Manažerské a zážitkové pobyty v Resortu Valachy

Osobní seberozvoj, koučink, rozvoj manažerských schopností, etiketa stolování, emoční mistrovství a umění být zdráv. V Resortu Valachy jsme pro vás připravili novinku v podobě manažerských pobytů, ve kterých se skloubí sebevzdělávání s odpočinkem a relaxací v útulné atmosféře Spa hotelu Lanterna. Máte zájem? Kontaktujte nás.

Jak to u nás vypadá? Podívejte se na naše videa.

Kurz etikety s Ladislavem Špačkem a degustačním menu

Smart casual, business dress code, banket. Jak si poradit se záludnými pravidly etikety ve společnosti? Mistr etikety Ladislav Špaček vás při večeři v zážitkové restauraci Vyhlídka provede pravidly etikety - těmi psanými i nepsanými.​​​​

KOMPLETNÍ INFORMACE

Seberozvojové pobyty s Marianem Jelínkem

Flow aneb stav optimálního fungování a Motivace a výchova - to jsou dva naše nové pobyty s legendou v oboru osobnostního rozvoje, od kterého se učí vrcholoví sportovci a manažeři.

 motivace a výchova

Umění být zdráv a emoční mistrovství: Jitka Ševčíková a Jan Vojáček

Jak pochopit propojení mezi fyzickým tělem a psychikou? Jak ovládnout emoční mistrovství a umění být zdráv? Jak tyto schopnosti využít k vedení týmů a dosahování skvělých výsledků? Na tyto otázky odpoví špičkoví lektoři a kouči Jitka Ševčíková a Jan Vojáček. 

KOMPLETNÍ INFORMACE

 

V síti: Ing. Karol Suchánek a Jitka Ševčíková

Jak našlapovat v online světě bezpečně? Jak mít soukromí na sítích i jinde pod kontrolou? Nejen na tyto otázky vám odpoví ten nejpovolanější - expert a soudní znalec na kybernetickou bezpečnost Ing. Karol Suchánek ve spolupráci s odborníkem na emoční inteligenci a psychickou odolnost Jitkou Ševčíkovou.​​​​

KOMPLETNÍ INFORMACE

Cesta k brilantní paměti: Michaela Karsten a Jitka Ševčíková

Kvalitní paměť je základ pro úspěšný a spokojený život. Odhalte fascinující schopnosti vaší paměti s Michaelou Karsten, expertkou na lidskou paměť, mnohonásobnou světovou šampionkou v paměťovém sportu a mezinárodní mentální koučkou. Tu bude doplňovat lektorka emoční inteligence a psychické odolnosti Jitka Ševčíková.​​​​

KOMPLETNÍ INFORMACE


Další tipy na zajímavé pobyty a akce u nás

Ve Spa hotelu Lanterna pořádáme také řadu dalších zajímavých společenských, gastronomických či sportovních akcí a pobytů.

KOMPLETNÍ NABÍDKA POBYTŮ


Kontakt a rezervace:

Zaujala vás nabídka, máte dotaz nebo chcete zjistit přesnou kalkulaci? Kontaktujte nás:

Resort Valachy leží ve Velkých Karlovicích při hranicích se Slovenskem a je dobře dostupný z celé České republiky i slovenských měst. Hotely se nachází v údolí Léskové a jsou od sebe vzdáleny v okruhu 3,5 km.

KOMPLETNÍ NABÍDKA PRO FIRMY