Resort Valachy je jedinečnou destinací pro vaši dovolenou: relaxujte ve dvou wellness centrech s termálními bazény a saunovým světem, zažijte unikátní saunové rituály nebo exotické masáže, ochutnejte krajovou gastronomii v moderním pojetí, seznamte se se zajímavými hosty, vyrazte za krásami Beskyd na segwayi či elektrokole, zahrajte si na golfovém hřišti a v zimě brázděte sjezdovky či se vydejte na některou z upravovaných běžkařských tras. Zkrátka užijte si relaxaci i aktivní zábavu v Beskydech.

NÁŠ TIP: Nabízíme také zázemí ke konání meetingů, porad, školení a dalších akcí pro firmy. Zpestřete si den s obchodními partnery či kolegy některým z originálních teambuildingových programů

POZOR! Od 1. 12. 2019 funguje hotel Galik v režimu depandance (bez stálého provozu recepce a restaurace), ubytování po předchozí rezervaci pouze pro skupiny nad 20 osob.

SPA HOTEL LANTERNA //  WELLNESS HOTEL HORAL //  HOTEL GALIK  //  HOTEL POD JAVOREM

Spa hotel Lanterna****

Komfortní horský hotel je oblíbeným cílem náročných cestovatelů, kteří preferuje klid, osobní péči, špičkovou relaxaci a zážitkovou gastronomii. Hotel s výhledem na sjezdovku Razula má vlastní L-Spa s bazénem, saunovým světem, nabídkou exotických masáží a Beauty salonem, nově nabízí oblíbené saunové rituály.

Vyhlášená je zdejší gastronomie, zaměřená na regionální kuchyni v moderním pojetí s bohatým výběrem vín a zážitkovou restaurací Vyhlídka. Hotel pořádá zajímavé degustační akce a zážitkové pobyty různého zaměření (etiketa, sportovní aktivity, gastronomické zážitky).

WEB HOTELU //  Ukázat na mapě

Wellness hotel Horal***+

Ideální místo pro rodiny s dětmi a cestovatele, kteří vyhledávají aktivní zábavu a relaxaci na špičkové úrovni. Hotelový areál tvoří hlavní budova s restaurací a wellness obklopená čtyřmi rezidencemi rozesetými nad typickým valašským údolím (jedna z rezidencí – E – je propojena s wellness vnitřní chodbou).

Největším lákadlem hotelu je Wellness Horal s termálními bazény, saunovým světem s bohatou nabídkou exotických masáží a saunových rituálů a fitness centrem. U hotelu naleznete také Golfové hřiště Horal, půjčovnu segway a elektrokol, tenisový kurt a dětské hřiště, v zimě sjezdovku Horal. Lákadlem je venkovní terasa s částečně krytým posezením. 

WEB HOTELU  //  Ukázat na mapě


Hotel Galik**

POZOR! Hotel funguje v režimu depandance (bez stálého provozu recepce a restaurace), ubytování po předchozí rezervaci pouze pro skupiny nad 20 osob.

Hotel situovaný v blízkosti lesa poblíž turistických, cyklistických i běžkařských tras je určený cestovatelům, kteří vyhledávají jednodušší styl ubytování – od rodin s dětmi přes studenty až po seniory. Často je využíván také pro školní pobyty a lyžařské kurzy či větší svatební oslavy.

Nabízí ubytování v jednoduše zařízených pokojích s vlastním či společným sociálním zařízením a bowling. Ubytovaní hosté mohou využít slevu 50% na vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal.

WEB HOTELU  //  Ukázat na mapě

Hotel Pod Javorem**

Tradiční hotel vhodný pro nenáročné cestovatele, kteří preferují jednodušší styl ubytování s výhodou umístění uprostřed přírody, přímo u cyklostezky Bečva, Kulíškovy stezky a poblíž Golfového hřiště Horal a sjezdovky Horal. Jen 200 metrů odtud se nachází Wellness hotel Horal s nabídkou sportovních a wellness aktivit.

Ubytovaní hosté mohou využít 50% slevu na vstup do termálních bazénů ve Wellness Horal. Hotel Pod Javorem je známý poctivou domácí kuchyní a útulnou atmosférou. Oblíbený je i pro pořádání školních výletů či lyžařských kurzů.

WEB HOTELU  //  Ukázat na mapě