Ceník ubytování v hotelu Pod Javorem**

Pobyt v hotelu Pod Javorem** zahrnuje také slevu 50 % na vstup do termálních bazénů Wellness Horal (vztahuje se k základním cenám vstupného, nelze ji uplatnit na zvýhodněné či akční ceny - rodinné a seniorské vstupné, vzdálený cca 0,5 km) a parkování. (v ceně pobytu není stravování) Ceník nezahrnuje místní poplatek z pobytu (21 Kč). VÍCE INFORMACÍ K PLATBĚ.

Pobyt nezahrnuje stravování (hotelová kuchyně je uzavřena), na výbornou snídani, oběd či večeři si doporučujeme zajít do nedalekého Wellness hotelu Horal, Spa hotelu Lanterna nebo Bistra Razula. Více informací.

NÁŠ TIP: Využít můžete také našich zvýhodněných pobytových balíčků Resortu Valachy a dopřát si komfortní ubytování, vyhlášenou gastronomii i dokonalou relaxaci a další služby za atraktivnějších podmínek. 

Hotel Pod Javorem funguje v režimu depandance (hotel je bez stálého provozu recepce a restaurace). Ubytování po předchozí rezervaci pouze pro skupiny nad 20 osob na: rezervace@valachy.cz nebo na +420 571 477 390. 

POZOR! Důležité informace k aktuální situaci kvůli vládním nařízením v souvislosti s COVID-19 naleznete ZDE


Ceník ubytování 2021

Standard (dospělý)

Ubytování v třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem a toaletou (sprchy umístěny v zvlášť v ubytovací části hotelu). 

390 Kč za osobu a noc
Více informací

Standard (dítě do 12 let)

Ubytování dítěte do 12 let na samostatném lůžku. Děti do 3 let (včetně) ubytování zdarma. 

250 Kč za osobu a noc
Více informací