Zážitkové manažerské pobyty v Resortu Valachy

Osobní seberozvoj, koučink, rozvoj manažerských schopností, etiketa stolování, emoční mistrovství a umění být zdráv. V Resortu Valachy jsme pro vás připravili novinku v podobě manažerských pobytů, ve kterých se skloubí sebevzdělávání s odpočinkem a relaxací v útulné atmosféře Spa hotelu Lanterna.

Potkejte se se zajímavými osobnostmi, které vás posunou o pořádný kus dál: špičkou v oboru osobnostního rozvoje PhDr. Marian Jelínek Ph.D., funkčním lékařem MUDr. Jan Vojáčkem a lektorkou emoční inteligence Jitkou Ševčíkovou nebo Mistrem etikety Ladislavem Špačkem.

Kurzy jsou vhodné nejen pro manažery, firmy, ale také pro jednotlivce.

Rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.

 

Zážitkové manažerské pobyty

Sebekoučink s Marianem Jelínkem

Čím se nejlepší liší od průměrných? Co rozhoduje o dosažení špičkových výkonů? Jak se připravit na nejlepší výsledky? Osvojte si techniky těch nejlepších, naučte se koučovat sami sebe a dostaňte se konečně tam, kde toužíte být. 

Špička v oboru osobnostního rozvoje PhDr. Marian Jelínek Ph.D. vás provede metodami sebekoučinku, které se u něj učí vrcholoví sportovci i manažeři.

  • 10.-13. 7. 2022, Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice
  • od 10 990 Kč za pobyt a osobu (NOVĚ: možnost zakupení jednotlivých přednáškových bloků za 890 Kč/přednášku)

 PROGRAM A REZERVACE


Umění být zdráv a emoční mistrovství: Jitka Ševčíková a Jan Vojáček

To, že stav naší mysli úzce souvisí s projevy těla už dávno víme. Jak ale ovládnout emoční mistrovství a umění být zdráv? Jak pochopit propojení mezi fyzickým tělem a psychikou? Jak tyto schopnosti využít k vedení týmů a dosahování skvělých výsledků? Na tyto otázky odpoví špičkoví lektoři a kouči Jitka Ševčíková a Jan Vojáček. 

  • 30 .11. - 2. 12. 2022, Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice
  • od 12 990 Kč za osobu a pobyt

PROGRAM A REZERVACE


Kurz etikety s Ladislavem Špačkem a degustačním menu

Smart casual, business dress code, banket. Jak si poradit se záludnými pravidly etikety ve společnosti? Mistr etikety Ladislav Špaček vás při večeři v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna**** provede pravidly etikety - těmi psanými i nepsanými.

  • 16. 12. 2022, Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice
  • od 6 490 Kč za osobu

PROGRAM A REZERVACE

Rezervace na: rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500. 

Další tipy na zajímavé pobyty u nás

Ve Spa hotelu Lanterna pořádáme také řadu dalších zajímavých společenských, gastronomických či sportovních akcí a pobytů. Nejen na tyto události vám rádi vystavíme dárkový poukaz.

KOMPLETNÍ NABÍDKA POBYTŮ