Masáže a beauty procedury

Masáže a beauty procedury

Masáže a další beauty procedury jsou úžasným prostředkem, jak pomoci či ulevit unavenému organismu, zmírnit stres a předcházet bolestem. Ve Wellness Horal vám jako jedni z mála na Moravě nabízíme pro obnovu vašich fyzických i duševních sil široké spektrum masáží prováděných zkušenými maséry a masérkami z Thajska, Srí Lanky, Filipín, Bali, Jávy a Indie.

NÁŠ TIP: Dopřejte si masáž či beauty, termální bazény se slanou vodou, jedinečné saunové rituály, trénink ve fitku nebo posezení u dobrého jídla s nádherným výhledem do údolí za zvýhodněnou cenu Wellness dne pro zdraví (bez ubytování).

MASÁŽE A PROCEDURY  //  BEAUTY SALON HORAL  //  TĚLOVÉ ZÁBALY RASUL   //  WELLNESS SHOP

Nabídka a ceník masáží

V ceně masáže (kromě ošetření Rasul) je zahrnuto:

  • jednorázový, časově neomezený vstup do všech prostor Wellness Horal (termální bazény, saunový svět se saunovými rituály, kardio fitness),
  • ručníkový servis (zapůjčení županu, osušky a prostěradla),
  • čajový servis (kvalitní čaj dle výběru, servírovaný na odpočinkové lehátko po absolvování masáže). 

Rezervace nawellness-recepce@valachy.cz, telefonu +420 571 495 570 nebo osobně na recepci

Rezervovat masáž

NÁŠ TIP: Stálým návštěvníkům nabízíme věrnostní program: za každých deset masáží získáte 11. masáž za symbolickou korunu (platí pro Wellness Horal, L-Spa a Fyzio Garden). Více informací

Zastavte se ještě před masáží na wellness recepci (u paní lázeňské, nejlépe alespoň 10 minut předem), vyberte si pro Vás ten nejpříjemnější olej z nabídky prémiové kosmetické řady Palazzo Rosa a zvolte si i intenzitu procedury. Poté se jen svěřte do rukou našich masérů a užijte si svou ničím nerušenou chvilku relaxace.


Provozní doba masáží a další informace

Ceny masáží jsou uvedeny včetně DPH. Provozovatel si vyhrazuje právo změny ceníku masáží a procedur. Cena masáže je dle standardního ceníku a vždy zahrnuje také vstup do termálních bazénů, saunového světa a kardio fitness - rozpad na faktuře má pouze informativní charakter a je v souladu s legislativou ČR.

V případě zrušení rezervace již objednaných služeb si hotel vyhrazuje možnost uplatnit storno podmínky připsáním na vrub hotelového účtu hosta či částku vymáhat jinou právní formou za následujících podmínek: 100 % z ceny nečerpaných služeb (např. služby maséra, relaxační procedury) dle aktuálně platného ceníku, pokud dojde ke zrušení méně jak 24 hodin před jejich využitím.

Masáže a beauty procedury