Aktuální informace COVID-19, platné do odvolání

28.05. 2020 - 30.11. 2020

Vážení návštěvníci Resortu Valachy,

dle aktuálního nařízení vlády jsme museli v Resortu Valachy přijmout až do odvolání tato opatření:

  • v provozu zůstává pouze Bistro Razula formou výdejního okýnka (více informací)
  • wellness centra i hotely včetně všech svých služeb jsou mimo provoz

Všem hostům, kteří měli v nově prodlouženém období nouzového stavu v ČR rezervován pobyt, se v nejbližších hodinách postupně ozveme s návrhem přesunutí pobytu na jiný, náhradní termín bez uplatnění storno podmínek. Děkujeme za pochopení.

Pokud byste nás chtěli v této nelehké době podpořit, můžete využít naši nabídku vánočních dárkových poukazů. Jejich platnost jsme mimořádně prodloužili na 2 roky!    Více informací o dárkových poukazech.

Výdejní okénko Bistra Razula

Zastavte se při procházce pro něco dobrého do Bistra Razula. Místní speciality si můžete vychutnat každý den 8:00-18:00. Ve výdejním okénku si můžete pro odnos s sebou vyzvednout třeba:

  • vynikající burgery s trhaným masem
  • 6 druhů čerstvě připravené pizzy
  • voňavé frgály
  • tortilly
  • grilovaná žebra
  • halušky
  • dukátové buchtičky
  • oblíbená hotová jídla ve skle

Pro dobroty se můžete zastavit rovnou z procházky nebo si je dopředu rezervovat na tel: +420 571 477 389. Prosíme, mějte při komunikaci s našim personálem vždy zakrytá ústa a nos. Děkujeme za podporu.

VÍCE INFORMACÍ O BISTRI RAZULA


Co vše děláme a dělali jsme proto, aby byl váš pobyt bezpečný?

Jsme připraveni se o vás postarat i v tomto čase a prosíme vás o spolupráci při dodržování hygienických a bezpečnostních opatření. Pomáháte nám chránit vás i všechny, kteří o vás pečují.

Pro vaše bezpečí děláme maximum. Z preventivních důvodů podrobujeme naše hosty při příjezdu kontrole teploty bezkontaktním teploměrem. V případě zvýšené teploty host nemůže být ubytován. Každý ubytovaný host navíc vyplňuje čestné prohlášení - Prohlášení o bezinfekčnosti.

Pokud budete nuceni zrušit rezervaci pobytu z důvodu prokazatelně nařízené karantény nebo onemocnění COVID-19, o uhrazenou zálohu pobytu nepřijdete. Nebudeme na ni uplatňovat storno podmínky, ale umožníme vám vyčerpat tuto částku v jiném termínu. 

Upozorňujeme vás, že ve vnitřních veřejných prostorách aktuálně platí vládní nařízení o nošení roušek. Prosíme, mějte svou roušku vždy po ruce. Bez ní není možný vstup do vnitřních prostor. Roušku lze odložit při konzumaci. Děkujeme.

Dle pokynů hygieniků pravidelně a ve zvýšené četnosti dezinfikujeme veřejné prostory. Prosíme, abyste využívali námi nabízené dezinfekční prostředky na ruce, které jsou vám na vybraných místech k dispozici.

Pro komfortnější prostředí v rámci snídaní a večeří jsme prodloužili dobu servírování a rozšířili prostory pro konzumaci (v hotelu Horal můžete využít zastřešenou venkovní terasu vybavenou ohřívači a dekami). Současně snižujeme dostupnou kapacitu pokojů a jejich nabídku operativně upravujeme v zájmu snížené obsazenosti našich hotelů.

Veškerý pohyb na čerstvém vzduchu je nyní více než žádoucí. U nás na horách, v okolí našich hotelů, k tomu máte přímo ideální podmínky díky množství značených turistických tras. K vycházkám využijte možnosti bezplatného zapůjčení holí pro nordic walking v recepcích našich hotelů (s ohledem na kapacitu holí doporučujeme rezervaci předem). V recepci vám také rádi poskytneme mapu našich značených okruhů.

Pro udržení zdraví je jednoznačně důležitá také duševní pohoda a dobrá imunita. Pokud se necítíte dobře, prosíme, zcela omezte kontakt s ostatními a obraťte se na naši recepci, která vám poradí další postup.

Děkujeme, že jste k nám s důvěrou zavítali, a přejeme vám příjemný pobyt.
 


Děkujeme, že dodržujete aktuální nařízení a respektujete instrukce a doporučení personálu