Vyzkoušejte cyklistický výlet s vypůjčeným elektrokolem

Vyzkoušejte poslední hit v oblasti cykloturistiky - elektrokola KTM, jejichž půjčovnu najdete u Wellness hotelu Horal. Objevujte krásy Beskyd s pomocí tohoto stále populárnějšího dopravního prostředku, který otevírá možnosti terénních výletů na kole i méně zdatným cyklistům. Díky elektrokolu se dostanete i na místa, kam byste jinak vlastními silami dojeli stěží nebo vůbec a můžete si užívat cyklistiku na horách úměrně své kondici.

Co jsou to elektrokola? Jde o jízdní kola, která jsou na rozdíl od těch klasických doplněna o elektromotor a usnadňují tak cyklistům jízdu díky pomocnému elektrickému pohonu. Elektromotor je instalován přímo na rámu kola, při aktivním šlapání se sám iniciuje a to při rychlosti do 25 km/h. Při vyšší rychlosti se sám vypne a šetří baterii, stejně i při jízdě z kopce. Síla, kterou vydáte při šlapání, se díky elektromotoru násobí, což samozřejmě nejvíc oceníte při jízdě do kopce, zvláště v takovém terénu, jakým jsou právě Beskydy.

 

Půjčovna elektrokol v Resortu Valachy

Pokud si nechcete elektrokolo hned kupovat, zkuste ho otestovat díky službám půjčoven. Jednu najdete třeba i v Resortu Valachy - k dispozici jsou k zapůjčení kola KTM vhodná i pro jízdu v terénu. 

Partnerem půjčovny v areálu Horalu je společnost MADEJA sport: "Když jsem před časem poprvé navštívil hotel Horal, hned mě nadchlo jeho krásné a členité okolí, které je ideální pro jízdu na elektrokole. Velmi rádi jsme se proto s Resortem Valachy dohodli, že na Horalu zřídíme společnými silami půjčovnu elektrokol KTM. Ta reprezentují prvotřídní kvalitu rakouského výrobce, který dokonale kombinuje kvalitní kolo se spolehlivým elektropohonem. Kola zvládnou bez obav i jízdu v beskydském terénu. Neváhejte si to vyzkoušet a užijte si čistou radost z jízdy bez námahy! Pokud si budete chtít tento zázrak pořídit domů, navštivte nás v MADEJA sport, kde máme pro hosty Resortu Valachy připravenu zvýhodněnou nabídku," říká Petr Madeja, jednatel společnosti Madeja Sport.

>> Více informací o půjčovně

Pomocník pro méně zdatné sportovce i seniory

Elektrokola jsou ideální pro méně zdatné sportovce, seniory, lidi v rekonvalescenci po nemoci či úrazu..., jednoduše pro všechny, jimž momentální kondice neumožňuje vyšší fyzickou zátěž.

A ještě jeden nepřehlédnutelný detail: Nedaří se vám vytáhnout partnera či partnerku na společný výlet na kole, protože nechtějí být svým pomalejším tempem "na obtíž"? Vybavte je elektrokolem a stane se z vás vyrovnaný cyklistický tandem, v němž si oba užijete výlet k plné spokojenosti.