Kurz etikety s L. Špačkem a zážitkovým menu | Spa Hotel Lanterna****

 

Kurz etikety s L. Špačkem a zážitkovým menu | Spa Hotel Lanterna****

Informace o ceně: od 5 490 Kč osobu

Smart casual, business dress code, banket. Jak si poradit se záludnými pravidly etikety ve společnosti? Mistr etikety Ladislav Špaček vás při večeři v zážitkové restauraci Vyhlídka Spa hotelu Lanterna**** provede pravidly etikety psanými i nepsanými.

Dozvíte se, jak si poradit se zasedacím pořádkem v restauraci, na obchodní večeři nebo na banketu, jak se vhodně obléct pro každou příležitost a komu podat ruku jako první. Zjistíte, jak číst zkratky na pozvánkách, jak si poradit se lžící, která upadne na zem nebo jak si připravit a přednést dechberoucí proslov nebo přípitek. Degustační menu v zážitkové restauraci Vyhlídka pak bude tou pravou příležitostí, kde si nové poznatky vyzkoušet v praxi.

Více informací či rezervace pouze etikety na:  rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.

REZERVOVAT ETIKeTU S UBYTOVÁNÍM

Termín a místo

  • Kdy: 1. 5. a 8. 12. 2023, od 19:00 
  • Kde: Spa hotel Lanterna **** Velké Karlovice, zážitková restaurace Vyhlídka
  • doporučujeme společenské oblečení (oblek, šaty, kostýmek)

Co vás čeká?

  • kniha Ladislava Špačka Obrazová etiketa (1 kniha na 1 pokoj, 1 kniha na osobu pro neubytované)

Cena

  • od 5 490 Kč bez ubytování / od 6 790 Kč s ubytováním

KOUPIT JAKO DÁREK

 


O Ladislavu Špačkovi a jeho kurzech etikety

Ladislav Špaček působil více než 10 let jako mluvčí prezidenta Václava Havla. Doprovázel jej do více než 50 zemí, setkal se s vrcholnými státníky i se členy královských rodin po celém světě. Účastnil se banketů, recepcí, plesů, audiencí i státních oslav. Díky svým zkušenostem patří mezi největší odborníky na etiketu a pravidla společenského chování v Čechách a právě díky němu se u nás o etiketě vůbec hovoří veřejně. Je autorem řady knih o etiketě i televizního seriálu Etiketa. Jeho poslední publikací je obsáhlá kniha Business etiketa a komunikace. Školí ty nejlepší manažery, politiky i představitele firem a institucí.

Více informací na:  rezervace@valachy.cz nebo telefonu +420 571 495 500.