannou přilbou (v ceně). Minimální doporučený věk je 12 let (s výškou nad 140 cm).

Půjčovna segway se nachází u Bistra Razula (ve Ski areálu Razula). Doporučujeme rezervaci předem na tel: +420 778 111 200.


Půjčovna elektrokol

Elektrokolo - to je dopravní prostředek, který otevírá možnosti terénních výletů i méně zdatným cyklistům. Díky elektrokolu se snadněji dostanete i na místa, kam byste jinak vlastními silami na kole dojeli stěží. Užívejte si cyklistiku úměrně momentální fyzické kondici.
 
K dispozici jsou 4 kola značky Scott a 1 dětské kolo KTM. K dispozici 2 elektrokola o velikosti rámu 29'' (M), 2 elektrokola 27,5" (S) a 1 elektrokolo pro děti (cca od 8 do 12 let).  Dojezd kola je 100 km na 1 nabití baterie.
 
NOVINKA: Síť nabíjecích stanic pro elektrokola v Beskydech - nyní také přímo u hotelu Horal - více informací
 
Půjčovna elektrokol se nachází u Wellness hotelu Horal (v letním období u Bistra Razula).  Nutná rezervace předem na tel: +420 571 495 500.
 

>> Více informací o elektrokolech 

CASH BACK! Při zapůjčení elektrokola KTM obdržíte POUKAZ NA 5.000 Kč na koupi elektrokola v prodejně MADEJA sport, která je partnerem půjčovny elektrokol. Pokud s sebou přinesete i ústřižek o zaplacení půjčovného, bude vám tato částka rovněž odečtena z ceny kola.

PRO FIRMY: Okořeňte si firemní teambuilding výletem na elektrokole. Provozní doba dle domluvy.

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100% z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury, aktivity) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.