Zvýhodněné termíny v Resortu Valachy

Zvýhodněné termíny v Resortu Valachy

Informace o ceně: od 2 190 Kč za osobu a noc

Nechejte se uchvátit kouzlem Beskyd, odpočiňte si při relaxační masáži, v termálních bazénech či saunovém světě se saunovými rituály, objevte nové pokoje a krytou terasu na Lanterně, ochutnejte výbornou gastronomii na Horalu a udělejte si procházku krásnou krajinou. Zkrátka užijte si pobyt u nás plnými doušky. 

Ceník a rezervace:

sPA HOTEL lANTERNA wellness hotel horal

Na tento víkend máme ještě poslední volné masáže! Vyberte si ZDE!

Mimořádně zvýhodněné termíny v Lanterně i Horalu:

Ceny jsou uvedeny za osobu a noc (při ubytování 2 dospělých osob). Ceny platné při ubytování od 1 noci, v případě pobytu pátek-neděle je minimální délka pobytu 2 noci (pokud není uvedeno jinak). 

 

Pobyt v Lanterně obsahuje:

REZERVOVAT POBYT V LANTERNĚ

 

 Rezervovat si můžete také některý z našich pobytových balíčků s řadou služeb v ceně.

Platí pro rezervace s ubytováním vytvořené od 14. 4. 2024. Ceny platné při ubytování od 1 noci, v případě pobytu pátek-neděle je minimální délka pobytu 2 noci (pokud není uvedeno jinak). Cena je uvedena za osobu a noc a platí při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Na tento pobyt nelze čerpat žádné další slevy či zvýhodnění. V případě pokoje typu single příplatek k běžné ceně za osobu. V případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírované menu o čtyřech chodech. V ceně není zahrnut místní poplatek z pobytu.

Ceny jsou uvedeny za osobu a noc (při ubytování 2 dospělých osob). Ceny platné při ubytování od 1 noci, v případě pobytu pátek-neděle je minimální délka pobytu 2 noci (pokud není uvedeno jinak).

 
 

Pobyt obsahuje:

REZERVOVAT pobyt v horalu

Platí pro rezervace s ubytováním vytvořené od 24. 1. 2024. Ceny platné při ubytování od 1 noci, v případě pobytu pátek-neděle je minimální délka pobytu 2 noci (pokud není uvedeno jinak).  Ceny jsou uvedeny za osobu a noc a platí při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Na tento pobyt nelze čerpat žádné další slevy či zvýhodnění. V případě pokoje typu single příplatek k běžné ceně za osobu. V případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírované menu o čtyřech chodech. V ceně není zahrnut místní poplatek z pobytu.

NÁŠ TIP: Využít můžete také některý z našich zvýhodněných pobytových balíčků.
Zvýhodněné termíny v Resortu Valachy