Originální firemní programy

Pro zpestření vaší firemní akce rádi zorganizujeme některý z našich originálních programů. Můžete se při nich nechat provést krásnou valašskou přírodou, ochutnat místní gastronomické speciality nebo poznat blíže tradice našeho rázovitého a při tom srdečného regionu. Zábavnou formou poznáte bohaté kulturní, řemeslné i folklórní dědictví a objevíte tradice a půvabné zvyky, které se v dnešní uspěchané době vytrácí, ale na Valašsku stále přežívají v chalupách místních usedlíků.

Přijeďte pobýt k nám do Resortu Valachy ve Velkých Karlovicích, spočiňte, hodujte a vyzkoušejte, jak se žilo a stále ještě žije v hornatém příhraničí. Programy realizujeme po celý rok, ve všech ročních obdobích. Vybrat si můžete z bohaté nabídky tematických, valašských, sportovně-společenských, večerních i vánočních programů. Těšíme se na vás.

NÁŠ TIP: Seminář s Janem Čenským na téma "první dojem" s tříchodovým menu 16. 10. 2020 ve Spa hotelu Lanterna

 

Podrobnější informace o jednotlivých programech získáte na kontaktech níže

Firemní programy v Resortu Valachy Velké Karlovice

V čisté přírodě Beskyd pro Vás připravíme aktivity, které místy s nadsázkou a místy v plné „valašské polní“ přiblíží tradiční život na Valašsku. 

NOVINKA: Po stopách Portášů

Originální Valašský program Po stopách Portášů je komunikační teambuildingový program. Principem je plnění úkolů na výcvikovém táboře Portášů. Aktivity jsou zaměřeny na různé dovednosti Portášů - manuální zručnost, paměť, vzájemnou komunikaci, spolupráci. Za splnění těchto úkolů získají budoucí Portáši jednotlivé části mapy, které je po spojení dovedou k ukrytému pokladu, který pašovali zbojníci z Uher. Vše, co v pokladu najdou, si spravedlivě rozdělí.

>> Více informací

NEJOBLÍBENĚJŠÍ: Ke kořenům Valašska

Originální zážitkový program, který vás provede krásnou valašskou přírodou i bohatým kulturním, řemeslným a folklórním dědictvím, tradicemi a zvyklostmi života na Valašsku. Třídílný komponovaný program, jehož jednotlivé části můžete absolvovat i jednotlivě: Jak Valach na Valachy přišel, Valachova hostina, Těžká rána Valachova.

 • Odpoledne "Jak Valach na Valachy přišel" vyzkoušíte celou řadu autentických aktivit a tradičních řemesel hravou formou
 • Večer "Valachova hostina" komentovaná večeře s jedním z šéfkuchařů, kteří vás zasvětí do tajů tradičních valašských specialit, týmová soutěž "O největší valašský bramborák"
 • Ráno "Těžká rána Valachova" sečení luk a snídaně v trávě, v zimní verzi odhazování sněhu"

>> Více informací


Frgálová manufaktura

V rámci teambuildingových a firemních akcí či pro zpestření konferencí a kongresů vám nabízíme originální program, v němž si můžete vyzkoušet výrobu typické valašské speciality – valašského frgálu.

>> Více informací

Valašsko bez hranic

Vyzkoušejte si originální hry na motivu zábavy a běžného života na Valašsku - vyzkoušejte si třeba dojení kozy, pašování pálenky nebo valašský kroj.

>> Více informací


Pravá valašská zabíjačka

Zažijte pravou Valašskou zabijačku. Originální program je vhodný jak pro firmu, tak pro skupinu přátel, pro pracovní i mimopracovní setkání, výjezdní zasedání.

>> Více informací

Myslivec na víně

Vychutnejte si speciální gastronomický večer zaměřený nejen na jídlo a víno, ale také valašské zvyky a myslivost. Výborná tematická gastronomie, poutavé vyprávění zemitého valašského myslivce i soutěž na závěr.

>> Více informací


Valachova degustační večeře

Originální zážitkový program s komentovanou degustační večeří a cimbálovou muzikou. Užijte si večer ve valašském stylu - s typickými surovinami, slivovicí i povídáním o tom, jak lidé na Valašsku dříve jedli a jakou měli kulturu.

>> Více informací

Opékání valašských špekáčků

Poseďte se svými kolegy či obchodními partnery u táboráku, opečte si špekáček, dejte si domácí chleba či zakousněte frgál a vše zapijte valašským pivem. Rádi vám domluvíme i heligonkáře.

>> Více informacíTvůrčí dílna skleněných ozdob

Seznamte se s uměním sklářů a vyzkoušejte si, jak se foukají a dekorují skleněné ozdoby. Programem vás provedou malířky, zdobičky a foukačky s řadou zkušeností, každý účastník si také odnese dárkové balení skleněných ozdob.

>> Více informací

Putování za řemesly

Užijte si tradiční řemesla našich předků na Valašsku

Naše hotely nabízí vhodné prostory pro pořádání širokého spektra programů také ve večerních hodinách. Podle Vašich představ připravíme zábavné, společenské, ale i herní, soutěžní či kulinářské vyžití. Každý program připravujeme na míru.

Etiketa stolování s degustačním menu

Speciální zážitkový program s degustační večeří ve Spa hotelu Lanterna. Spojte posezení u dobrého jídla s připomenutím zásad správného stolování, pravidly etikety a povídáním o zajímavostech mezinárodní kuchyni, které se vám jistě budou hodit i ve světě obchodu.

>> Více informací

Vánoční a novoroční večírky

 V resortu Valachy - ve Spa hotelu Lanterna, Wellness hotelu Horal, hotelu Galik i ve Ski areálu Razula vám můžeme nabídnout:

 • výbornou valašskou gastronomii - slivovici, frgály, halušky a další speciality
 • moderní gastronomii v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna
 • relaxaci ve Wellness Horal (termální bazény, saunový svět a kardio fitness)
 • relaxaci v L-Spa s bazénem, saunami a whirlpoolem
 • zábavné indoor i outdoor programy
 • k dispozici jsou také plně vybavené konferenční sály

>> Více informací


AZ-kvíz na cestách po Valašsku

Vyzkoušejte si oblíbenou zábavně vědomostní soutěž AZ-kvíz s oblíbeným moderátorem Alešem Zbořilem a zasoutěžte si o valašskou odměnu v soutěži s bankomatem.

>> Více informací

Škola fotografování VALACHY

Hledáte originální a přitom nenáročný program pro svoje zaměstnance, pro obchodní partnery? Chcete začít s fotografováním nebo se přiučit od profesionálů? To vše zábavnou formou a s možností profesionální techniky NIKON.

>> Více informací


Kurz první pomoci pro každého

Naučíme vás i vaše kolegy, jak si poradit v mezních životních situacích. Navíc při tom zažijete výjimečný teamspirit, utužíte partu. A možná díky absolvování kurzu v budoucnu zachráníte kamaráda či někoho z rodiny.

>> Více informací

Degustace valašských sýrů

Ochutnejte sýry z produkce regionálních valašských výrobců a vyberte ze 20 vzorků ty 3 nejlepší. Vyzkoušet si můžete také výrobu korbáčiků, atmosféru zpříjemní cimbalistka Broňa Dočkalová nebo fotokoutek.

 • kapacita: 20-50 osob  /  indoorová aktivita

fotomozaika_firemni_program_velke_karlovice

Foto mozaika

Unikátní mozaikový obraz z vašich fotografií i originální aktivita pro celý tým. Odneste si pěknou vzpomínku ze společnou akci.

 • indoorová aktivita

Tradiční Vánoce nebo Velikonoce na Valašsku

Poznejte tradiční valašská řemesla a atmosféru Vánoc a Velikonoc na Valašsku.  Vyzkoušejte si třeba zdobení perníčků, výrobu svíček, umění řezbáře i broušení skla, pletení tatarů ...

 • kapacita: 15-60 osob  /  indoorová aktivita

 

Pro kolektivy, které si chtějí naplno vychutnat Valašské kotáry a zároveň si protáhnout tělo i plíce. Velké Karlovice obklopují dva horské hřebeny – Beskydy a Javorníky, jsou tedy tradičně ideálním výchozím místem mnoha turistických, běžeckých, běžkařských i cyklistických tras. Zároveň budou i skvělými kulisami pro jakékoliv sportovní vyžití, které pro Váš kolektiv rádi uspořádáme.

geocasching_firemni_akce_velke_karlovice

Geocaching - hledání zbojnických pokladů

Vydejte se na cestu za objevením zbojnického pokladu s GPS navigací a mapou v ruce. Zábavná týmová outdoorová aktivita se širokou variabilitou využití.

 • kapacita: 10-60 osob  /  outdoorová aktivita

nordic_walking_firemni_akce_velke_karlovice

Nordic walking

Objevte krásy přírody CHKO Beskydy a s nimi i jedno z nejvyhledávanějších sportovních aktivit poslední doby - nordic walking. Naši instruktoři vás provedou po valašských zbojnických chodníčcích nebo po turistických okruzích Resortu Valachy.

 • kapacita: 10-90 osob  /  outdoorová aktivita

valime_se_valachy_firemni_program_velke_karlovice

Válíme se Valachy

Zpestřete si program týmovou soutěží v 10 disciplínách. Vyzkoušejte si střílet z foukaček, prolézt provazovou síť, vyřešit velký dřevěný hlavolam, chůzi na týmových lyžích a další soutěžní disciplíny, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny.

 • kapacita: 30-120 osob  /  outdoorová aktivita

minutova_vyzva_firemni_akce_velke_karlovice

NOVINKA: Minutová výzva

Originální zábava a odreagování po náročném školení. V rychlém sledu na vás čekají dynamické, originální a zábavné týmové soutěže v 60sekundovém časovém intervalu.

 • kapacita: 20-60 osob  /  indoorová aktivita

skola_golfu_golfova_akademie_velke_karlovice

Škola golfu a Valašská golfová akademie

Svěřte se se svými golfovými začátky do rukou Valašské golfové akademie: zahrajte si  "Večerní Valašskou golfovou akademií", rádi pro vás uspořádáme i "Valašský Texas" či "Golfový turnaj o valašský frgál".

 • kapacita:  6-45 osob  /  outdoorová aktivita

prochazky_s_lesnikem_firemni_akce_velke_karlovice

Procházky s lesníkem

Komentovaná procházka Valašskem s množstvím her o tom, jak les voní a co mu škodí, jak poznáte stopy zvířat, jaká zvířata ve Velkých Karlovicích žijí a spoustu dalšího

 • kapacita: doporučujeme 10-40 osob  /  outdoorová aktivita

Netradiční venkovní hry

Připravte se na netradiční venkovní hry, jejichž základem je KUBB - strategická hra vikingů, kde rozhoduje komunikace týmu, taktika a přesná muška.

 • kapacita: 20-120 osob  /  outdoorová aktivita

 


 

  

 

 
V čisté přírodě Beskyd pro Vás připravíme aktivity, které místy s nadsázkou a místy v plné „valašské polní“ přiblíží tradiční život na Valašsku. 
 
Pro kolektivy, které si chtějí naplno vychutnat Valašské kotáry a zároveň si protáhnout tělo i plíce. Velké Karlovice obklopují dva horské hřebeny – Beskydy a Javorníky, jsou tedy tradičně ideálním výchozím místem mnoha turistických, běžeckých, běžkařských i cyklistických tras. Zároveň budou i skvělými kulisami pro jakékoliv sportovní vyžití, které pro Váš kolektiv rádi uspořádáme. Vybírat můžete například z následujících programů: 

 


 

 

Kontakt pro korporátní klientelu

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km. 

Pořádáte firemní školení, akci pro zaměstnance či teambuilding? Přesnou kalkulaci aktivit pro korporátní klientelu v celém Resortu Valachy vám rádi poskytneme na požádání - kontaktujte naše manažery akvizice.

Manažerka akvizice pro Moravu:
Ing. Sandra Bělunková
Mobil: +420 725 392 866
E-mail: BelunkovaS@hptronic.cz
Manažer akvizice pro Čechy:
Obchodní a marketingový ředitel
Ing. Michal Vala
Telefon: 602 522 188
E-mail: ValaM@valachy.cz