Originální firemní programy

Zpestřete si firemní akci některým z našich originálních teambuildingových programů. Poznejte zábavnou formou místní tradice a zvyky, gastronomické speciality i krásnou krajinu, která náš rázovitý a přesto srdečný region formovala. Programy realizujeme po celý rok, ve všech ročních obdobích. Jak to u nás vypadá? Podívejte se na naše videa.

NÁŠ TIP: Spojte teambuilding s ubytováním, wellness a dalšími aktivitami. Resort Valachy nabízí komplexní služby. Co vše u nás zažijete? 

POSLAT POPTÁVKU


 

Firemní programy v Resortu Valachy Velké Karlovice

 

Po stopách portášů

Po stopách portášů je originální komunikační teambuildingový program, jehož principem je plnění zadaných úkolů. Aktivity jsou zaměřeny na různé dovednosti portášů - manuální zručnost, paměť, vzájemnou komunikaci, spolupráci. Za splnění těchto úkolů získají budoucí portáši jednotlivé části mapy, které je po spojení dovedou k ukrytému pokladu. Program je vhodný pro kolektiv, který se chce seznámit či více spolupracovat napříč firmou.

 • kapacita: 15-80 osob

NEJOBLÍBENĚJŠÍ: Ke kořenům Valašska

Originální zážitkový program, který vás provede krásnou valašskou přírodou, dá vám ochutnat místní gastronomické speciality a přiblíží vám náš rázovitý, při tom však srdečný region. Hravou formou poznáte bohaté kulturní, řemeslné i folklórní dědictví. Program realizujeme po celý rok, ve všech ročních obdobích! Tož vitajte!

 • kapacita: 16-120 osob

Frgálová manufaktura

V rámci teambuildingových a firemních akcí či pro zpestření konferencí a kongresů vám nabízíme originální program, v němž si můžete vyzkoušet výrobu typické valašské speciality – valašského frgálu.

 • kapacita: 15-25 osob

Valašsko bez hranic

Vyzkoušejte si originální hry na motivu zábavy a běžného života na Valašsku - vyzkoušejte si třeba dojení kozy, pašování pálenky nebo valašský kroj.

 • kapacita: 20-120 osob

Putování za řemesly

Poznejte valašská tradiční řemesla, která byla součástí doby minulé v podhůří Beskyd. Díky pohodovému programu si odpočinete při rukodělných tradičních činnostech a odnesete si také nejméně jeden originální výrobek.

 • kapacita: 15-80 osob

Myslivec na víně

Vychutnejte si speciální gastronomický večer zaměřený nejen na jídlo a víno, ale také valašské zvyky a myslivost. Výborná tematická gastronomie, poutavé vyprávění zemitého valašského myslivce i soutěž na závěr.

 • kapacita: 20-80 osob

Bylinková manufaktura

Seznámíme vás s bylinkami divoce rostoucími v Beskydech i jejich magickými účinky, poradíme, jak je sbírat i co z nich vyrobit. Kouzlem světa bylinek vás provede sympatická bylinkářka Kateřina Podzemná, která se zabývá přírodními výrobky již dlouhá léta a má bohaté zkušenosti, o které se s vámi ráda podělí. Při povídání si vychutnáte šálek dobrého bylinkového čaje.

 • kapacita: 15-30 osob

Posezení u táboráku

Poseďte se svými kolegy či obchodními partnery u táboráku, opečte si špekáček, dejte si domácí chleba či zakousněte frgál a vše zapijte valašským pivem. Rádi vám domluvíme i heligonkáře.

 • kapacita: 20-80 osob

Kurz přípravy borůvkových knedlíků

Naučte se připravovat lahodné borůvkové knedlíky a hruškové chutney. Kurzem vás provede Josef Tydlačka, kuchař a rodák z Velkých Kalovic.

 • kapacita: 10-20 osob

Kurz přípravy valašských halušek

Naučte se vařit halušky po valašsku se slaninou podle receptu kuchaře a rodáka z Velkých Karlovic, Josefa Tydlačky. A na jaro můžeme nabídnout zajímavou alternativu s medvědím česnekem.

 • kapacita: 10-20 osob

Valachova hostina

Komentovaná degustační večeře, kterou pro vás na míru připraví jeden z našich šéfkuchařů tak, abyste ochutnali co nejvíce z valašské gastronomie v moderním pojetí. Své kulinářské dovednosti otestujete následně při týmové soutěži „O nejlepší valašský bramborák“.

 • kapacita: 20-70 osob

 

Etiketa stolování s degustačním menu

Speciální zážitkový program s degustační večeří ve Spa hotelu Lanterna. Spojte posezení u dobrého jídla s připomenutím zásad správného stolování a pravidly etikety. Programem doprovází guru etikety pan Ladislav Špaček nebo vyhlášený odborník  Alexandr Burda.

 • kapacita: 20-45 osob

 Tradiční Vánoce nebo Velikonoce na Valašsku

Poznejte tradiční valašská řemesla a atmosféru Vánoc a Velikonoc na Valašsku.  Vyzkoušejte si třeba zdobení perníčků, výrobu svíček, umění řezbáře i broušení skla, pletení tatarů ...

 • kapacita: 15-80 osob  /  indoorová aktivita

AZ-kvíz na cestách po Valašsku

Vyzkoušejte si oblíbenou zábavně vědomostní soutěž AZ-kvíz s oblíbeným moderátorem Alešem Zbořilem a zasoutěžte si o valašskou odměnu v soutěži s bankomatem.

 • kapacita: 20-80 osob

Škola fotografování VALACHY

Hledáte originální a přitom nenáročný program pro svoje zaměstnance, pro obchodní partnery? Chcete začít s fotografováním nebo se přiučit od profesionálů? To vše zábavnou formou a s možností profesionální techniky NIKON.

 • kapacita: skupina do 10 osob (maximálně 2 skupiny)

Kurz první pomoci pro každého

Naučíme vás i vaše kolegy, jak si poradit v mezních životních situacích. Navíc při tom zažijete výjimečný teamspirit, utužíte partu. A možná díky absolvování kurzu v budoucnu zachráníte kamaráda či někoho z rodiny.

 • kapacita: 15-50 osob (až 3 skupiny)

Degustace valašských sýrů

Ochutnejte sýry z produkce regionálních valašských výrobců a vyberte ze 20 vzorků ty 3 nejlepší. Vyzkoušet si můžete také výrobu korbáčiků, atmosféru zpříjemní cimbalistka Broňa Dočkalová nebo fotokoutek.

 • kapacita: 20-50 osob  /  indoorová aktivita

Foto mozaika

Unikátní mozaikový obraz z vašich fotografií i originální aktivita pro celý tým. Odneste si pěknou vzpomínku ze společnou akci.

 • indoorová aktivita

Burger mánie 

Pokud se chcete stát „mistry“ v přípravě tohoto oblíbeného pokrmu, pak je pro vás naše Burger mánie tou správnou volbou. Programem vás provede náš dlouholetý šéfkuchař Jožka Tydlačka, který vám poskytne užitečné tipy a triky.

 • kapacita: 10-25 osob

 

 

geocasching_firemni_akce_velke_karlovice

Geocaching - hledání zbojnických pokladů

Zábavná outdoorová aktivita se širokou variabilitou využití. Účastníci se rozdělí do týmů a pomocí turistických GPS navigačních přístrojů hledají skrytá stanoviště, na kterých se postupně dozvídají indicie, případně plní dílčí úkoly k odhalení „šifry“ a tím i skrytého „pokladu“. Možná noční i zimní varianta!

 • kapacita: 10-100 osob  /  outdoorová aktivita

nordic_walking_firemni_akce_velke_karlovice

Nordic walking

Objevte krásy přírody CHKO Beskydy a s nimi i jedno z nejvyhledávanějších sportovních aktivit poslední doby - nordic walking. Naši instruktoři vás provedou po valašských zbojnických chodníčcích nebo po turistických okruzích Resortu Valachy.

 • kapacita: 10-90 osob  /  outdoorová aktivita

Procházky s lesníkem

Poznejte čistou přírodu v srdci Beskyd na komentované procházce s lesníkem. Naučíme vás poznávat zvířecí stopy i stromy a formou her se dozvíte, jak les voní, co mu škodí, co do lesa nepatří nebo jak les roste a jak a proč se těší. Těšit se můžete také na myslivecké a tributy jako jelení parohy či srnčí parůžky.

 • kapacita: doporučujeme 10-40 osob  /  outdoorová aktivita

 

minutova_vyzva_firemni_akce_velke_karlovice

Valašská minutová výzva

Originální zábava a odreagování po náročném školení. V rychlém sledu na vás čekají dynamické, originální a zábavné týmové soutěže v 60sekundovém časovém intervalu.

 • kapacita: 20-60 osob

skola_golfu_golfova_akademie_velke_karlovice

Škola golfu a Valašská golfová akademie

Svěřte se se svými golfovými začátky do rukou Valašské golfové akademie: zahrajte si  "Večerní Valašskou golfovou akademií", rádi pro vás uspořádáme i "Valašský Texas" či "Golfový turnaj o valašský frgál".

 • kapacita:  10-45 osob  /  outdoorová aktivita

 

Netradiční sportovní hry

Připravte se na netradiční venkovní hry, jejichž základem je KUBB - strategická hra vikingů, kde rozhoduje komunikace týmu, taktika a přesná muška. Program je připraven také pro hry v týmu.

 • kapacita: 10-120 osob  /  outdoorová aktivita

 

 

Burger mánie 

Pokud se chcete stát „mistry“ v přípravě tohoto oblíbeného pokrmu, pak je pro vás naše Burger mánie tou správnou volbou. Programem vás provede náš dlouholetý šéfkuchař Jožka Tydlačka, který vám poskytne užitečné tipy a triky.

 • kapacita: 10-25 osob

Ostré doteky valašských vrcholů

Vyzkoušejte si, kde až leží hranice vašeho vnitřního království díky speciální jogínské desce Sadhu. Získejte jedinečnou příležitost propojit své mentální a fyzické tělo do jednoho celku s touto prastarou jogínskou pomůckou, která pomocí ostrých hrotů aktivuje mnoho tělesních procesů.

 • kapacita: 10-15 osob

Valašský survivor Velké Karlovice

Horská výzva aneb Valašský survivor

Hory jsou krásné, ale i tvrdé a nevyzpytatelné.... jejich obyvatelé si proto vždy museli vycházet vstříc, nacházet si k sobě cestu, žít pospolu a vzájemě si pomáhat, aby dokázali zvládnout i ty nejtěžší výzvy.

Teambuildingový program zaměřený na komunikaci a strategii v týmech.

 • kapacita: 16-30 osob

Fotonaut: Nejzábavnější fotobudka ve vesmíru

Nápaditá fotobudka, která hned na místě vytiskne profesionální fotografie: vybírat si můžete ze 100 originálních pozadí (nebo si vytvořit své) a 80 sad rekvizit. Na každou fotografii lze umístit i grafiku s logem, zařízení umí vytvořit i pohyblivý gif, boomerang nebo slow motion efekt pro sdílení na sociálních sítích.

 • kapacita: 10-45 osob

E-bike teambuilding

Teambuilding na elektrokolech pod vedením zkušených profesionálů - jednoho z nejúspěšnějších českých bikerů Radima Kořínka nebo českého olympijské vítěze a držitele mnoha titulů Jaroslava Kulhavého. K zapůjčení až 30 elektrokol zn. Specialized, v nabídce i uspořádání besedy s profesionálními sportovci

 • kapacita: 5-30 osob


Kontakt a rezervace

Zaujala vás nabídka, zajímají vás podrobnosti programu,  máte dotaz nebo chcete zjistit přesnou kalkulaci? Kontaktujte nás:

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km. 

KOMPLETNÍ NABÍDKA PRO FIRMY