Ceník platný při Karlovském gastrofestivalu

PLATNOST CENÍKU: 4. - 6. 10. 2019, minimální délka pobytu 2 noci, ceník je platný při obsazení pokoje 2 dospělými osobami. Na tento zvýhodněný pobyt nelze čerpat žádné další slevy, možnost změn vyhrazena.

Ceník platný mimo termín konání Karlovského gastrofestivalu zde.

NÁŠ TIP: Prodlužte si pobyt v době Karlovského gastrofestivalu ve Velkých Karlovicích a užijte si kromě výborné gastronomie také relaxaci ve dvou wellness centrech - při pobytu z neděle 6. na pondělí 7. 10. 2019 navíc za zvýhodněnou cenu. Více informací.

 

Pobyt ve Spa hotelu Lanterna**** zahrnuje neomezenou relaxaci v hotelovém L-Spa i nedalekém Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness) - vzdálený cca 3,5 km, saunové rituály, snídani s rozšířenou nabídkou superpotravin, večeři formou teplého a studeného bufé (v případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírovaného menu o čtyřech chodech), parkování a wifi. Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. 

>> Více informací o Spa hotelu Lanterna

 

Standard

 • Komfortní dvoulůžkový pokoj se sprchovým koutem. K dispozici je LCD televizor a fén, možnost připojení k internetu zdarma.
 • Vybrané pokoje jsou s možností až 2 přistýlek, pokoj 201 je bezbariérový.  
2 490 Kč za osobu a noc

Suite

 • Prostorné apartmá se sedací soupravou. V některých apartmá je výhodou oddělená dvoulůžková ložnice. K dispozici je fén a připojení k internetu zdarma.
 • Pokoje jsou s možností až 2 přistýlek. 
2 990 Kč za osobu a noc

Suite Spa

 • Unikátní apartmá nabízí jedinečný interiér s krbem a moderní sedací soupravou. Apartmány jsou vybaveny vířivou vanou, espressem a audio/video technikou, připojení k internetu zdarma. 
 • Pokoje jsou s možností až 2 přistýlek.
3 990 Kč za osobu a noc

Přistýlka

 • Ve vybraných pokojích typu Standard a všech pokojích Suite a Suite Spa lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. 
990 Kč / 1 590 Kč za osobu a noc

V případě pokoje typu Single příplatek 70 % k běžné ceně za osobu. 

Rezervace na rezervace@valachy.cz nebo na tel: +420 471 477 300

Pobyt ve Wellness hotelu Horal***+ zahrnuje neomezenou relaxaci ve  Wellness Horal (termální bazény, saunový svět, kardio fitness), saunové rituály, snídani a večeři formou bufé (v případě obsazení hotelu do 20 osob poskytujeme večeři formou servírovaného menu o čtyřech chodech), parkování a wifi. Rezidence E je spojovacím krčkem přímo napojena na Wellness Horal). Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. 

>>Více informací o Wellness hotelu Horal.

Rezidence A, B, C***

Standard

 • Dvoulůžkový pokoj v horském stylu s LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a internetovým připojením. Součástí je moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje.
2 490 Kč za osobu a noc

Rodinný pokoj

 • Rodinný pokoj vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a prostor pro odkládání lyží na chodbě u pokoje. Popis pokojů.
 • Pokoje jsou s možností až 2 přistýlek.
2 990 Kč za osobu a noc

Přistýlka

 • V Rodinných pokojích lze objednat přistýlku na pokoji pro děti do 12 let / osobu nad 12 let. 
990 Kč / 1 490 Kč za osobu a noc

Rezidence E****

Standard Deluxe

 • Luxusní dvoulůžkový pokoj s balkonem. Pokoj je vybaven LCD televizorem, pracovním stolem, minibarem a připojením k internetu zdarma. Součástí je i moderní sociální zařízení se sprchovým koutem a lyžárna v budově. Pět pokojů je propojených s vedlejší místností uzamykatelnými dveřmi. 
2 990 Kč za osobu a noc

Suite Spa

 • Luxusní rodinný pokoj se stylovou obývací částí, LED televizorem s 5.1 domácím kinem, vlastní saunou, krbem a balkonem. WC je odděleno od koupelny s vanou. Nechybí minibar, telefon a připojení k internetu. 
3 990 Kč za osobu a noc

Přistýlka

 • Ve všech pokojích rezidence E lze objednat přistýlku na pokoji pro dítě do 12 let / osobu nad 12 let. 
990 Kč / 1 590 Kč za osobu a noc

V případě pokoje typu Single příplatek 70 % k běžné ceně za osobu.

Rezervace na rezervace@valachy.cz nebo na tel: +420 571 495 500

Pobyt v hotelu Pod Javorem** zahrnuje snídani formou studeného bufé, slevu 50 % na vstup do termálních bazénů Wellness Horal* (vzdálený cca 0,5 km) a parkování. Provozovatel si vyhrazuje právo na změny cen ubytování a služeb. 

>> Více informací  o hotelu Pod Javorem.

 

Standard

 • Ubytování v třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích s umyvadlem a toaletou (sprchy umístěny v zvlášť v ubytovací části hotelu)
690 Kč za osobu a noc

Dítě

 • Ubytování dítěte do 12 let na samostatném lůžku. Děti do 3 let (včetně) ubytování zdarma. 
490 Kč za osobu a noc

Přistýlka - dítě

 • Přistýlku pro dítě nabízíme pouze ve vybraných pokojích (s patrovou postelí), cena je platná při obsazení pokoje 4 osobami pro 1 ubytované dítě na přistýlce (vrchní patro postele)
390 Kč za osobu a noc

V případě pokoje typu Single příplatek 50 % k běžné ceně za osobu. 

Rezervace na rezervace@valachy.cz nebo na tel: +420 571 477 390

 

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.