Dopřejte vašemu tělu blahodárné zábaly Rasul ve Wellness Horal. Tato pohodová procedura je vynikajícím doplňkem v péči o pokožku celého těla.

Nově je nabízíme ve vylepšené podobě: s novými přírodními bahny Lakshmi.

S oleji, krémy a dalšími produkty tradiční ayurvédské kosmetiky Lakshmi, která se loni v zimě stala profilovou značkou Resortu Valachy, se naši hosté již rok setkávají při masážích a beauty ošetřeních. Miniaturky se sprchovým gelem, šamponem a tělovým mlékem jsou vám navíc k dispozici v koupelně hotelových pokojů. 

Jak Rasul funguje? 

  • pro proceduru je vyčleněna v saunovém světě Wellness Horal malá soukromá místnost s vyhřátými lavicemi a sprchou, do níž vás při příchodu doprovodí náš personál
  • přírodní bahno Lakshmi si sami nanášíte přímo na tělo v malém množství a necháváte 30 minut působit. Na podporu účinků je do místnosti v pravidelných intervalech vháněna pára
  • po 30 minutách se automaticky spustí jemná sprška, díky které si můžete bahno před odchodem z místnosti smýt z těla
  • Rasul si můžete dopřát sami, nebo i společně ve dvou. 

POZOR! Proceduru nedoporučujeme hostům, kteří mají potíže s nízkým tlakem nebo špatně snášejí vlhčí prostředí parních lázní.

Aktuální nabídka procedur Rasul

Tělový zábal SLIM

(pro potlačení a odstranění lokálně uloženého tuku se zeštíhlujícím efektem)

TERMODYNAMICKÉ BAHNO GARSHAN SLIM obsahuje řasu gelidium cartilagineum. Ta zvyšuje aktivitu rostlinných aktivních substancí, které mají výrazný lipolytický a drenážní účinek. Použité esenciální oleje nejen příjemně voní, ale také podporují účinky jedné ze složek bahna, kofeinu, který pomáhá tvarování postavy na kritických místech. Složení bahna je vyvinuto tak, aby cíleně zeštíhlovalo oblasti, v nichž dochází k hromadění tuku.

Tělový zábal TONIC

(pro redukci estetických nedostatků způsobených celulitidou a zvýšení pružnosti tkání)

BAHNO GARSHAN TONIC je krémové, osmoticky aktivní bahno s mořskými řasami a solí s posilujícím drenážním a detoxikačním účinkem. Obsahuje mj. garcinii kambodžskou a rostlinné extrakty s vysokým obsahem kofeinu jako máta, káva, guarana a čaj, které mají vynikající elastizující a redukční účinky. Extrakt z hrachu setého zase chrání elastická vlákna před důsledky stárnutí a stresů. Bahno účinkuje i proti tvorbě otoků, má vyhlazující a vyživující efekt. 

Tělový zábal CRIO GAMATHI

(pro odstranění pocitu „těžkých nohou“ a otoků, na podporu cévní struktury)

KRYOGENNÍ BAHNO CRIO GAMATHI je velmi bohaté na rostlinné extrakty jako mentol, pampeliška lékařská, listnatec pichlavý a kaštan koňský; ty se odedávna používaly pro blahodárné účinky na mikrocirkulaci v těle. Zvyšují pohyblivost lymfy, tlumí záněty. Použité esenciální oleje z eukalyptu a máty revitalizují kůži, podporují její pružnost a jejich vůně působí příznivě k léčbě rýmy, kašle, astmatu, bronchitidy či zánětů. Bahno má díky těmto složkám ochlazující efekt, což jistě uvítají hosté hůř snášející horké prostředí. 

Ceník

Proceduru nelze zakoupit samostatně, nutno zakoupit také vstup do Wellness Horal.